Vesmír očami detí 2017 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - Bratislavský kraj
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Viktória Krihová Marťankova svadba Materská škola Bulíková č. 25 Bratislava Marcela Nemčeková
1. Anežka Zimmermannová „Mimozemšťanka“ Materská škola Gessayova č. 31 Bratislava Mgr. Ľubica Rinčová
1. Adam Kaščák „Môj prvý prieskum vesmírom“ Materská škola Stálicová č. 2 Bratislava Pevná
1. Liana Hulíková „Motýľ“ Materská škola Pavla Horova č.3 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Júlia Matucha „Letím“ Materská škola Pavla Horova č.3 Bratislava Táňa Kuzmová
2. Leo Algayer Vesmírna hliadka Základná škola s VJM A.Molnára Szencziho Nám.A.Molnára č. 2 Senec E.Molnárová, E.Sándor
2. Ján Chandoga   Základná škola ul.I.Bukovčana č.3 Bratislava M.Énekescová
2. Ema Ješková Vesmír módy Základná škola Nevädzová č.2 Bratislava Jana Sihelská
2. Jakub Zelina Galaxia Základná škola Tupolevova č. 20 Bratislava Zuzana Hubinová
2. Tomáš Botta Mimozemšťan Základná škola s VJM A.Molnára Szencziho Nám.A.Molnára č. 2 Senec E.Molnárová, E.Sándor
3. Zuzana Pham Thi My Quyen Chaos vo vesmíre Základná škola s materskou školou Odborárska č. 2 Bratislava Mgr. Alena Žiaková
3. Katka Lužová „Radostný vesmír“ Základná škola Jelenia č. 18 Bratislava  
3. Maxim Hubina Vesmírna ježibaba Základná škola Tupolevova č. 20 Bratislava Z.Bulafčíková
3. Anna Čináková Návšteva Základná škola Nevädzová č.2 Bratislava Jana Sihelská
3. Terezka Csomorová „Čo sa stalo s našou planétou?“ Základná škola Podzáhradná č. 51 Bratislava O.Novotná
4. Terézia Bőhmová Bodkovaná éra Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Mgr. Patrícia Pálešová
4. Šimon Rajecký „ Cesty do vesmíru“ Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Michaela Kacvinská Mimozemšťan Súkr.základná umelecká škola Balkánska č. 87 Bratislava Miriama Jakubcová
4. Theo Longauer Hosť z inej planéty Základná umelecká škola J.Kresánka Karloveská č. 3 Bratislava akad.mal.Blažej Mikuš
4. Ela Janíčková „Mimozemšťania“ Súkr.ZUŠ- výtvarný ateliér LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská
5. Xénia Ozdínová „Mimozemšťan“ Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava A.Horváthová
5. Júlia Bugárová Mimozemšťanka Súkr.základná umelecká škola Balkánska č. 87 Bratislava Miriama Jakubcová
5. Petra Pribišová „Zelený tvor“ Základná umelecká škola J.Kresánka Karloveská č. 3 Bratislava Mgr. B.Miklánková
5. Terézia Hlaváčková Mimozemšťan Súkr.základná umelecká škola Balkánska č. 87 Bratislava Miriama Jakubcová
5. Jesika Nagyová Extrémna galaxia Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Mgr.Patrícia Pálešová
               
               
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Filip Horňák Mimozemšťan Materská škola Poštová č. 328/6 Podhájska Mgr. Lenka Máčovská
1. Viki Piterková Pozdrav z vesmíru Základná škola s materskou školou č. 243 Kolta Tatiana Matejíčková
1. Emma Kasášová Vesmírna stanica Materská škola Šoltésovej č. 12 Nové Zámky Katarína Klučiarová
1. Ema Risznerová Ahoj kamarát Materská škola Bitúnková č. 6 Nové Zámky E.Kešjarová, R.Rybárová
1. Selena Jankušová „Mimi, Lili, Sisi z vesmíru“ Materská škola – Óvoda Bartóková č. 38 Štúrovo Beata Babincová
2. Amanda Stojková Čarovný vesmír Základná škola Školská č. 846 Zemné Mgr. Annamária Kutruczová
2. Sofia Mária Kasášová Kozmogalannéta Základná škola G.Bethlena č. 41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
2. Rebecca Mária Fíšanová Okatý vesmír Cirkevná ZŠ Ž.Bosniakovej Nám.hrdinov č. 6 Šurany Mgr. Michaela Vančíková
2. Alex Rozsnyo Let vesmírom Základná škola Hradná č. 22 Nové Zámky Katarína Klučiarová
2. Alexa Čipáková Vesmír Základná škola J.Stampayho č. 76 Gbelce Mgr. Silvia Bíziková
3. Klaudia Micsinaiová Vesmírne procesy Základná škola G.Bethlena č. 41 Nové Zámky Dr.Katarína Sedláčková
3. Ema Komáromyová   Základná škola č.505 Mojzesovo-Černík  
3. Andrea Podoláková Cesta do vesmíru Základná škola Nábrežná č. 95 Nové Zámky  
3. Zuzana Ďatková Vesmírne bádanie Základná škola s materskou školou Ul.kpt.Nálepku č.43 Bánov Mgr. Silvia Procházková
3. Loretta Žembery „Ľudia vo vesmíre“ Základná škola Endre Adyho s VJM Adyho č. 9 Štúrovo Tímea Siposová
