Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Výsledková listina - Krajské kolá celoslovenskej vedomostnej súťaže "Čo vieš o hviezdach?" - 6. mája 2021

1. kategória - Bratislavský kraj
meno priezvisko poradie
Oliver Kovačič 1.
Lukáš Šmelík 2.
Oliver Barna 3.
Oto Halás 4.
Dominika Peruňská 5.
2. kategória - Bratislavský kraj
Martin Kníž 1.
Šimon Pala 2.
Lukáš Ševc 3.
Adrian Vojtko 4.
3. kategória - Bratislavský kraj
Šimon Gáži 1.
Klára Palová 2.
Liliana Gejdošová 3.
Lukáš Jarábek 4.
     
     
     
1. kategória - Banskobystrický kraj
meno priezvisko poradie
Vivien Kubacká 1.
Oliver Hovorka 2.
Milan Mozoľa 3.
Leonard Laco 4.
Martin Korec 5.
Dominik Danihel 6.
Sibyla Jasmina Prídavková 7.
Damien Chovanec 8.
Daniela Dudeková 9.
Jakub Bartók 10.
Filip Brand 11.
Michal Bučič 12.
Leo Lehocký 13.
Maxim Kozinský 14.
Samuel Braunstein 15.
2. kategória - Banskobystrický kraj
Oliver Víglaský 1.
Michal Darida 2.
Samuel Chorvát 3.
Martin Dzúr 4.
Martin Adamík 5.
Gabriel Csomó 6.
Alexander Rozina 7.
Ondrej Koška 8.
3. kategória - Banskobystrický kraj
Tomáš Bartoš 1.
Jakub Kliment 2.
Jozef Ševčík 3.
Markéta Abrahámová 4.
Ladislav Červenák 5.
Martin Končok 6.
Samuel Duda 7.
Filip Frgelec 8.
     
     
     
1. kategória - Košický kraj
meno priezvisko poradie
Matej Rosič 1.
Branislav Soták 2.
Miroslav Sabo 3.
Ján Marek Urban 4.
Tamara Begeniová 5.
Barbora Olejníková 6.
Adam Baloga 7.
Daniela Vasilková 8.
Jakub Tomasz 9.
Daniel Winkler 10.
Nina Kováčová 11.
Filip Stavrovský 12.
2. kategória - Košický kraj
Matej Pangrác 1.
Oliver Labaška 2.
Sabina Mužlayová 3.
Michaela Bérešová 4.
Zeno Hudák 5.
Jakub Kačur 6.
Monika Najmanová 7.
Róbert Emödi 8.
Soňa Salajová 9.
Anna Kováčová 10.
Nataša Kolesárová 11.
Denis Gerboc 12.
Zina Hluchá 13.
Emma Kičinková 14.
3. kategória - Košický kraj
Matej Rovder 1.
Jakub Popovič 2.
Tomáš Dula 3.
Ján Plavnický 4.
Marek Grečko 5.
Ondrej Sivák 6.
Dávid Pazderák 7.
Filip Štempel 8.
     
     
     
1. kategória - Nitriansky kraj
meno priezvisko poradie
Maxim Kopčan 1.
Adam Klučka 2.
Matúš Kováč 3.
Liliana Gašparíková 4.
Kristína Ďurišová 5.
Zoja Tužinská 6.
Janka Vargová 7.
Péter Palušík 8.
Damien Berecz 9.
Hana Vrbišťanová 10.
Norbert Bordán 11.
Christian Šipoš 12.
Erik Valent 13.
Eva Molnárová 14.
Adrián Bednárik 15.
2. kategória - Nitriansky kraj
Michal Korim 1.
Ela Šulganová 2.
Emma Kališová 3.
Michal Ďuriš 4.
Margaréta Valentová 5.
Ferenc Zahorcsek 6.
Stella Krištofová 7.
Hana Sung 8.
Kamilla Csanádi 9.
Matúš Želiba 10.
Tibor Kováč 11.
Dominik Fiťka 12.
Tomáš Berec 13.
Andrea Popelková 14.
Nina Tužinská 15.
Marcel Kňaško 16.
3. kategória - Nitriansky kraj
Roman Špaňo 1.
Terézia Debnárová 2.
Matej Kostolný 3.
Radovan Vida 4.
Samuel Petráš 5.
Martin Fehérváry 6.
Šimon Valent 7.
Tadeáš Valent 8.
Michal Čemez 9.
Lukáš Babušík 10.
     
