Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Výsledková listina - celoslovenské finále vedomostnej súťaže "Čo vieš o hviezdach?"- 6. mája 2021

1. kategória
meno priezvisko kraj príklady
(34 bodov)
hist. test
(10 bodov)
mapa
(25 bodov)
Penalizácia body
celkom (69)
poradie
Maxim Kopčan Nitriansky 34 10 25   69 1.
Matej Rosič Košický 34 10 25   69 2.
Branislav Soták Košický 34 10 24   68 3.
Šimon Janovec Trenčiansky 34 10 24   68 4.
Adam Klučka Nitriansky 34 8 25   67 5.
Iveta Štefančínová Prešovský 34 9 24   67 6.
Matúš Kováč Nitriansky 30 10 25   65 7.
Nela Mišenčíková Prešovský 30 9 25   64 8.
Vivien Kubacká Banskobystrický 30 9 25   64 9.
Miroslav Sabo Košický 30 10 24   64 10.
Ján Marek Urban Košický 34 9 20   63 11.
Oliver Hovorka Banskobystrický 34 9 20   63 12.
Tomáš Gerda Prešovský 28 9 25   62 13.
Liliana Gašparíková Nitriansky 28 9 25   62 14.
Sofia Kováčiková Žilinský 30 8 24   62 15.
Milan Mozoľa Banskobystrický 30 6 25   61 16.
Matej Trudič Prešovský 32 8 20   60 17.
Tamara Begeniová Košický 26 8 25   59 18.
Adela Slanicayová Žilinský 30 6 23   59 19.
Kristína Ďurišová Nitriansky 24 10 25   59 20.
Oliver Kovačič Bratislavský 26 8 25   59 21.
Barbora Olejníková Košický 26 9 25 1 59 22.
Leonard Laco Banskobystrický 30 9 19   58 23.
Zoja Tužinská Nitriansky 24 8 25   57 24.
Dávid Tomčik Prešovský 24 10 23   57 25.
Sofia Gazdová Žilinský 26 8 23   57 26.
Martin Korec Banskobystrický 32 7 17   56 27.
Samuel Štefeček Trnavský 20 10 25   55 28.
Peter Švrlo Žilinský 20 9 25   54 29.
Adam Baloga Košický 20 9 25   54 30.
Daniela Vasilková Košický 22 6 25   53 31.
Sofia Straková Žilinský 20 8 25   53 32.
Janka Vargová Nitriansky 22 8 23   53 33.
David Gerard Trnavský 20 8 25   53 34.
Peter Tarjányi Žilinský 18 10 24   52 35.
Jakub Tomasz Košický 22 8 22   52 36.
Michaela Ivanová Trnavský 16 9 25   50 37.
Jakub Vrškový Žilinský 18 7 25   50 38.
Péter Palušík Nitriansky 18 7 25   50 39.
Dominik Danihel Banskobystrický 28 6 15   49 40.
Roman Polko Žilinský 16 9 24   49 41.
Sibyla Jasmina Prídavková Banskobystrický 16 8 25   49 42.
Ján Rusinko Prešovský 24 8 16   48 43.
Roland Süll Trnavský 16 7 24   47 44.
Adam Monček Trnavský 26 8 12   46 45.
Miroslav Sabolík Prešovský 12 9 24   45 46.
Damien Berecz Nitriansky 30 9 5   44 47.
Hana Vrbišťanová Nitriansky 30 9 5   44 48.
Damien Chovanec Banskobystrický 26 5 12   43 49.
Norbert Bordán Nitriansky 16 7 20   43 50.
Peter Viczián Trnavský 12 7 23   42 51.
Lukáš Šmelík Bratislavský 32 10 0   42 52.
Christian Šipoš Nitriansky 10 6 25   41 53.
Daniela Dudeková Banskobystrický 16 8 13   37 54.
Daniel Winkler Košický 28 9 0   37 55.
Erik Valent Nitriansky 18 10 9   37 56.
Miloslav Tokár Prešovský 24 9 2   35 57.
Marcel Süll Trnavský 14 7 14   35 58.
Oliver Barna Bratislavský 16 5 13   34 59.
Marek Holík Žilinský 24 10 0   34 60.
Tobiáš Šrámek Trnavský 18 6 10   34 61.
Martin Tirko Prešovský 28 6 0   34 62.
Ema Jurčáková Žilinský 16 8 9   33 63.
Sofia Patajová Trnavský 20 9 4   33 64.
Kiara Hubčíková Žilinský 20 8 5   33 65.
Timea Baňasová Žilinský 20 8 5   33 66.
Jakub Bartók Banskobystrický 22 9 0   31 67.
Eva Molnárová Nitriansky 22 8 0   30 68.
Oto Halás Bratislavský 18 8 3   29 69.
Filip Brand Banskobystrický 20 8 0   28 70.
