Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2019 - víťazné práce

Výsledková listina - Vesmír očami detí 2019 - víťazné práce
Č. Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 1 Martina Siváčková 6 Yxérium MŠ Pavla Horova Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmova
2 1 Alex Pešta 6 Mimozemšťan s veľkým okom Materská škola Michalovce S. H. Vajanského 5 Michalovce  
3 1 Martin Sokolovský 6 Meteorit MŠ Strečno Sokolská 494 Strečno Danica Pavlíková
4 1 Táňa Pročová 6 Slniečková trieda Základná škola s materskou školou Okoličianska 404/8C Liptovský Mikuláš Mgr. Renáta Máliková
5 1 Emma Kiškovská 5 Deti vo vesmíre ZŠ s MŠ Košarovce Košarovce 16 Košarovce  
6 1 Zita Kubová 6 Stretli sme UFÓNOV Materská škola Cementárenská 311/16 Bystré Emília Petričková
7 1 Kristína Lacíková 5 Pristátie na Marse Marerská škola I. Hatvaniho 321 Rimavská Sobota Mária Madžová
8 1 Miriam Sobolovská 6 Návšteva z vesmíru Materská škola Nový diel Nový diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
9 1 Norbert José Božík 6 Raketa vo vesmíre Materská škola Lazovná 32 Banská Bystrica  
10 1 Sára Bartková 6 Mesačná dedinka Materská škola Rybničná 31 Spišská Nová Ves - Novoveská Huta Bc. Marcela Šargová
11 1 Sofia Lancz 4.5 Repülő angyalkák Materské centrum Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
12 1 Noel Pathó 6 Mimozemšťania s modrými očami Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beata Babincová
13 1 Patrik Bradiak 6 "Letíme do vesmíru" Materská škola Zupkova 37 Košice Iveta Steinová
14 1 Marek Ranostaj 6 Vesmírnici Súkromná materská škola Lucenkova 1209/16 Dolný Kubín Miroslava Ranostajová
15 1 Margaréta Karafová 6 Kráľovná vesmíru Materská škola P. J. Šafárika 394/2 Šaľa Marta Poláková
16 2 Urban Černák 8 Víkend vo vesmíre Základná škola J. F. Rimavského Nábrežie Rimavy 457 Hnúšťa Mgr. Miroslav Belic
17 2 Oliver Báčik 8 Pristátie Základná škola s materskou školou Horné Otrokovce 137 Horné Otrokovce Mgr. Zuzana Gubáňová
18 2 Oliver Koprda 7 Cesta vesmírom Základná škola Slepčany Školská 232 Slepčany PeadDr. Andrea Koprdová
19 2 Michaela Beierová 10 Vesmírny sen Základná škola Nevädzová ul. č. 2 Bratislava Mgr. Jana Sihelská
20 2 Máté Sipka 7 Astronaut Základná škola s VJM Pribeta Školská 8 Pribeta Mgr. Štefan Záležák
21 2 Zaidat Gerejchanov 7 Vesmírne čudo Základná škola Pohraničná Pohraničná 9 Komárno Aneta Hradilová
22 2 Vanessa Litvinová 10 "Skladám si vesmír" Základná škola Bernolákova ulica 1061 Vranov nad Topľou Mgr. Ingrid Bančanská
23 2 Samuel Kuchárik 10 Vesmírna misia monotyp Základná škola Sibírska 42 Prešov Mgr. Monika Lukáčová
24 2 Lujza Jančová 8 Vesmírny poštár Základná škola Trieda SNP 20 Banská Bystrica Mgr. Štefánia Debnárová
25 2 Marek Husar 8 Ufo Mama Základná škola Rokycany 46 Rokycany Mgr. Iveta Markovičová
26 2 Erik Kalmár 9 Planéta hadov Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru 2 Komárno Éva Jókai
27 2 Ema Mikolajčíková 8 Mimozemšťania Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
28 2 Klára Olejková 8 Ako som sa stretla s mimozemšťanom ZŠ s MŠ Chocholná - Velčice Chocholná Velčice 313 Chocholná - Velčice Mgr. Kvetoslava Kotrhová
29 2 Annamária Židovská 10 Vesmír a život v ňom ZŠ a MŠ sv. Cyrila a Metoda Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. V. Štellmachová
30 2 Mia Micáková 8 Pozorovanie vesmíru Základná škola J. Švermu 6 Michalovce  
31 3 Iva Baschierová 14 Vesmírne mesto Základná škola Bernolákova ulica 1061 Vranov nad Topľou RNDr. Ľubica Hrinková
32 3 Sofia Ostapuk 13 Astronaut objavuje Základná škola Ing. O. Kožucha 11 Špišská Nová Ves Mgr. Daniela Dingová
33 3 Kristína Machatová 12 Veselé očko Základná škola s materskou školou Školská 1 Maňa Mgr. Zuzana Mančušková
34 3 Evelyn Fugli 15 Snenie z okna lietadla Základná škola J. A. Komenského Nová cesta 589/9 Tvrdošovce Mgr. Gertrúda Benceová
35 3 Betka Sabacká 12 Zelená planéta v zelenom vesmíre Základná škola J. F. Rimavského Nábrežie Rimavy 457 Hnúšťa Mgr. Anna Černáková, PhD.
