Vesmír očami detí 2017 - víťazné práce celoslovenského kola

Vesmír očami detí 2017 - víťazné práce celoslovenského kola
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Adresa školy Mesto Pedagóg
1. Lilien Čižmárová Kozmonauti vo vesmíre Materská škola – elok. prac. Komenského 8 Vsetínska 36 Stará Ľubovňa Mgr. Michaela Dudová
1. Tamarka Vitkovičová Kozmonaut Materská škola Humenská 51 Košice  
1. Viki Piterková Pozdrav z vesmíru Základná škola s materskou školou č.243 Kolta Tatiana Matejíčková
1. Kristián Horbov Raketou na Mesiac Materská škola Nábrežná 2 Nová Baňa Bc. Janka Zimová
1. Viktória Kačmaríková Cesta do vesmíru Materská škola Tatranská 21 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
1. Michal Macko Mimozemšťan Materská škola Kostolíky 354/7 Hubová Olosová Ivana
1. Kristínka Šilhárová Nové znamenie Materská škola Kalinčiakova 1 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
1. Adam Decha Môj astronaut Cirkevná materská škola Bl. B. V. Hopku J. Švermu 4 Michalovce  
1. Sarah Tkáčová Mimozemšťan vo vesmíre Materská škola Lipová 21 Spišská nová Ves Mgr. Adriana Jalčová
1. Michal Filip 3,2,1… štart Materská škola Čajakova 4 Žilina  
1. Júlia Matucha Letím Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Emily Žipajová Čo vidí môj ďalekohľad Súkromná materská škola ELBA Smetanova 2 Prešov Alica Petraníková
1. Simona Maňková Petríková cesta okolo sveta Materská škola Škultétyho 1031/26 Trebišov H. Ščurová
1. Patrik Žaťko Život vo vesmíre Materská škola Janka Kráľa 1594/1 Topoľčany Eva Kondrlová
1. Nony Bicknell Ako Zemská dúha Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom p. Múčková
2. Dominika Heneková Veselý vesmír Základná škola Bezručova 66 Trenčín M. Čudaiová
2. Emma Eoyüdová Mliečna cesta Základná škola s materskou školou č. 927 Kozárovce  
2. Sara Koňušíková Ufónčatá Danka a Janka Základná škola s materskou školou č. 680 Stará Bystrica  
2. Barbora Srogoňová Vesmír Základná škola s materskou školou č. 299 Oravská Lesná Mgr. Iveta Kozáková
2. Matúš Chlup Tajomná planéta Základná škola Litoměřická 32 Topoľčianky PaeDr. Jana Bakaľávová
2. Alexandra Miľková Priateľ z vesmíru Základná škola J.Švermu 6 Michalovce  
2. Sofia Kocsisová Kozmonaut Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
2. Michaela Kyšelová Štartujeme Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica PaeDr.H.Fröhlichová
2. Matúš Bielik Dvaja kozmonauti Základná škola Jarná 20 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
2. Tamara Prevužňáková Stretnutie Základná škola Za vodou 14 Stará Ľubovňa Mgr. Eva Balboneová
2. Grétka Havranová Rozkvitnutý Mars Základná škola Pribinova 34 Trebišov Mgr. Bodnárová
2. Timea Smolková Moji vesmírny kamaráti Základná škola s materskou školou Nám.1.mája 3 Chtelnica Mgr. Anna Galbová
2. Simona Baziľaková Keď padá hviezda Základná škola Matice slovenskej 13 Prešov Mgr. Alena Daňková
2. Rebeka Miková Vesmírna návšteva Základná škola Ďurčiná 225 Rajec  
2. Andrej Fábry Môj kamarát mimozemšťan Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom Mgr. Viera Mládková
3. Natália Pagáčová Vesmírna kráska Základná škola s MŠ H. Gavloviča Školská 369 Pruské Mgr. Zdenka Cíbiková
3. Patrik Miko Návšteva vesmíru Základná škola Lipová 2 Rajec Mgr. Ľudmila Holtáková
3. Lukáš Štupák Vesmírna púť Základná škola Lúčna 8 Divín L. Štupáková
3. Klaudia Micsinaiová Vesmírne procesy Základná škola Nábrežná 41 Nové Zámky Dr. Katarína Sedláčková
3. Oliver Fejczo Nie som zlý Základná škola Užrodská 39 Košice Mgr. Mária Škraková
3. Diana Havranková Vo vesmíre Základná škola Krymská 5 Michalovce  
3. Richard Zavadiak Vesmír Základná škola Pribinova 34 Trebišov Mgr. Bodnárová
3. Adam Bella Slnečný svit Súkromná základná škola K.Mikszátha K. Mikszátha 1 Rimavská Sobota Mgr. Katarína Svoreňová
