Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Facebook

Čo vieš o hviezdach?

Výsledková listina krajských kôl 27. ročníka súťaže “Čo vieš o hviezdach?”

Výsledková listina bratislavského krajského kola 27. ročníka súťaže 
"Čo vieš o hviezdach?"


1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Cichý 7 33 6 3 49 1.
Patrik Granec 5 27 2 1 35 2.


2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Jakub Puškáš 8 17 11.5 6 42.5 1.
Klára Palová 6 26 0 0 32 2.
Liliana Gejdošová 6 8 1 0 15 3.
Lukáš Jarábek 4 5 1 0 10  
Peter Vlasič 3 5 0 0 8  
Samuel Orban 5 1 0 1 7  
Jakub Kováč 1 3 2 0 6  


3. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Marek Repka 7 15 10 10 42 1.
Rastislav Sihelský 8 7 15 10 40 2.
Viktória Mária Bánovská 7 5 15 10 37 3.
Klaudia Protušová 6 8 6 8 28  
Mária Elena Bodnárová 5 0 9 0 14  
Kristína Gáliková 4 1 0 0 5  




Výsledková listina nitrianskeho krajského kola 27. ročníka súťaže 
"Čo vieš o hviezdach?"


1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Halmo 11 42 11 10 74 1.
Martin Fehérváry 13 39 12 10 74 2.
Roman Špaňo 8 42 13.5 10 73.5 3.
Andrej Ďuriš 10 39 8 9 66  
Pavol Csémy 10 35 14.5 5 64.5  
Mária Mederlyová 10 37 6 10 63  
Šimon Peter 11 33 8 10 62  
Simon Valent 11 28 11.5 10 60.5  
Martin Gurbaľ 10 39 7 3 59  
Oliver Nagy 12 28 9 10 59  
Diana Kunová 7 35 6 5 53  
Adela Tenkelová 8 35 0 10 53  
Lea Letková 9 30 3 6 48  
Matúš Želiba 8 23 0 10 41  
Radka Ďuriačová 9 23 2.5 0 34.5  
Michaela Sádecká 3 27 4.5 0 34.5  
Tomáš Borovica 3 21 5 5 34  
Matúš Kmeťo 5 23 3 0 31  
Lukáš Karas 6 11 6 0 23  


2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Miškovič 9 36 15 10 70 1.
Viliam Záborský 4 26 15 8 53 2.
Marcel Borkovič 5 22 8 6 41 3.
Veronika Pečeňová 6 25 7 1 39  
Rebeka Kováčová 6 13 15 4 38  
Nina Tessediková 5 11 11 10 37  
Hana Korytárová 6 9 11 10 36  
Matej Mikula 4 14 15 2 35  
Oliver Longauer 9 10 9 5 33  
Katarína Selmecziová 11 6 12 4 33  
Laura Zajíčková 4 22 3 1 30  
Bence Gyarmati 8 4 15 1 28  
Daniel Mačura 5 10 3 9 27  
Vanessa Lukáčová 3 12 5 4 24  
Alexandra Svoradová 3 7 7 5 22  
Radoslav Šindler 3 15 1 2 21  
Henrieta Užáková 2 6 7 3 18  
Terézia Mrázová 4 8 3 1 16  
Lionel Šipoš 4 1 6 3 14  


3. kategória
Meno Priezvisko test písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Samuel Buranský 8 25 10 10 53 1.
Natália Mokrášová 8 19 12 9 48 2.
Martin Max 8 13 14 5 40 3.
Richard Medzihradský 7 10 8 5 30  
Alex Tomáško 8 12 5 1 26  
Matúš Výboch 10 0 9 0 19  
Samuel Lukačovič 8 10 0 0 18  
Peter Popa 4 1 12 0 17  
Erik Csengel 7 0 6 2 15  
Matúš Béber 3 6 1 3 13  
Andrej Čermák 6 4 0 0 10  

Výsledková listina celoslovenského finále 25. ročníka súťaže “Čo vieš o hviezdach?”