36 3 Emma Káčerová 12 Temná hmota Základná škola s materskou školou Mikušovce 16 Mikušovce Mgr. Slavomíra Šlesarová
37 3 Filip Šulgan 13 Výskum Základná škola Jarná 20 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
38 3 Samuel Jantulík 14 Cestovanie čiernou dierou Základná škola Nábrežná 845/17 Kysucké Nové Mesto Mgr. Ľudmila Kultanová
39 3 Soňa Tisová 12 Valis Marineris Základná škola v Bytči Ul. Mieru 1235 Bytča Dana Tisová
40 3 Silvia Ševcová 15 Stratení vo vesmíre Základná škola s materskou školou Kpt. Nálepku 878 Pohorelá Mgr. Mária Skladaná
41 3 Vanesa Mikulajová 13 Stratený v kozme Základná škola s materskou školou Soblahov 404 Soblahov Mgr. Ľuboslava Jozeková
42 3 Karolína Kaduková 14 Čísla vs. Fantázia ZŠ sv. Cyrila a Metoda Bernolákova 18 Košice Mgr. Magdaléna Bednárová
43 3 Samuel Čekľovský 12 Vesmírna fantázia Základná škola Mierová 1 Strážske  
44 3 Tatiana Gáborová 13 Najlepšia reštaurácia na konci vesmíru ZŠ a MŠ Hugolína Gavloviča Školská 369 Pruské Mgr. Zdenka Cíbiková
45 3 Laura Zarycká 12 Trian Základná škola Komenského 1962/8 Trebišov Mgr. Marcela Košina
46 4 Laura Kršačková 10 Vesmírny hon Základná umelecká škola Frica Kafendu Sv. Cyrila a Metoda 3427/20 Vrútky Mgr. Katarína Rábeková
47 4 Tamara Hnatová 9 Priateľky z galaxie Tahana Základná umelecká škola Svidník Komenského 807/27 Svidník Mgr. Viera Guzlejová
48 4 Šimon Pado 5 Vo vesmíre ZUŠ F. Veselého Športová 4 Stropkov M. Sakarová
49 4 Damián Kašša 6 Damiánova planéta Baldy ZUŠ Kysucký Lieskovec Kysucký Lieskovec 309 Kysucký Lieskovec Dagmar Kaššová
50 4 Krisítna Lacušková 8 Farebné príšerky ZUŠ Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
51 4 Mária Kiačiková 10 Astronaut ZUŠ Nemšová Ľuborčianska 2 Nemšová O. Peťkovský
52 4 Matej Matejka 5 Kozmonaut ZUŠ Imra Weinera Kráľa Jesenského 246/10 Považská Bystrica Mgr. A. Hriviková
53 4 Karolína Slováková 8   ZUŠ Hlohovec Pribinova 5 Hlohovec  
54 4 Martin Dikant 6 Planéta ceruzorukých ZUŠ Fantázia SNP 145/9 Svit Mgr. Martina Dikantová
55 4 Silvia Jonáková 8 Fantastické stretnutie ZUŠ Ivana Ballu Nám. slobody 1271/6 Dolný Kubín Mgr. Daniel Marček
56 4 Alžbeta Kádasiová 9 Pár z vesmíru Súkromná umelecká škola Gemerská cesta 1 Lučenec Mgr. Jela Hojtelová
57 4 Karolína Palgutová 9 Vesmírna hra Súkromná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
58 4 Vavro Černák 6 Raketové preteky - kto bude skôr na mesiaci Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy 457 Hnúšťa Mgr. Anna Černáková, PhD.
59 4 Peter Kusovský 9 Marťania ZUŠ J. Kréna Štúrova 590/31 Nové Mesto nad Váhom uč. Mareková
60 4 Gregory Masica 9 Vo vesmíre Súkromná umelecká škola Novomeského 11 Trenčín Mgr. Jana Erteľová
61 5 Kitti Pinke 14 Medzihviezdna hmota ZUŠ - MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
62 5 Terézia Michalenková 13 Temná hmota ZUŠ Ferka Špániho Martinská 19 Žilina Jana Valašková, Dis.
63 5 Viktória Vančová 10 Objavujeme Základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. art. Maria Anna Chrobok
64 5 Terézia Svetlíková 12 Kráľ vesmírny Základná umelecká škola Gemerská cesta 1 Lučenec Mgr. Jela Hojtelová
65 5 Dominik Mičuda 11 Kozmonaut a jeho raketa Základná umelecká škola Obrancov mieru 359 Dubnica nad Váhom Ing. Anita Šebíková
66 5 Natália Lettrichová 10 Návštevníci Základná umelecká škola Horné Rakovce 1440/29 Turčianske Teplice Mgr. Peter Piatko
67 5 Anna Kochanová 14 Čarovná Planéta a Bytosť Základná umelecká škola ul. Francisciho 803 Tisovec Mgr. Ivana Szőkeová
68 5 Natália Vaňová 14   ZUŠ Hlohovec Pribinova 5 Hlohovec  
69 5 Lukáš Bácskai 15 Galaxia Základná umelecká škola Kováčska 43 Košice Mgr. Janka Homzová
70 5 Dávid Kováč 15 Vesmír Súkromná základná umelecká škola Gagarinova ul. 7 Trenčín Mgr. Fukasová
71 5 Alexandra Hrabovská 12 Prvé kroky do vesmíru Súkromná základná umelecká škola Gagarinova ul. 7 Trenčín Mgr. K. Kubicová
72 5 Megan Kuzmanová 13 Krása vesmírna ZUŠ Ivana Ballu Nám. slobody 1271/6 Dolný Kubín Miroslava Ranostajová
73 5 Natália Jančárová 11 Vesmírna bytosť Základná umelecká škola Námestie slobody 8 Krompachy Mgr. Darina Dzurilová
74 5 Adela Tomášová 12 Dvojhlavý mimozemšťan Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov Anton Vasilko akad. maliar
75 5 Rebeka Badániková 12   ZUŠ Ferka Špániho Martinská 19 Žilina Jana Valašková, Dis.