3. Tatiana Bebková Bez názvu Základná škola s materskou školou č. 244 Plavnica PaeDr.H.Fröhlichová
3. Miriama Bobáková Votrelec Základná škola Klačno 4/2201 Ružomberok Mgr. E.Latáková
3. Sára Sokolová Už prichádzajú Základná škola Za vodou 14 Stará Ľubovňa Mgr. Eva Balboneová
3. Viktória Kordošová Počiatok vesmíru Základná škola Golianova 8 Banská Bystrica I. Krištofová
3. Dominika Gabriová Hovoria, že som filozof... Základná škola s materskou školou Koškovce 134 Koškovce  
3. Nikola Pinková Padajúca kométa Základná škola Prostějovská 38 Prešov Mgr. Eva Bartková
3. Nikola Budjačová Šialený výlet do kozmu Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom p. Koštialiková
4. Chiara Pagáčová Mimozemšťania Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou  
4. Astrid Lee Vo vesmíre Základná umelecká škola K. Pádivého Nám. SNP 2 Trenčín Dana Erteľová
4. Sára Motalíková Vitajte vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Bc. Salviany
4. Junwo Jeong Kozmonauti a vesmír Základná umelecká škola L. Árvaya Gaštanová 8327/56A Žilina  
4. Tereza Smilková Kozmonaut Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá Mikušecová Miriam
4. Katarína Halásová   Základná umelecká škola Pribinova 372/5 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
4. Matúš Jankovič Mimozemský stroj Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút 68 Piešťany Mikušecová Miriam
4. Jakub Kotrč Mimozemšťan Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou  
4. Natália Hajduková Slnečný rytier Základná umelecká škola Komenského 807/27 Svidník Viera Guzlejová
4. Cloe Soos Povrch Venuše Základná umelecká škola J. Cikkera Štefánikovo nábržie 6 Banská Bystrica A. Koscelníková
4. Dávid Biľo Montér satelitu Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné Paedr.Martin Horečný
4. Ema Gajdošová Čiernobiely vesmír Súkromná základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
4. Petra Urbáneková Vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Mária Zsapková
4. Kristína Dubielová Nekonečný vesmír Súkromná základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
4. Saskia Orlaiová Veselí červení marťanci Súkromná základná umelecká škola Gemerská 1 Lučenec Mgr. Izabela Najpaverová
5. Martin Tomko Môj ochranca z Č.B. planéty Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné PaeDr. Martin Horečný
5. Diana Kužmová Zvieratká z inej galaxie Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné PaeDr. Martin Horečný
5. Klaudia Némethová Hvezdáreň Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Kristína Pagáčiková Zrodenie hviezdy Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica Mgr. Art. Natália Žúrková
5. Nikola Bážová Stretnutie vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá Mikušecová Miriam
5. Laura Orviská Návšteva z vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút 68 Piešťany Mikušecová Miriam
5. Simona Turčanová Vesmírna pieseň Základná umelecká škola Školská 16 Slovenská Ľupča p. Krajanová
5. Daniela Kovalčíková Let zúbkovej víly Základná umelecká škola Petržalská 21 Kežmarok Janka Kučkovská
5. Anna Maniačková Ozubená sústava Základná umelecká škola Š. N. Šamorínskeho Parková 4 Šamorín Anna Mráziková
5. Samuel Mihalda Súhvezdie raka Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou A. Nadzamová
5. Mária Liana Károlyi Neidentifikovateľný objekt Základná umelecká škola Októbrová 32 Prešov Juraj Kováčik
5. Daniela Brisudová   Základná umelecká škola Pribinova 372/5 Hlohovec  
5. Lenka Uhrinová   Základná umelecká škola Salvova 1 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
5. Rebeka Dudášová Mimozemské bytosti Základná umelecká škola F. Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5. Mária Mišenková Dotyk Základná umelecká škola J. Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Mgr. A.Pavlovská