Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Facebook

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2018 - víťazné práce

Výsledková listina - Vesmír očami detí - rok 2018
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica Mesto Pedagóg
1 1 Jakub Bača Deň a noc Materská škola 8.mája č. 500/56 Svidník Katarína Labunová
2 1 Soňa Jurošová Vesmírčan Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
3 1 Michaela Smiešková Ideme do vesmíru ZŠ s MŠ E.A.Cernana Ústredie č. 286 Vysoká nad Kysucou Mgr. Ľ. Hoďáková
4 1 Paulína Mutňanská Vesmír Materská škola Odbojárov, EP.Ľuborčianska 2 Nemšová Eva Oriešková
5 1 Nela Cicková   Materská škola Nábrežná č. 2 Nová Baňa Zuzana Chrančeková
6 1 Hana Hancková Lietavice Materská škola Kováčova č. 10 Starý Tekov Miriam Solmošiová
7 1 Alžbeta Škrabanová "Slová" Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
8 1 Jakub Škrobian Kozmonaut na prieskume Základná škola s materskou školou Školská č. 49 Žilina Ivana Kucháriková
9 1 Kristína Blatnická Príšerka Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
10 1 Karolína Sabová Naša planéta Zem Základná škola s materskou školou č. 421 Bežovce  
11 1 Maxim Zábudlý Moja raketa Materská škola 1.mája č. 4 Banská Štiavnica Miroslava Inglotová
12 1 Emma Lehocká Pani fantázia vo vesmíre Materská škola Hviezdoslavova č. 12 Nové Mesto nad Váhom Mgr. Nikola Vachová
13 1 Ivana Nižniková Čierno-farebný vesmír Materská škola č. 96 Paňovce Bc. Alexandra Kovácsová
14 1 Kristína Valiková Vesmírne slniečko Materská škola Lesnícka č. 1370 Krásno nad Kysucou Katarína Šamajová
15 1 Miloš Bunčiak Vesmírna stanica Materská škola Pionierska č. 348 Čachtice Iveta van Wingerden
16 2 Niki Adamčová Kríkové bytosti Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
17 2 Alexandra Michnicová "Slnečné erupcie" Základná škola Lichardova č. 24 Žilina Zuzčáková Alexandra
18 2 Tímea Smolková Noví priatelia Základná škola s materskou školou Nám.1.mája č. 3 Chtelnica Mgr. Anna Galbová
19 2 Sofia Kostolecká   Základná škola s materskou školou č.284 Jur nad Hronom Mgr. Marta Vetorová
20 2 Barbora Murínová "Mimozemšťania" Základná škola s materskou školou č. 315 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
21 2 Simon Trangel Vesmír očami detí Základná škola Tupolevova č.20 Bratislava Andrea Ďurikovičová PaedDr.
22 2 Viktor Holboj Kolónia na Marse Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubalová
23 2 Stefanie Rácová "mimozemšťan MIMI" Základná škola Hlavná č. 130 Hodejov Mgr. Tormová Sabina
24 2 Matúš Tóth Raketa Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
25 2 Sofia Mária Kasášová Snímka ružovej Galaxie Základná škola G.Bethlena č .41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
26 2 Sonička Potočárová Rodina kvietočkovcov na výlete Základná škola s materskou školou č. 1374 Osčadnica Mgr. J.Potočárová
27 2 Lucia Holienčíková Vo vesmírnej lodi Základná škola ul. Aurela Stodolu č. 60 Martin Mgr. Lehotská Jana
28 2 Lukáš Gajdúšek "Planéta so skalnatým povrchom" Základná škola Bezručova č. 66 Trenčín Mgr. K.Lubjáková
29 2 Šimon Sentivan "Prechádzka po Mesiaci" Základná škola Kudlovská č. 11 Humenné  
30 2 Orsolya Vörös Marťankovia Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 Komárno Eva Jókai
31 3 Hana Kisová Vesmírna energia Základná škola s materskou školou č. 404 Soblahov Mgr. Ľuboslava Jožeková
32 3 Dana Sleziaková "Jestvuje život na inej planéte?" Základná škola ul. Zarevúca č. 18 Ružomberok Mgr. Mária Fongusová
33 3 Erik Benyo   Základná škola ul.Pohraničná č.9 Komárno Katarína Bugáňová
34 3 Zora Suchá "Vesmírne cesty" Základná škola Pugačevova č. 7 Humenné Mgr. Ľudmila Hanáková
35 3 Martina Janáková "Tajomná zemeguľa vo vesmíre" Základná škola J.Hollého č. 696/3 Topoľčany Mgr. Palušová T.