Adrián Bednárik Nitriansky 10 10 8   28 71.
Ema Žitňanská Žilinský 10 7 10   27 72.
Dominika Peruňská Bratislavský 14 8 5   27 73.
Daniela Meleková Žilinský 18 9 0   27 74.
Michal Pšenka Žilinský 10 7 10   27 75.
Daniel Fedák Prešovský 16 6 3   25 76.
Michal Bučič Banskobystrický 16 9 0   25 77.
Liliana Mikoviny Prešovský 24 10 0 9 25 78.
Nina Kováčová Košický 14 9 0   23 79.
Maxim Nabo Žilinský 14 8 0   22 80.
Leo Lehocký Banskobystrický 14 7 0   21 81.
Ráchel Bzdiľová Prešovský 12 8 0   20 82.
Filip Stavrovský Košický 8 4 6   18 83.
Maxim Kozinský Banskobystrický 4 4 4   12 84.
Daniel Vojtas Žilinský 2 8 0   10 85.
Samuel Braunstein Banskobystrický 4 4 0   8 86.
                 
                 
2. kategória
meno priezvisko kraj príklady
(45 bodov)
hist. test
(10 bodov)
mapa
(25 bodov)
Penalizácia body
celkom (80)
poradie
Jakub Brezáni Žillinský 43 10 25   78 1.
Pavol Markech Žillinský 43 8 25   76 2.
Katarína Prevužňáková Prešovský 41 9 25   75 3.
Jozef Jabczun Prešovský 40 9 25   74 4.
Matej Pangrác Košický 38 9 26   73 5.
Simona Kosová Trenčiansky 39 9 23   71 6.
Michaela Kubranská Trnavský 40 5 25   70 7.
Adela Schuchmannová Trenčiansky 35 10 25   70 8.
Marek Baňárek Trnavský 35 9 25   69 9.
Mário Tlamka Žillinský 35 9 25   69 10.
Adela Bežová Trenčiansky 35 10 24   69 11.
Michal Korim Nitriansky 31 9 25   65 12.
Ela Šulganová Nitriansky 36 8 21   65 13.
Aneta Štefančínová Prešovský 34 10 20   64 14.
Simona  Patajová Trnavský 30 8 25   63 15.
Emma Kališová Nitriansky 31 7 25   63 16.
Oliver Víglaský Banskobystrický 28 9 25   62 17.
Michal Ďuriš Nitriansky 26 10 25   61 18.
Róbert Front Prešovský 29 8 23   60 19.
Oliver Labaška Košický 29 10 21   60 20.
Tamara Glusová Prešovský 27 7 25   59 21.
Margaréta Valentová Nitriansky 29 9 25 6 57 22.
Ferenc Zahorcsek Nitriansky 22 9 25   56 23.
Stella Krištofová Nitriansky 18 10 25   53 24.
Hana Sung Nitriansky 18 10 25   53 25.
Kamilla Csanádi Nitriansky 22 7 25 1 53 26.
Sabina Mužlayová Košický 19 8 25   52 27.
Matúš Želiba Nitriansky 20 9 23   52 28.
Martin Kníž Bratislavský 20 6 25   51 29.
Tibor Kováč Nitriansky 16 9 25   50 30.
Tomáš Trudič Prešovský 19 6 25   50 31.
Richard Čisľák Prešovský 20 10 20   50 32.
Michaela Bérešová Košický 20 6 25 1 50 33.
Michal Darida Banskobystrický 28 8 17 4 49 34.
Zeno Hudák Košický 23 6 18   47 35.
Ema Stanková Žillinský 26 7 14   47 36.
Viktória Kosár Trnavský 17 4 25   46 37.
Jakub Kačur Košický 27 5 13   45 38.
Tadeáš Koman Prešovský 24 8 13   45 39.
Monika Najmanová Košický 16 6 23   45 40.
Matej Smieško Žillinský 13 6 25   44 41.
Dominik Fiťka Nitriansky 18 3 21   42 42.
Samuel Chorvát Banskobystrický 29 3 10   42 43.
Marian Blšák Žillinský 7 8 25   40 44.
Nina Jurčáková Žillinský 6 9 25   40 45.
Jakub Andraško Prešovský 6 8 25   39 46.
Tomáš Ovsianka Žillinský 10 6 23   39 47.
Róbert Emödi Košický 6 8 25   39 48.
Tomáš Berec Nitriansky 33 5 0   38 49.
Juraj Obecajčík Žillinský 18 2 18   38 50.
Martin Dzúr Banskobystrický 19 6 13   38 51.
Karin Bugajová Žillinský 19 5 25 12 37 52.
Andrea Popelková Nitriansky 10 3 23   36 53.
Šimon Pala Bratislavský 27 7 0   34 54.
Nina Tužinská Nitriansky 11 4 18   33 55.
