Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Facebook

Výsledková listina 28. ročníka súťaže „Čo vieš o hviezdach?“

1. kategória
Meno Priezvisko Adresa Historický test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
15 44 30 15 104
Matúš Kováč Vráble 13 41 29 15 98 1.
Jakub Brezáni Jasenové 10 42 30 14 96 2.
Mário Tlamka Liptovský Mikuláš 7 35 30 13 85 3.
Matej Pangrác Košice 8 30 30 13 81  
Oliver Labaška Rožňava 10 32 24 14 80  
Natália Soldánová Galanta 6 30 30 13 79  
Oliver Víglaský Riečka 6 37 20 15 78  
Jakub Prítrský Nové Mesto nad Váhom 13 26 24 12 75  
Adam Menyhart Nové Mesto nad Váhom 7 27 30 10 74  
Simona Patajová Galanta 7 22 28 15 72  
Matúš Halmo Kameničná 10 26 28 7 71  
Pavol Markech Čadca 7 26 24 14 71  
Matej Vigaš Banská Bystrica 8 30 18 13 69  
Michaela Bérešová Trebišov 8 28 18 14 68  
Jakub Markech Zvolen 4 26 20 15 65  
Jeremiáš Bugata Kendice 6 19 24 10 59  
Alexander Dobrovič Prešov 8 28 20 3 59  
Jozef Jabczun Prešov 7 24 18 9 58  
Adela Bežová Bánovce nad Bebravou 8 24 16 5 53  
Martin Gáborík Trnava 5 26 6 12 49  
Oliver Brunovský Senec 5 24 0 13 42  
Matúš Želiba Zlaté Moravce 8 14 6 13 41  
Marián Szabo Senec 5 10 0 1 16  



2. kategória
Meno Priezvisko Adresa Historický test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
15 40 30 15 100
Matúš Motlo Plevník-Drienové 9 27 30 15 81 1.
Ľudovít Popik Michalovce 7 27 30 14 78 2.
Matúš Miškovič Vráble 7 25 30 14 76 3.
Martin Fehérváry Melek 10 35 30 0 75  
Oliver Nagy Galanta 7 28 30 10 75  
Viliam Záborský Nitra 4 31 24 13 72  
Filip Frgelec Banská Bystrica 5 23 30 13 71  
Richard Gold Rožkovany 8 21 29 10 68  
Jozef Jasenovec Rajec 8 15 28 15 66  
Lucia Sochorová Banská Bystrica 6 17 26 14 63  
Ján Plavnický Novosad 5 14 30 13 62  
Mário Mičáni Gáň 6 16 30 8 60  
Dominik Pajtáš Galanta 5 10 30 14 59  
Marko Fehérpataky Poltár 6 6 26 14 52  
Liliana Gejdošová Bratislava 3 24 10 12 49  
Ľubomír Baško Bánovce nad Bebravou 6 12 30 0 48  
Branislav Dúbravka Rajec 5 19 22 2 48  
Klára Palová Bratislava 9 15 13 10 47  
Lukáš Jarábek Bratislava 7 2 24 13 46  
Jaroslav Petrisko Prešov 8 20 6 11 45  
Matúš Grieš Dúbrava 6 16 22 0 44  
Natália Šušková Udiča 6 7 20 8 41  
Richard Hochrun Prešov 9 16 4 10 39  



3. kategória
Meno Priezvisko Adresa Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
15 40 30 15 100
Jana Švrčková Senica 9 36 30 15 90 1.
Dejan Prokop Galanta 7 30 30 15 82 2.
Samuel Buranský Paňa 7 34 28 10 79 3.
Katarína Pavlikovská Prešov 6 25 28 13 72  
Rastislav Sihelský Bratislava 9 8 29 15 61  
Radoslava Hatalová Spišská Nová Ves 8 15 18 15 56  
Samuel Amrich Košice 8 26 6 15 55  
Dušan Gold Rožkovany 7 9 28 11 55  
Radovan Lascsák Košice 3 23 11 15 52  
Slavomír Vodnák Žiar nad Hronom 7 10 17 15 49  
Kamil Huljak Rajec 5 4 23 15 47  
Martin Max Nová Ves nad Žitavou 3 3 24 15 45  
Dávid Šebeň Banská Bysrtica 5 6 18 15 44  
Timon Vološin Banská Bysrtica 5 3 17 15 40  
Jakub Puškáš Bratislava 2 1 24 12 39  
Michaela Ďurišková Myjava 5 0 30 2 37  
Filip Murčinko Veľký Šariš 8 5 8 15 36  
Miriam Srogončíková Senica 4 11 12 5 32  
Emanuel Dopater Liptovský Mikuláš 3 11 12 1 27  
Viktória Mária Bánovská Halič 3 1 12 3 19  
Natália Bilčíková Skalka nad Váhom 5 0 14 0 19  
Peter Popa Levice 3 2 0 1 6