     
     
1. kategória - Prešovský kraj
meno priezvisko poradie
Iveta Štefančínová 1.
Nela Mišenčíková 2.
Tomáš Gerda 3.
Matej Trudič 4.
Dávid Tomčik 5.
Ján Rusinko 6.
Miroslav Sabolík 7.
Miloslav Tokár 8.
Martin Tirko 9.
Daniel Fedák 10.
Liliana Mikoviny 11.
Ráchel Bzdiľová 12.
2. kategória - Prešovský kraj
Katarína Prevužňáková 1.
Jozef Jabczun 2.
Aneta Štefančínová 3.
Róbert Front 4.
Tamara Glusová 5.
Tomáš Trudič 6.
Richard Čisľák 7.
Tadeáš Koman 8.
Jakub Andraško 9.
Adam Horanič 10.
Soňa Čisľáková 11.
Martin Krifka 12.
3. kategória - Prešovský kraj
Jaroslav Petrisko 1.
Matúš Klimko 2.
Andrej Sekerák 3.
Richard Gold 4.
Jozef Urda 5.
Lukáš Hudák 6.
Marek Štofko 7.
     
     
     
1. kategória - Trnavský kraj
meno priezvisko poradie
Samuel Štefeček 1.
David Gerard 2.
Michaela Ivanová 3.
Roland Süll 4.
Adam Monček 5.
Peter Viczián 6.
Marcel Süll 7.
Tobiáš Šrámek 8.
Sofia Patajová 9.
2. kategória - Trnavský kraj
Michaela Kubranská 1.
Marek Baňárek 2.
Simona  Patajová 3.
Viktória Kosár 4.
Rastislav Lekár 5.
3. kategória - Trnavský kraj
Oliver Nagy 1.
Verena Pekarová 2.
Terézia Hanáková 3.
Tamara Ambrová 4.
     
     
     
1. kategória - Žilinský kraj
meno priezvisko poradie
Sofia Kováčiková 1.
Adela Slanicayová 2.
Sofia Gazdová 3.
Peter Švrlo 4.
Sofia Straková 5.
Peter Tarjányi 6.
Jakub Vrškový 7.
Roman Polko 8.
Marek Holík 9.
Ema Jurčáková 10.
Kiara Hubčíková 11.
Timea Baňasová 12.
Ema Žitňanská 13.
Daniela Meleková 14.
Michal Pšenka 15.
Maxim Nabo 16.
Daniel Vojtas 17.
2. kategória - Žilinský kraj
Jakub Brezáni 1.
Pavol Markech 2.
Mário Tlamka 3.
Ema Stanková 4.
Matej Smieško 5.
Marian Blšák 6.
Nina Jurčáková 7.
Tomáš Ovsianka 8.
Juraj Obecajčík 9.
Karin Bugajová 10.
Marián Šípka 11.
Michal Frič 12.
Michal Čajka 13.
3. kategória - Žilinský kraj
Roman Butkaj 1.
Branislav Dubravka 2.
Jozef Jasenovec 3.
Filip Závadský 4.
Ivan Murín 5.
Natália Charvátová 6.
Ema Spišáková 7.
     
     

Krajské kolo v Trenčianskom kraji sa konalo on-line formou 
dňa 16. marca 2021, organizovala ho Hvezdáreň v Partizánskom.

 

   
1. kategória - Trenčiansky kraj
meno priezvisko poradie
Šimon Janovec 1.
Juraj Štefina 2.
Martin Tichý 3.
2. kategória - Trenčiansky kraj
Adela Bežová 1.
Simona Kosová 2.
Adela Schuchmannová 3.
3. kategória - Trenčiansky kraj
Patrik Bašo 1.
Simona Šimočková 2.
Ema Sedláková 3.