4. Liliana Bidelnicová „Osamelý pútnik“ Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
4. Romana Lesňáková „Okolo Slnka“ Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
4. Barbora Šnírerová Slnko, zdroj života Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Baranovics Robert
4. Simona Chalmovská Prílet ufónov Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplanová
4. Gabriel Német Lietanie vo vesmíre Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplanová
5. Nikoleta Holopová Vesmírne mesto Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Teodora Szekrényessy
5. Rebeka Dudášová „Mimozemské bytosti“ Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplanová
5. Sabina Šindárová Hlavný vysielač Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Baranovics Robert
5. Erika Józsová „Fialový vesmír“ Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
5. Eszter Šukolová Dovidenia Zem! Základná umelecká škola F.Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Teodora Szekrényessy
               
               
Ocenené práce v okrese Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Filip Šimunči Slovensko na Jupiteri Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Zuzana Vrábelová
1. Lucia Fojtíková Moji veselí priatelia z vesmíru Materská škola Lesná č. 10 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
1. Tivadar Kányai Pohľad do vesmíru o 20 rokov Cirkevná ZŠ s MŠ Marianum Ul. Biskupa Királya č. 30 Komárno Erika Lestár
1. Ákos Nagy Let rakety medzi asteroidmi Materská škola s VJM Brnenské nám.č.16 Kolárovo Edita Szárazová
1. Arnold Csohány Raketová stanica Materská skola s VJM Brnenské nám.č.16 Kolárovo Magdaléna Szabóová
2. Carmen Lea Beke Mimozemšťan Základná škola s MŠ Gyulu Lőrincza Hlavná č. 102 Kameničná Oľga Madarászová
2. Eszter Trestyánszki Krajná Galaxia Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno A.Tóth, E.Jókai
2. Karin Pikorová Záškoláci Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubálová
2. Dávid Berta Cesta do nekonečna Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
2. Dávid Zauko   Základná škola J.A.Komenského Komenského Komárno D.Nagyová
3. Athina Vargová „ Hávedník“ Základná škola Pohraničná Komárno K.Bugáňová
3. Alexandra Halagačková   Základná škola Pohraničná Komárno K.Bugáňová
3. Tamara Németh Vesmírna botanická záhrada Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Eva
3. Miriama Vicena Nekonečný vesmír Základná škola Cesta na vŕšku č. 1 Marcelová p. Ölveczká
3. Erika Jakabová „Kde sa planéty rodia?“ Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
4. Anna Bölcskeiová   Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Mgr. Art.Ilona Szilva
4. Adam Varga   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
4. Kevin Zakály   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
4. Monika Paradiová Vesmírne mesto Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Hana Gulaiová Vesmírne cesty Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Izabella Sárai Vesmírny odpad Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Rebeka Mészárosová   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
5. Henrieta Užáková Androméda Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
5. Igor Žundálek   Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Mgr. Art.Helena Szilva
5. Júlia Kobyľáková Veľký tresk Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
               
               
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Viktor Gallai Mimozemšťan Zeo Materská škola s VJM Kvetná č. 39 Pribeta Mgr. G.Pinkeová
1. Ladislav Belokostolský „Vesmír“ Materská škola Nový diel č .50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
1. Lilla Szabó Cestujem vo vesmíre Materská škola s VJM Kvetná č. 39 Pribeta Mgr. G.Pinkeová
1. Nikolas Pastorek Zem vo vesmíre Materská škola Nový diel č .50 Hurbanovo Silvia Lovászová
1. Levente Vígh Tajomstvá vesmíru Materská škola Lesná č. 10 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
2. Kristián Kovács Superman vo vesmíre Základná škola s VJM Hlavná č. 27 Sokolce Mgr.Zuzana Lengyelová
2. Sofia Kocsisová Kozmonaut Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubalová
2. Peťka Patakyová Krídlonos Základná škola Pohraničná Komárno K.Bugáňová
