Vesmír očami detí 2019 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Adél Kovács Let rakety Materská škola Kapitánova 29 Komárno Eva Mádelová
1 Dorina Strasserová Ja a vesmír Materská škola Komáromi Kacza 33 Komárno Gabriella Morvayová
1 Ferenc Noel Kecskés Strašiak vo vesmíre MŠ s VJM Pribeta Kvetná 39 Pribeta Mgr. Gabriela Pinkeova
1 Miriam Sobolovská Návšteva z vesmíru Materská škola Nový diel Nový diel 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
1 Kristián Púchovský Kozmonaut s Marťankom MŠ s VJM Eötvösova Eötvösova 48 Komárno Tímea Takácsová
2 Erik Kalmár Planéta hadov ZŠ Móra Jókaiho Mieru 2 Komárno Eva Jókai
2 Žofka Czirulová Strážca majáka ZŠ Rozmarínová Rozmarínová 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
2 Mátyás Ollé Vitaj u nás doma ZŠ Jána Amosa Komenského Rákócziho 29/18 Komárno Malíková
2 Zaidat Gerejchanov Vesmírne čudo ZŠ Pohraničná Pohraničná 9 Komárno Aneta Hradilová
2 Máté Sipka Astronaut ZŠ Pribeta Školská 8 Pribeta Štefan Zaležák
3 Dóra Kajan Strážca svetov ZŠ s MŠ Jozefa Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter František Konkolyi
3 Petra Urbánek A lapos bolygó körül ZŠ s MŠ Jozefa Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter Agnesa Pócsaová
3 Dóra Jančík Povrch galaxie ZŠ s VJM Eötvösova Eötvösova 39 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
3 Denisa Keszeliová Vesmírovka ZŠ J.A.Komenského Rábska 14 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
3 Emma Vörösová Dobrý večer p. V.Van Gogh ZŠ s VJM Pribeta Školská 8 Pribeta Štefan Zaležák
4 Dávid Bednár Vesmírna príšera ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Soňa Csontosová
4 Tibor Soós Výlet okolo planét ZUŠ Komárno Letná 12 Komárno Mgr. Emőke Szilva
4 Nikoleta Sýkorová Vesmírny chaos ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
4 Alíz Sándor Výprava do vesmíru ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4 Nina Šimunčiová Mačací kozmonauti ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
5 Nina Rusňáková Kozmonaut s Marťankom ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5 Nadin Noémi Tóthová Mesto budúcnosti ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
5 Lara Lengyelová Skúmanie vesmíru ZUŠ Hurbanovo elok. Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
5 Júlia Kobyľáková Kozmonaut s Marťankom ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5 Kitti Pinke Medzihviezdna Hmota ZUŠ Hurbanovo elok. Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
               
               
Ocenené práce okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Jana Pécsová Rodina mimozemšťanov Kapitánova 29 Komárno Eva Mádelová
1 Oliver Kovalík Kapušňák Slnko, Mesiac a hviezdy MŠ Eötvösova Eötvösova 48 Komárno Anikó Szegiová
1 Július Varga   MŠ Nový diel Nový diel 50 Hurbanovo BC. Anita Horváthová
1 Dóra Basternák Vesmír z môjho okna MŠ s VJM Pribeta Kvetná 39 Pribeta Mgr. Gabriela Pinkeová
1 Ondrej Bagin Život v budúcnosti Materská škola Meďerčská 38 Komárno Kaločaiová
2 Tomáš Hosszú Hra vo Vesmíre ZŠ s VJM Sokolce Sokolce Sokolce Mgr. Zuzana Lengyelová
2 Lara Inczédy Keby som bola astronautkou ZŠ s VJM Móra Jókaiho Mieru 2 Komárno Eva Jókai
2 Jurko Lakatoš Mimozemšťan FIFO Spojená škola ŠZŠ Hradná 7 Komárno Mgr. Helena Mečárová
2 Erik Pócsa Űrszörny ZŠ s MŠ Jozefa Kossányiho Školská ulica 22 Svätý Peter Agnesa Pócsová
2 Roland Kádár Hra vo Vesmíre Základná škola s VJM Tôň Školská 30 Tôň Júlia Buková
3 Bianka Koreňová Cesta do vesmíru ŠZŠ Zelený Háj Zelený Háj 157 Hurbanovo Mgr. Bohušová
3 Dorina Paál Stratený kontakt ZŠ Pohraničná Pohraničná 9 Komárno Katarína Bugáňová
3 Patrik  Sztancsek Vesmír z môjho okna ZŠ s MŠ Árpáda Festiho s VJM Športová ul.7 Hurbanovo Mgr. Ildikó Csontosová
3 Bianka Hubík Mimozemské bytosti ZŠ s VJM Eötvösova Eötvösova 39 Komárno Mrg. Eva Ferencziová
3 Kristína Lakatošová Láska vo vesmíre ŠZŠ s VJM Komárňanská 42 Komárno Katarína Turančíková
4 Bálint Varga Mimozemšťan ZUŠ Komárno   Komárno Novák Ágota
4 Kornél Krutek Robot z vesmíru ZUŠ Hurbanovo, elok.Nesvady Komenského 22 Nesvady Mgr. Soňa Csontosová
4 Richard Fűrich Mimozemšťanská rodina ZUŠ Hurbanovo, elok Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