1. kategória
Meno Priezvisko Adresa Slepá mapa
30
Príklady
28
Historický test
15
Ústne
15
Celkom body
88
Umiestnenie
Ján Plavnický Novosad 26 21 11 15 73 1.
Kristián Čalfa Seňa 20 22 10 15 67 2.
Marek Červenák Vidiná 26 18 9 11 64 3.
Jozef Jasenovec Rajec 20 22 9 13 64  
Matúš Miškovič Vráble 12 21 12 15 60  
Tomáš Červenák Vidiná 26 18 8 7 59  
Matej Mikula Žemberovce 14 21 7 15 57  
Laura Drblíková Plevník-Drienové 18 20 3 12 53  
Filip Závadský Zbyňov 10 21 7 15 53  
Alexandra Dzurová Svidník 18 12 10 12 52  
Hana Korytárová Dvorany nad Nitrou 12 22 6 10 50  
Oliver Vorek Čierne 8 18 9 15 50  
Jaroslav Petrisko Prešov 16 13 7 11 47  
Matúš Klimko Prešov 14 12 6 14 46  
Daniela Oravcová Senica 1 27 6 12 46  
Ľubomír Baško Bánovce nad Bebravou 11 15 4 15 45  
Peter Karaffa Bratislava 10 22 8 3 43  
Jakub Puškáš Bratislava 2 21 10 9 42  
Patrik Antony Kremnica 3 18 7 10 38  
Adam Varinský Košice 6 11 4 15 36  
Matej Šabík Bratislava 13 8 8 1 30  
Adam Kubiš Piešťany 0 10 8 10 28  
Boris Blahovec Bzince pod Javorinou 2 5 6 10 23  
Erik Zibrín Piešťany 0 13 8 1 22  

  

 


 

 

2. kategória
Meno Priezvisko Adresa Slepá mapa
30
Príklady
40
Historický test
15
Ústne
15
Celkom body
100
Umiestnenie
Samuel Buranský Paňa 28 37 9 14 88 1.
Dávid Šebeň Banská Bystrica 27 34 8 15 84 2.
Radovan Lascsák Košice 26 33 8 15 82 3.
Radoslava Hatalová Spišská Nová Ves 23 37 8 13 81  
Kamil Huljak Rajec 27 16 8 15 66  
Rastislav Petrisko Prešov 25 16 9 14 64  
Martin Minka Žiar nad Hronom 26 11 10 15 62  
Natália Hložková Nové Mesto nad Váhom 26 15 4 15 60  
Samuel Toman Púchov 21 23 4 12 60  
Miriam Srogončíková Skalica 25 13 6 15 59  
Jakub Popovič Vojčice 26 6 10 15 57  
Tomáš Vörös Senec 22 10 6 13 51  
Rastislav Kruták Čierne 21 5 8 15 49  
Matúš Nečas Senica 6 25 6 12 49  
Samuel Dzur Prešov 24 3 6 15 48  
Silvia Bátorová Bánovce nad Bebravou 26 2 6 13 47  
Marek Novák Žiar nad Hronom 19 7 5 11 42  
Ján Maťufka Prešov 19 1 4 15 39  
Mária Elena Bodnárová Bratislava 22 0 5 7 34  
Pavol Adamíček Senica 4 23 5 1 33  
Emanuel Dopater Liptovský Hrádok 20 0 7 4 31  
Oliver Longauer Chynorany 16 0 6 1 23  
Šimon Gajdoš Žitavany 10 0 4 1 15  

 

 


 

 