2. Anna Tímea Tücsök Votrelec Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno A. Tóth, E.Jókai
2. Sinka Csenge Život vo vesmíre Základná škola L.Tarczyho s VJM Školská č. 332 Chotín Mgr. Irén Roszicska
3. Anikó Molnár Tajné kódy Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno A. Tóth, E.Jókai
3. Alexandra Jakab Náš pohľad na vesmír Základná škola Cesta na vŕšku č. 1 Marcelová Ölveczká
3. Vanessa Roštášová Mimozemská rodinka Spojená škola Hradná č. 7 Komárno Mgr.I.Ganzerová
3. Lucia Michaleková „YTYNKA“ Základná škola Pohraničná Komárno K.Bugáňová
3. Szilárd Lengyel Let na Mesiac Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
4. Lara Lengyelová Vesmírny drak Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
4. Petra Urbáneková Vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mária Zsapková
4. Zuzana Končová   Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Mgr. Art.Jozef Szilva
4. Eva Angyalová   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr.Tímea Golaszová
4. Tamás Beke   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr.Tímea Golaszová
5. Dániel Nagy   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr.Tímea Golaszová
5. Adelka Čéryová   Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Mgr. Art.Jozef Szilva
5. Klaudia Némethová Hvezdáreň Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Peter Weinrauch Let vesmírom Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Melinda Nagy   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr.Tímea Golaszová
               
               
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Dunajská streda
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Zsóka Gáspár Vesmír očami detí Materská škola Októbrová č. 939/46 Dunajská Streda Monika Ignaták
1. Chiara Végh Vesmír Materská škola s VJM   Veľké Blahovo Bc. Karina Ábrahám
1. Hanna Heller Vesmír Centrum voľného času Smetanov háj č.286/9 Dunajská Streda Mgr. Barbara Kulcsár
1. Liana Molnárová Kozmonaut pri rakete Materská škola Komenského č.357/2 Dunajská Streda Blanka Gašparíková
1. Csenge Szakál Naša planéta Materská škola s VJM Kurtaserská č. 73 Veľký Meder  
2. Lara Benkovská   Centrum voľného času   Veľký Meder  
2. Radovan Prétor   Základná škola Mateja Bela Kláštorná č. 4 Šamorín Mgr. Zuzana Csölleová
2. Csaba Mahely Komunikácia Základná škola M.Kóczána s VJM č. 258 Čiližská Radvaň Mgr. Monika Búda
2. Vanessa Benčík Planéty Základná škola R.Benyovszkého s VJM Školská č. 116 Lehnice Zoltán Ozsvald
2. Enikő Bódisová Môj krásny vesmír Základná škola s MŠ Zs.Móricza s VJM Hlavná č. 193 Orechová Potôň Mgr. Anikó Mészáros
3. Martina Nagy   Základná škola Hlavná č. 45 Horný Bar  
3. Denisa Jozeffy Cesta do vesmíru Základná škola R.Benyovszkého s VJM Školská č. 116 Lehnice Zoltán Ozsvald
3. Natália Szijjártová Hra zvukov Základná škola Mateja Bela Kláštorná č. 4 Šamorín Mgr. Elena Mazúrová
3. Jozef Ahmadi Ja vo vesmíre Základná škola Komenského č. 3 Gabčíkovo Mgr. A Králecková
3. Veronika Kukurová Kozmonaut vo vesmíre Základná škola J.A.Komenského Nám. B. Bartóka č.20 Veľký Meder Porembová Mária
4. Lola Kosár Môj vesmír Základná umelecká škola J.Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Mgr. Mária Bottová
4. Nina Kubincová Planéty Základná umelecká škola J.Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Mgr. Art.Fábiková Alžbeta
4. Karolína Kardošová   Základná umelecká škola Š.N.Šamorínskeho Parková č. 4 Šamorín Anna Mráziková
4. Oliver Sebastián Halabrín   Základná umelecká škola Š.N.Šamorínskeho Parková č. 4 Šamorín  
4. Erik Hideghéty Stretnutie mimozemšťana a človeka Základná umelecká škola Š.N.Šamorínskeho Parková č. 4 Šamorín Irena Szűcsová
5. Nina Raganová Súboj planét Základná umelecká škola Š.N.Šamorínskeho Parková č. 4 Šamorín Anna Mráziková
5. Anna Haniačková Ozubená sústava Základná umelecká škola Š.N.Šamorínskeho Parková č. 4 Šamorín Anna Mráziková
5. Ema Czuczová Vesmírne preteky Základná umelecká škola Š.N.Šamorínskeho Parková č. 4 Šamorín Anna Mráziková
5. Anna Madarász Veselý vesmír Základná umelecká škola J.Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Mgr. Mária Bottová
5. Rebeka Flóra Vígh Tmavý vesmír Základná umelecká škola J.Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Mgr. Art.Alžbeta Fábiková