36 3 Eva Hvizdošová Vesmírna párty Základná škola č. 201 Kluknava Marta Vodová
37 3 Tamara Hertelová Farebný vesmír Základná škola s materskou školou č. 137 Horné Otrokovce Mgr. Zuzana Gubáňová
38 3 Bianka Knapová "Mimozemšťan" Základná škola Š.Šmálika Školská č. 166 Tvrdošín PaedDr.A.Lenčuchová
39 3 Sofia Kočišová Nekonečný vesmír Základná škola s materskou školou č. 1547 Vlčany Mgr. Klára Jancsová
40 3 Adam Zachar Vesmírne sídlisko Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Lucia Hulková
41 3 Miriam Zeleňáková Kvetinové opojenie Centrum voľného času Družstevná č. 509 Strážske  
42 3 Tomáš Mitraľov "Novodobý Ikaros" Základná škola J.A.Komenského č. 1 Michalovce  
43 3 Lívia Mlynárová SPACE LOVE Základná škola s materskou školou Dostojevského ul.2616/25 Poprad PaedDr. Mária Vicianová
44 3 Tomáš Eliaš Ku hviezdam Základná škola Matice slovenskej č. 13 Prešov Mgr. M.Režnická
45 3 Nikola Margušová Farebný výbuch Galaxie Základná škola Prostějovská č. 38 Prešov Mgr. Eva Bartková
46 4 Nella Repková Vesmírna misia Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa Nadežda Štefančíková
47 4 Igor Dorčák "Letíme vesmírom" Cirkevná spojená škola sv. Cecílie Kollárová č. 17 Sečovce Mgr. Zuzana Vargová
48 4 Zora Nemcová   Základná umelecká škola Pribinova č. 5 Hlohovec  
49 4 Jakub Gazdík Kozmonaut na Mesiaci Základná umelecká škola I.W.Kráľa Jesenského č. 246/10 Považská Bystrica Mgr. Andrea Hriviková
50 4 Katarína Ščerbová Vesmírna diskotéka Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník Viera Guzlejová
51 4 Alžbeta Samčíková "Vesmírne mesto" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín Mgr. Kubicová K.
52 4 Paula Čaplovičová Na návšteve Základná umelecká škola Zimná č. 12 Spišská Belá Janette Kubalová
53 4 Karin Demčáková "Vesmírny kamarát" Základná umelecká škola Budovateľská 486/17 Hanušovce nad Topľou Mgr. Anna Hrehová
54 4 Adrián Paulovič Vesmír Základná umelecká škola Mudroňa č. 6 Martin Erika Fízelová
55 4 Martina Marcová "Na návšteve" Základná umelecká škola M.R.štefánika 355 Turzovka  
56 4 Radka Uhlíkova Vesmírna rodinka Základná umelecká škola Štúrova 590/31 Nové Mesto nad Váhom Katarína Mareková
57 4 Dominika Urbaníková Vesmírny výskum Základná umelecká škola I.Ballu Nám. Slobody 1271/6 Dolný Kubín Mgr. Daniel Marček
58 4 Gréta Štefáková "Robot" Základná umelecká škola Ul. SNP č. 167 Krásno nad Kysucou  
59 4 Adam Angyal Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
60 4 Lucia Pastýrová Vesmírne raketové preteky Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy Hnúšťa Mgr. Anna Černáková PhD.
61 5 Kristína Polomská Vesmírne metamorfózy Základná umelecká škola Štúrova č. 29 Lipany PaedDr. P.Chovancová
62 5 Sára Sujová "Farebný vesmír" Základná umelecká škola ul. Francisciho č. 803 Tisovec Mgr. Ivana Szőkeová
63 5 Lea Romana Bálintová Viac modrý vesmír nepoznám Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č.457 Hnúšťa Miroslav Bračo
64 5 Lukáš Holba "Mimozemšťan" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín Mgr. Peťkovský O., PhD.
65 5 Alexandra Ščensná Oprava satelitu Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
66 5 Marína Ružinská "Zelený svet ofónov" Základná umelecká škola Mariánske nám. 252/5 Trebišov Anton Vasilko - akad.maliar
67 5 Nina Pagáčová Maľba v exteriéri Súkromná základná umelecká škola J.Braneckého č. 130/5 Trenčianska Teplá  
68 5 Klára Straková "Xénya" Základná umelecká škola M.R.Štefánika č. 2007 Čadca PhDr.M.Habčáková Samsonová
69 5 Matúš Jankovič Volanie z hlbín vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút č. 68 Piešťany Miriam Mikušecová
70 5 Andrea Nagyová Mliečna dráha planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
71 5 Barbara Leferovičová Tajomné odkazy Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník Viera Guzlejová
72 5 Ela Štreicherová Vo vesmíre Cirkevná základná umelecká škola sv. Lukáša Stummerova č. 20 Topoľčany Xénia Rigová
73 5 Kristína Lili Križová Robot Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec Mgr. Tomáš Kríž
74 5 Lenka Kapcová Vesmírna dynamika Základná umelecká škola Salvova č. 1 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
75 5 Šimon Paulovič Vesmírne dotyky Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec Mgr. Jela Hojtelová