3. kategória
Meno Priezvisko Adresa Slepá mapa
30
Príklady
41
Historický test
15
Ústne
15
Celkom body
101
Umiestnenie
Juraj Halabrin Komárno 30 37 9 15 91 1.
Jozef Lipták Zvolen 30 34 8 15 87 2.
Daniel Dupkala Kysucké Nové Mesto 18 26 9 15 68 3.
Martin Murin Bratislava 24 24 7 12 67  
Juraj Jonák Dolný Kubín 18 23 9 15 65  
Jakub Jambrich Prešov 20 17 11 15 63  
Jana Švrčková Sobotište 24 16 5 13 58  
Patrik Gádoši Banská Bystrica 20 17 5 15 57  
Beáta Plaskurová Nové Mesto nad Váhom 30 1 7 15 53  
Robert Dianovský Levice 12 19 4 15 50  
Andrej Kancko Lučenec 20 9 6 15 50  
Dejan Prokop Galanta 28 3 3 14 48  
Peter Kvačkay Šaľa 18 11 9 3 41  
Marek Slávik Bzince pod Javorinou 22 3 6 10 41  
Mária Krutáková Čierne 16 0 9 15 40  
Matej Schwartz Košice 12 13 4 11 40  
Jaroslav Jaroš Gáň 18 5 9 7 39  
Filip Murčinko Veľký Šariš 5 0 10 14 29  
Marek Repka Bratislava 6 17 3 1 27  
Martina Bírošíková Prečín 10 6 5 1 22  
Patrícia Cmorová Veľká Tŕňa 4 2 5 10 21  
Natália Mokrášová Semerovo 3 4 7 3 17  

Čo vieš o hviezdach? - výsledky celoslovenského kola


1. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
33
príklady
40
test
15
ústne
15
celkom body
103
umiestnenie
Matúš Miškovič Vráble 32 30 13 15 90 1.
Martin Minka Žiar nad Hronom 32 29 10 15 86 2.
Ján Plavnický Novosad okr. Trebišov 30 30 11 15 86 3.
Tomáš Červenák Vidiná 31 26 12 15 84  
Marek Červenák Vidiná 32 23 13 15 83  
Kamil Huljak Rajec 29 23 8 15 75  
Nina Zemková Liptovský Mikuláš 17 31 9 15 72  
Jakub Popovič Vojčice 14 24 11 15 64  
Jaroslav Petrisko Prešov 6 29 7 15 57  
Oliver Longauer Chynorany 14 14 9 13 50  
Matej Mikula Žemberovce 4 28 5 10 47  
Jakub Puškáš Bratislava 17 10 5 14 46  
Lenka Vargovčíková Ražňany 8 23 6 0 37  
Alžbeta Jakalová Veľké Chlievany 1 21 6 8 36  
Adam Kubiš Piešťany 1 17 6 12 36  
Matúš Brhel Krásno nad Kysucou 3 25 7 0 35  
Kristián Čalfa Košice-okolie 7 13 10 3 33  
Erik Zibrín Piešťany 0 12 4 12 28  
Alexandra Káčerová Dolné Naštice 0 16 4 3 23  
Matej Kolivoška Kendice 3 11 5 1 20  
Ľubomír Baško Bánovce nad Bebravou 2 10 6 0 18  
Alexander Bělůnek Piešťany 1 5 3 0 9  

 

 


 

 

2. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
36
príklady
40
test
15
ústne
15
celkom body
106
umiestnenie
Jana Švrčková Sobotište 36 34 10 15 95 1.
Robert Dianovský Levice 36 28 7 15 86 2.
Dávid Šebeň Banská Bystrica 34 26 8 15 83 3.
Ivona Abrahámová Banská Bystrica 34 26 7 15 82  
Samuel Buranský Vráble 36 18 13 15 82  
Radovan Lascsák Košice 30 28 8 15 81  
Sára Belejová Michalovce 36 22 6 14 78  
Roman Bujdák Matúškovo okr. Galanta 34 20 8 15 77  
Dejan Prokop Galanta 35 19 7 13 74  
Tomáš Vörös Senec 25 26 7 15 73  
Rastislav Kruták Čierne 30 19 8 15 72  
Dušan Gold Lipany 30 18 8 15 71  
Matej Borovička Kysucké Nové Mesto 19 24 9 15 67  
Dominika Jakubcová Raková 34 10 8 15 67  
Jakub Štupák Divín 24 25 10 8 67  
Barbora Habláková Trenčín 30 11 8 15 64  
Samuel Dzur Svidník 36 7 9 11 63  
Radoslava Hatalová Spišská Nová Ves 30 10 7 13 60  
Silvia Bátorová Bánovce nad Bebravou 30 6 7 14 57  
Daniela Bušová Melčice 12 14 8 15 49  
Peter Brezina Kostoľany pod Tribečom 18 4 6 11 39  
Josef Sviták Bratislava 1 18 5 4 28  