4 Marián Barák Raketoplán ZUŠ Hurbanovo, elok Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
4 Lea Zacharová Príšerka z vesmíru ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo BC. Anita Horváthová
5 Bernadett Kesan Cesta vesmírom ZUŠ Kolárovo Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
5 Dávid Szabatka Vesmír dnes ZUŠ Komárno Letná 12 Komárno Ágota Novák
5 Eva Jakabová Povrch kométy ZUŠ Hurbanovo, elok. Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
5 Rebeka Kováčová Pozdrav z vesmíru ZUŠ Hurbanovo, Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
5 Anežka Csicsóová Vesmír ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo BC. Anita Horváthová
               
               
Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Lara Fazekašová Vesmír mojími očami Cirkerná MŠ sv. Filipa Neri Andovská 4 Nové Zámky Bc. Andrea Černá
1 Diana Gajdošová Na mačacej planéte Materská škola Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beatka Babincová
1 Noel Pathó Mimozemšťania s modrými očami Materská škola Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beatka Babincová
1 Petra Poláková Sama vo vesmíre Materská škola Óvoda Družstevný rad 22 Štúrovo Mgr. Beata Mariček
1 Filip Horňák Sledujeme Vás Materská škola Poštová 328/6 Podhájska Mgr. Lenka Máčovská
2 Hana Sedmáková Farebná fantázia Základná škola Hradná 22 Nové Zámky Mgr. Beata Makatová
2 Peter Fialka Ufoňovka Základná škola Radava 440 Radava Mgr. Ivana Čerháková
2 Alexandra Kramárová Výlet na Mars ZŠ s MŠ Ul. kpt. Nálepku 43 Bánov Mgr. Silvia Procházková
2 Hana Mančušková Ufónia sezóna ZŠ s MŠ Ul. kpt. Nálepku 43 Bánov Mgr. Silvia Procházková
2 Nikola Némethová Marťanko ZŠ Devínska Devínska Nové Zámky Mgr. Herta Kubačková
3 Sofia Miškolciová   ZŠ Dvory nad Žitavou Hlavné nám. 14 Dvory nad Žitavou D. Vrabecová
3 Evelyn Fugli Snenie z okna lietadla ZŠ J.A.Komenského Nová cesta 9 Tvrdošovce Mgr. Gertrúda Benceová
3 Kristína Machatová Veselé očko ZŠ s MŠ Školská 1 Maňa Mgr. Zuzana Mančušková
3 Richard Pšenák Vesmírny Svet SKŠ A. Bernoláka Andovská 4 Nové Zámky Mgr. Mária Pšenáková
3 Angelika Jóbová Mimozemšťania ZŠ Ányosa Jedlika s VJM Školská 845 Zemné Eva Vargová
4 Kristína Krajčíková Život mimo Zeme ZUŠ Šurany Nám. hrdinov 10 Šurany Mgr. A. Vrabčeková
4 Dorka Jaruska Vesmír ZUŠ Nové Zámky SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
4 Martin Kanda Obloha nad mestom ZUŠ Nové Zámky SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
4 Kristína Lacušková Farebné prílšerky ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4 Karin Naniášová Tajný vesmír ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5 Linda Harcsová Zvierací vesmír ZUŠ Nové Zámky SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
5 Michaela Zgurišová Môj zelený priateľ ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Róbert Baranovics
5 Ela Struhárová Vesmírna dúha ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
5 Barbora Zvardoňová Nekonečný vesmír ZUŠ Šurany Nám. hrdinov 10 Šurany Mgr. A. Vrabčeková
5 Barbora Šnírerová Fotka s mimozemšťanom ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Róbert Baranovics
               
               
Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Bratislava
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Viktória Bérešová Vesmírny strážca Materská škola Bulíkova 25 Bratislava 5 Katarína Nedbálková
1 Viktória Helena Ungvarská Moja rodina vo vesmíre Materská škola Švantnerova 1 Bratislava Gabriela Strýčková
1 Matúš Lörinčík Raketa a astronaut Materská škola Šulekova 35 Bratislava Gabriela Wertlenová
1 Tereza Jamnická Vesmírna mačka Materská škola L. Fullu 12 Bratislava Lucia Lebišová
1 Martina Siváčková Yxérium Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmova
2 Nina Kalmárová Letíme do vesmíru Základná škola Tbiliská 4 Bratislava Ferenčíková
2 Michaela Beierová Vesmírny sen Základná škola Nevädzová 2 Bratislava Mgr. Jana Sihelská
2 Ema Kirschbaum Veselá rodinka Základná škola Školská 266 Rovinka PhDr.Mária Sabová
2 Andrej Adamovič Výskum Mesiaca ZŠ s MŠ Milana Hodžu Škarniclova 1 Bratislava Mgr. Z. Masarovičova