Soňa Salajová Košický 8 6 19   33 56.
Anna Kováčová Košický 11 6 14   31 57.
Adam Horanič Prešovský 0 7 23   30 58.
Marcel Kňaško Nitriansky 0 10 18   28 59.
Martin Adamík Banskobystrický 22 5 0   27 60.
Nataša Kolesárová Košický 14 6 4   24 61.
Marián Šípka Žillinský 4 2 18   24 62.
Michal Frič Žillinský 10 9 5   24 63.
Gabriel Csomó Banskobystrický 17 6 0   23 64.
Michal Čajka Žillinský 0 7 15   22 65.
Denis Gerboc Košický 4 9 8   21 66.
Zina Hluchá Košický 4 5 20 10 19 67.
Emma Kičinková Košický 10 5 8 6 17 68.
Lukáš Ševc Bratislavský 8 7 0   15 69.
Rastislav Lekár Trnavský 8 7 0   15 70.
Soňa Čisľáková Prešovský 4 9 0   13 71.
Alexander Rozina Banskobystrický 6 8 0 2 12 72.
Ondrej Koška Banskobystrický 8 3 0   11 73.
Adrian Vojtko Bratislavský 8 3 0   11 74.
Martin Krifka Prešovský 10 8 0 18 0 75.
                 
                 
3. kategória
meno priezvisko kraj príklady
(50 bodov)
hist. test
(10 bodov)
mapa
(25 bodov)
Penalizácia body
celkom (85)
poradie
Oliver Nagy Trnavský 50 10 25   85 1.
Tomáš Bartoš Banskobystrický 50 10 25   85 2.
Jakub Kliment Banskobystrický 40 10 25   75 3.
Roman Butkaj Žilinský 40 10 25   75 4.
Branislav Dubravka Žilinský 40 8 24   72 5.
Patrik Bašo Trenčiansky 40 9 22   71 6.
Šimon Gáži Bratislavský 40 5 25   70 7.
Jozef Ševčík Banskobystrický 30 10 25   65 8.
Verena Pekarová Trnavský 30 9 25   64 9.
Jaroslav Petrisko Prešovský 30 10 24   64 10.
Matúš Klimko Prešovský 30 10 24   64 11.
Klára Palová Bratislavský 30 8 25   63 12.
Andrej Sekerák Prešovský 30 10 23   63 13.
Jozef Jasenovec Žilinský 30 9 24   63 14.
Markéta Abrahámová Banskobystrický 30 9 23   62 15.
Filip Závadský Žilinský 30 8 24   62 16.
Ladislav Červenák Banskobystrický 30 10 21   61 17.
Matej Rovder Košický 30 8 23   61 18.
Terézia Hanáková Trnavský 30 7 20   57 19.
Tamara Ambrová Trnavský 30 5 24 2 57 20.
Richard Gold Prešovský 30 4 25 3 56 21.
Jakub Popovič Košický 20 9 25   54 22.
Martin Končok Banskobystrický 30 7 17   54 23.
Jozef Urda Prešovský 20 10 24   54 24.
Tomáš Dula Košický 20 9 25   54 25.
Roman Špaňo Nitriansky 20 8 25   53 26.
Ján Plavnický Košický 20 5 25   50 27.
Terézia Debnárová Nitriansky 20 5 25   50 28.
Ivan Murín Žilinský 20 10 20   50 29.
Marek Grečko Košický 20 5 24   49 30.
Ondrej Sivák Košický 10 10 25   45 31.
Natália Charvátová Žilinský 10 9 25   44 32.
Samuel Duda Banskobystrický 20 7 17   44 33.
Matej Kostolný Nitriansky 10 9 25   44 34.
Radovan Vida Nitriansky 10 8 25   43 35.
Samuel Petráš Nitriansky 10 8 25   43 36.
Simona Šimočková Trenčiansky 10 9 24   43 37.
Martin Fehérváry Nitriansky 10 7 25 3 39 38.
Ema Sedláková Trenčiansky 10 8 25 5 38 39.
Šimon Valent Nitriansky 10 6 21   37 40.
Tadeáš Valent Nitriansky 10 4 25 3 36 41.
Dávid Pazderák Košický 0 10 25   35 42.
Filip Štempel Košický 0 10 24   34 43.
Liliana Gejdošová Bratislavský 0 9 24   33 44.
Michal Čemez Nitriansky 0 8 23   31 45.
Lukáš Hudák Prešovský 30 9 18 27 30 46.
Marek Štofko Prešovský 0 5 23 1 27 47.
Filip Frgelec Banskobystrický 10 2 20 8 24 48.
Lukáš Jarábek Bratislavský 0 7 15   22 49.
Ema Spišáková Žilinský 0 4 18   22 50.
Lukáš Babušík Nitriansky 0 4 0   4 51.