 

 


 

 

3. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
36
príklady
40
test
15
ústne
15
celkom body
106
umiestnenie
Miroslav Gašpárek Púchov 35 28 15 15 93 1.
Jozef Lipták Zvolen 34 16 11 15 76 2.
Juraj Halabrin Komárno 36 14 9 6 65 3.
Patrik Gádoši Banská Bystrica 26 12 9 15 62  
Jaroslav Jaroš Gáň 31 11 7 10 59  
Daniel Dupkala Kysucké Nové Mesto 20 11 11 15 57  
Andrej Kancko Lučenec 27 4 10 14 55  
Juraj Jonák Dolný Kubín 18 8 9 15 50  
Martin Murin Bratislava 8 22 8 10 48  
Dominika Hubová Trenčín 20 13 8 6 47  
Jakub Jambrich Prešov 16 5 9 15 45  
Matej Schwartz Košice 10 9 9 13 41  
Matej Dzurov Prešov 24 1 9 0 34  
Peter Kvačkay Šaľa 11 6 5 8 30  
Marek Slávik Dzince pod Javorinou 5 1 6 14 26  
Natália Mokrášová Semerovo 13 1 6 5 25  
Roman Majo Veľká Mača 0 4 6 13 23  
Peter Výboch Hurbanovo 9 6 4 0 19  
Martin Timko Široké 7 0 5 4 16  
Andrej Kovaľ Senec 0 2 4 5 11  
František Pastorek Nové Mesto nad Váhom 4 2 5 0 11  

 

 

Štatút 24. ročníka celoslovenskej vedomostnej súťaže

 

Výsledková listina 25. ročníka "Čo vieš o hviezdach?"

Do celoslovenského finále súťaže

"Čo vieš o hviezdach?"postúpili:

 

za Bratislavský kraj

1. kategória
Meno Priezvisko Škola Umiestnenie na krajskom kole
Matej Šabík ZŠ Jeséniova Bratislava 1.
Peter Karaffa Gymnázium Pankúchova Bratislava 2.
Jakub Puškáš ZŠ s MŠ Rusovce 3.
2. kategória
Tomáš Vörös ZŠ Tajovského Senec 1.
Mária Elena Bodnárová Evanjelické lýceum Bratislava Palisády 2.
3. kategória
Juraj Halabrin Gymnázium Jura Hronca Bratislava 1.
Martin Murin Gymnázium Jura Hronca Bratislava 2.
Marek Repka Gymnázium Grösslingová Bratislava 3.

 

za Nitriansky kraj

1. kategória
Matúš Miškovič ZŠ Levická Vráble 1.
Matej Mikula ZŠ A. Kmeťa Levice 2.
Hana Korytárová ZŠ s MŠ Ludanice 3.
2. kategória
Samuel Buranský ZŠ Levická Vráble 1.
Šimon Gajdoš ZŠ J.V. Šimka Žitavany 2.
Oliver Longauer ZŠ Tribečská Topoľčany 3.
3. kategória
Robert Dianovský Gymnázium A. Vrábla Levice 1.
Peter Kvačkay Gymnázium J. Fándlyho Šaľa 2.
Natália Mokrášová Gymnázium Golianova Nitra 3.