2 Adelka Kovaľová Vesmírny panáčik Základná škola Medzilaborecká 11 Bratislava Mgr. Jaroslava Mikulíková
3 Oliver Páleník Vesmírny výskum Základná škola Podzáhradná 51 Bratislava Mgr. Iveta Sarvašová
3 Maroš Všetečko Meteorit Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
3 Veronika Minh Anh Nguyen Skladame vesmír ZŠ s MŠ Milana Hodžu Odborárska 2 Bratislava Mgr.Ľubica Daneková
3 Nora Farhan Hviezdny večer Základná škola Beňovského 1 Bratislava Peadr. Jitka Grúňová
3 Ema Argalášová Supernova ZŠ s MŠ Cádrova 23 Bratislava Mgr. Vlasta Jakubisová
4 Michaela Lavrinčíková Objavovanie vesmíru ZUŠ Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava Michal Pipa
4 Bianka Tkáčová Kamaráti vesmíru ZSUŠ Prokofievova 5 Bratislava Mgr. Zuzana Polomová
4 Lucia Bisáková Krásne mimozemšťanky ZUŠ Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava Mgr. Barbora Nevrelová
4 Adam Kubo Lietajúce stroje ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Táňa Kuzmova
4 Kaťia Gusieva Mimozemšťan ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Anna Horváthová
5 Andrej Kusin Stroj vesmírneho priestoru ZUŠ Jozefa Kresánka Karloveská 8 Bratislava Mgr. Zuzana Boteková
5 Alisa Loginovskikh Saturn ZUŠ Jozefa Kresánka Karloveská 8 Bratislava Mgr. B. Miklánková
5 Tamara Chomová Môj vesmír ZUŠ Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava PeadDr. Melánia Musilová
5 Barbora Prokešová White spots ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Mgr. Patrícia Pálešová
5 Emma Ftorková Správa z Našej planéty ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Anna Horváthová
               
               
Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Dunajská Streda
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Zorán Marčetich Vesmír Materská škola s VJM Pionerska 28 Topoľníky Oľga Nagyvendégiová
1 Alexandra Slivková Život vo Vesmíre Materská škola - Óvoda Veterná 496 Šamorín Agneša Borárosová
1 Dávid Kürti Napocska az égen Materské centrum - Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
1 Hanna Csenge Utazás a Holdra Materské centrum - Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
1 Sofia Lancz Repülő angyalkák Materské centrum - Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
2 Ladislav Molnár Galactic ZŠ Vydrany Vydrany 231 Vydrany Mgr. Mária Csánóová
2 Jázmin Nagy Zem Batthyány - Strattmann L. ZŠ s VJM Horný Bar Horný Bar Mgr. Júlia Véghová
2 Krisztián Méhes   ZŠ Zlaté Klasy Hlavná 787/25 Zlaté Klasy Mgr. Bartalosová
2 Liana Pálos Tak si predsatím Vesmír ZŠ Bélu Bartóka s VJM Bratislavská 622/38 Veľký Meder Zlata Szakálová
2 Larisa Szabóová Stretávanie planét ZŠ-Alapiskola Školský rad 416/27 Štvrtok na Ostrove Mgr. Molnárová Etela
3 Lili Anna Turman   ZŠ Gyulu Szabóa s VJM Školská ulica 936/1 Dunajská Streda  
3 Laura Horváthová Neznámy vesmír ZŠ Zlaté Klasy Hlavná 787/25 Zlaté Klasy Mgr. Veronika Nagyová
3 Szilvia Bianka Szoboszlaiová Tajomná temnota ZŠ Móra Kóczána s VJM Čiližská Radvaň 258 Čiližská Radvaň Mgr. Ildikó Kovácsová
3 Danka Mayerová Popletený vesmír ZŠ Jána Amosa Komenského Nám.B.Bartóka 497/20 Veľký Meder Mgr. Mária Porembová
3 Barbora S.Wagnerová Detská fantázia ZŠ Jána Amosa Komenského Nám.B.Bartóka 497/20 Veľký Meder Mgr. Mária Porembová
4 Michaela Kosár Ideálna planéta ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Mária Bottová
4 Lászlo Monozlay Kozmonauti ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder  
4 Vanessa Bihariová Rozprávkové bytosti ZUŠ Dolný Štál Dolný Štál Dolný Štál Mgr. Eva Kovácsová
4 Zsófia Pongrácz Kozmonauti ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
4 Anna Bothová Následovníci psíka Lajky ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Mónika Uher Deväť planét severskej mytológie ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Eszter Soóky Slnečná sústava ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Csillag Virág Csémi Vesmír ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Lola Kosár Svadba vo Vesmíre ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Mária Bottová
5 Barbora Sofia Wagnerová Nepredvídateľný vesmír ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková