Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Facebook

Vesmír očami detí

Vesmír očami detí 2019 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Adél Kovács Let rakety Materská škola Kapitánova 29 Komárno Eva Mádelová
1 Dorina Strasserová Ja a vesmír Materská škola Komáromi Kacza 33 Komárno Gabriella Morvayová
1 Ferenc Noel Kecskés Strašiak vo vesmíre MŠ s VJM Pribeta Kvetná 39 Pribeta Mgr. Gabriela Pinkeova
1 Miriam Sobolovská Návšteva z vesmíru Materská škola Nový diel Nový diel 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
1 Kristián Púchovský Kozmonaut s Marťankom MŠ s VJM Eötvösova Eötvösova 48 Komárno Tímea Takácsová
2 Erik Kalmár Planéta hadov ZŠ Móra Jókaiho Mieru 2 Komárno Eva Jókai
2 Žofka Czirulová Strážca majáka ZŠ Rozmarínová Rozmarínová 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
2 Mátyás Ollé Vitaj u nás doma ZŠ Jána Amosa Komenského Rákócziho 29/18 Komárno Malíková
2 Zaidat Gerejchanov Vesmírne čudo ZŠ Pohraničná Pohraničná 9 Komárno Aneta Hradilová
2 Máté Sipka Astronaut ZŠ Pribeta Školská 8 Pribeta Štefan Zaležák
3 Dóra Kajan Strážca svetov ZŠ s MŠ Jozefa Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter František Konkolyi
3 Petra Urbánek A lapos bolygó körül ZŠ s MŠ Jozefa Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter Agnesa Pócsaová
3 Dóra Jančík Povrch galaxie ZŠ s VJM Eötvösova Eötvösova 39 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
3 Denisa Keszeliová Vesmírovka ZŠ J.A.Komenského Rábska 14 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
3 Emma Vörösová Dobrý večer p. V.Van Gogh ZŠ s VJM Pribeta Školská 8 Pribeta Štefan Zaležák
4 Dávid Bednár Vesmírna príšera ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Soňa Csontosová
4 Tibor Soós Výlet okolo planét ZUŠ Komárno Letná 12 Komárno Mgr. Emőke Szilva
4 Nikoleta Sýkorová Vesmírny chaos ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
4 Alíz Sándor Výprava do vesmíru ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4 Nina Šimunčiová Mačací kozmonauti ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
5 Nina Rusňáková Kozmonaut s Marťankom ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5 Nadin Noémi Tóthová Mesto budúcnosti ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
5 Lara Lengyelová Skúmanie vesmíru ZUŠ Hurbanovo elok. Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
5 Júlia Kobyľáková Kozmonaut s Marťankom ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5 Kitti Pinke Medzihviezdna Hmota ZUŠ Hurbanovo elok. Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
               
               
Ocenené práce okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Jana Pécsová Rodina mimozemšťanov Kapitánova 29 Komárno Eva Mádelová
1 Oliver Kovalík Kapušňák Slnko, Mesiac a hviezdy MŠ Eötvösova Eötvösova 48 Komárno Anikó Szegiová
1 Július Varga   MŠ Nový diel Nový diel 50 Hurbanovo BC. Anita Horváthová
1 Dóra Basternák Vesmír z môjho okna MŠ s VJM Pribeta Kvetná 39 Pribeta Mgr. Gabriela Pinkeová
1 Ondrej Bagin Život v budúcnosti Materská škola Meďerčská 38 Komárno Kaločaiová
2 Tomáš Hosszú Hra vo Vesmíre ZŠ s VJM Sokolce Sokolce Sokolce Mgr. Zuzana Lengyelová
2 Lara Inczédy Keby som bola astronautkou ZŠ s VJM Móra Jókaiho Mieru 2 Komárno Eva Jókai
2 Jurko Lakatoš Mimozemšťan FIFO Spojená škola ŠZŠ Hradná 7 Komárno Mgr. Helena Mečárová
2 Erik Pócsa Űrszörny ZŠ s MŠ Jozefa Kossányiho Školská ulica 22 Svätý Peter Agnesa Pócsová
2 Roland Kádár Hra vo Vesmíre Základná škola s VJM Tôň Školská 30 Tôň Júlia Buková
3 Bianka Koreňová Cesta do vesmíru ŠZŠ Zelený Háj Zelený Háj 157 Hurbanovo Mgr. Bohušová
3 Dorina Paál Stratený kontakt ZŠ Pohraničná Pohraničná 9 Komárno Katarína Bugáňová
3 Patrik  Sztancsek Vesmír z môjho okna ZŠ s MŠ Árpáda Festiho s VJM Športová ul.7 Hurbanovo Mgr. Ildikó Csontosová
3 Bianka Hubík Mimozemské bytosti ZŠ s VJM Eötvösova Eötvösova 39 Komárno Mrg. Eva Ferencziová
3 Kristína Lakatošová Láska vo vesmíre ŠZŠ s VJM Komárňanská 42 Komárno Katarína Turančíková
4 Bálint Varga Mimozemšťan ZUŠ Komárno   Komárno Novák Ágota
4 Kornél Krutek Robot z vesmíru ZUŠ Hurbanovo, elok.Nesvady Komenského 22 Nesvady Mgr. Soňa Csontosová
4 Richard Fűrich Mimozemšťanská rodina ZUŠ Hurbanovo, elok Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
4 Marián Barák Raketoplán ZUŠ Hurbanovo, elok Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
4 Lea Zacharová Príšerka z vesmíru ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo BC. Anita Horváthová
5 Bernadett Kesan Cesta vesmírom ZUŠ Kolárovo Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
5 Dávid Szabatka Vesmír dnes ZUŠ Komárno Letná 12 Komárno Ágota Novák
5 Eva Jakabová Povrch kométy ZUŠ Hurbanovo, elok. Pribeta Hlavná 127 Pribeta Mgr. Melinda Záležáková
5 Rebeka Kováčová Pozdrav z vesmíru ZUŠ Hurbanovo, Komárňanská 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
5 Anežka Csicsóová Vesmír ZUŠ Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo BC. Anita Horváthová
               
               
Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Lara Fazekašová Vesmír mojími očami Cirkerná MŠ sv. Filipa Neri Andovská 4 Nové Zámky Bc. Andrea Černá
1 Diana Gajdošová Na mačacej planéte Materská škola Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beatka Babincová
1 Noel Pathó Mimozemšťania s modrými očami Materská škola Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beatka Babincová
1 Petra Poláková Sama vo vesmíre Materská škola Óvoda Družstevný rad 22 Štúrovo Mgr. Beata Mariček
1 Filip Horňák Sledujeme Vás Materská škola Poštová 328/6 Podhájska Mgr. Lenka Máčovská
2 Hana Sedmáková Farebná fantázia Základná škola Hradná 22 Nové Zámky Mgr. Beata Makatová
2 Peter Fialka Ufoňovka Základná škola Radava 440 Radava Mgr. Ivana Čerháková
2 Alexandra Kramárová Výlet na Mars ZŠ s MŠ Ul. kpt. Nálepku 43 Bánov Mgr. Silvia Procházková
2 Hana Mančušková Ufónia sezóna ZŠ s MŠ Ul. kpt. Nálepku 43 Bánov Mgr. Silvia Procházková
2 Nikola Némethová Marťanko ZŠ Devínska Devínska Nové Zámky Mgr. Herta Kubačková
3 Sofia Miškolciová   ZŠ Dvory nad Žitavou Hlavné nám. 14 Dvory nad Žitavou D. Vrabecová
3 Evelyn Fugli Snenie z okna lietadla ZŠ J.A.Komenského Nová cesta 9 Tvrdošovce Mgr. Gertrúda Benceová
3 Kristína Machatová Veselé očko ZŠ s MŠ Školská 1 Maňa Mgr. Zuzana Mančušková
3 Richard Pšenák Vesmírny Svet SKŠ A. Bernoláka Andovská 4 Nové Zámky Mgr. Mária Pšenáková
3 Angelika Jóbová Mimozemšťania ZŠ Ányosa Jedlika s VJM Školská 845 Zemné Eva Vargová
4 Kristína Krajčíková Život mimo Zeme ZUŠ Šurany Nám. hrdinov 10 Šurany Mgr. A. Vrabčeková
4 Dorka Jaruska Vesmír ZUŠ Nové Zámky SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
4 Martin Kanda Obloha nad mestom ZUŠ Nové Zámky SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
4 Kristína Lacušková Farebné prílšerky ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4 Karin Naniášová Tajný vesmír ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5 Linda Harcsová Zvierací vesmír ZUŠ Nové Zámky SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
5 Michaela Zgurišová Môj zelený priateľ ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Róbert Baranovics
5 Ela Struhárová Vesmírna dúha ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
5 Barbora Zvardoňová Nekonečný vesmír ZUŠ Šurany Nám. hrdinov 10 Šurany Mgr. A. Vrabčeková
5 Barbora Šnírerová Fotka s mimozemšťanom ZUŠ F.Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Róbert Baranovics
               
               
Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Bratislava
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Viktória Bérešová Vesmírny strážca Materská škola Bulíkova 25 Bratislava 5 Katarína Nedbálková
1 Viktória Helena Ungvarská Moja rodina vo vesmíre Materská škola Švantnerova 1 Bratislava Gabriela Strýčková
1 Matúš Lörinčík Raketa a astronaut Materská škola Šulekova 35 Bratislava Gabriela Wertlenová
1 Tereza Jamnická Vesmírna mačka Materská škola L. Fullu 12 Bratislava Lucia Lebišová
1 Martina Siváčková Yxérium Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmova
2 Nina Kalmárová Letíme do vesmíru Základná škola Tbiliská 4 Bratislava Ferenčíková
2 Michaela Beierová Vesmírny sen Základná škola Nevädzová 2 Bratislava Mgr. Jana Sihelská
2 Ema Kirschbaum Veselá rodinka Základná škola Školská 266 Rovinka PhDr.Mária Sabová
2 Andrej Adamovič Výskum Mesiaca ZŠ s MŠ Milana Hodžu Škarniclova 1 Bratislava Mgr. Z. Masarovičova
2 Adelka Kovaľová Vesmírny panáčik Základná škola Medzilaborecká 11 Bratislava Mgr. Jaroslava Mikulíková
3 Oliver Páleník Vesmírny výskum Základná škola Podzáhradná 51 Bratislava Mgr. Iveta Sarvašová
3 Maroš Všetečko Meteorit Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
3 Veronika Minh Anh Nguyen Skladame vesmír ZŠ s MŠ Milana Hodžu Odborárska 2 Bratislava Mgr.Ľubica Daneková
3 Nora Farhan Hviezdny večer Základná škola Beňovského 1 Bratislava Peadr. Jitka Grúňová
3 Ema Argalášová Supernova ZŠ s MŠ Cádrova 23 Bratislava Mgr. Vlasta Jakubisová
4 Michaela Lavrinčíková Objavovanie vesmíru ZUŠ Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava Michal Pipa
4 Bianka Tkáčová Kamaráti vesmíru ZSUŠ Prokofievova 5 Bratislava Mgr. Zuzana Polomová
4 Lucia Bisáková Krásne mimozemšťanky ZUŠ Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava Mgr. Barbora Nevrelová
4 Adam Kubo Lietajúce stroje ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Táňa Kuzmova
4 Kaťia Gusieva Mimozemšťan ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Anna Horváthová
5 Andrej Kusin Stroj vesmírneho priestoru ZUŠ Jozefa Kresánka Karloveská 8 Bratislava Mgr. Zuzana Boteková
5 Alisa Loginovskikh Saturn ZUŠ Jozefa Kresánka Karloveská 8 Bratislava Mgr. B. Miklánková
5 Tamara Chomová Môj vesmír ZUŠ Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava PeadDr. Melánia Musilová
5 Barbora Prokešová White spots ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Mgr. Patrícia Pálešová
5 Emma Ftorková Správa z Našej planéty ZUŠ Istrijská 22 Bratislava Anna Horváthová
               
               
Práce postupujúce do finále súťaže VOD 2019 - Dunajská Streda
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 Zorán Marčetich Vesmír Materská škola s VJM Pionerska 28 Topoľníky Oľga Nagyvendégiová
1 Alexandra Slivková Život vo Vesmíre Materská škola - Óvoda Veterná 496 Šamorín Agneša Borárosová
1 Dávid Kürti Napocska az égen Materské centrum - Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
1 Hanna Csenge Utazás a Holdra Materské centrum - Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
1 Sofia Lancz Repülő angyalkák Materské centrum - Manóház Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenitsová
2 Ladislav Molnár Galactic ZŠ Vydrany Vydrany 231 Vydrany Mgr. Mária Csánóová
2 Jázmin Nagy Zem Batthyány - Strattmann L. ZŠ s VJM Horný Bar Horný Bar Mgr. Júlia Véghová
2 Krisztián Méhes   ZŠ Zlaté Klasy Hlavná 787/25 Zlaté Klasy Mgr. Bartalosová
2 Liana Pálos Tak si predsatím Vesmír ZŠ Bélu Bartóka s VJM Bratislavská 622/38 Veľký Meder Zlata Szakálová
2 Larisa Szabóová Stretávanie planét ZŠ-Alapiskola Školský rad 416/27 Štvrtok na Ostrove Mgr. Molnárová Etela
3 Lili Anna Turman   ZŠ Gyulu Szabóa s VJM Školská ulica 936/1 Dunajská Streda  
3 Laura Horváthová Neznámy vesmír ZŠ Zlaté Klasy Hlavná 787/25 Zlaté Klasy Mgr. Veronika Nagyová
3 Szilvia Bianka Szoboszlaiová Tajomná temnota ZŠ Móra Kóczána s VJM Čiližská Radvaň 258 Čiližská Radvaň Mgr. Ildikó Kovácsová
3 Danka Mayerová Popletený vesmír ZŠ Jána Amosa Komenského Nám.B.Bartóka 497/20 Veľký Meder Mgr. Mária Porembová
3 Barbora S.Wagnerová Detská fantázia ZŠ Jána Amosa Komenského Nám.B.Bartóka 497/20 Veľký Meder Mgr. Mária Porembová
4 Michaela Kosár Ideálna planéta ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Mária Bottová
4 Lászlo Monozlay Kozmonauti ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder  
4 Vanessa Bihariová Rozprávkové bytosti ZUŠ Dolný Štál Dolný Štál Dolný Štál Mgr. Eva Kovácsová
4 Zsófia Pongrácz Kozmonauti ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
4 Anna Bothová Následovníci psíka Lajky ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Mónika Uher Deväť planét severskej mytológie ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Eszter Soóky Slnečná sústava ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Csillag Virág Csémi Vesmír ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková
5 Lola Kosár Svadba vo Vesmíre ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Mária Bottová
5 Barbora Sofia Wagnerová Nepredvídateľný vesmír ZUŠ Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mgr. Alžbeta Fábiková

Vesmír očami detí 2019 - štatút súťaže

SLOVENSKÁ ÚSTREDNÁ HVEZDÁREŇ V HURBANOVE

V SPOLUPRÁCI S HVEZDÁRŇAMI, OKRESNÝMI ASTRONOMICKÝMI KABINETMI,

CENTRAMI VOĽNÉHO ČASU

A REGIONÁLNYMI OSVETOVÝMI STREDISKAMI

 

vyhlasujú

XXXIV. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže

  

VESMÍR OČAMI DETÍ

 

Súťaž prebehne v dvoch etapách:

 

1. etapa - okresné kolá (spádová oblasť)

2. etapa - celoslovenské kolo

Čítať ďalej: Vesmír očami detí 2019 - štatút súťaže

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2018 - víťazné práce

Výsledková listina - Vesmír očami detí - rok 2018
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica Mesto Pedagóg
1 1 Jakub Bača Deň a noc Materská škola 8.mája č. 500/56 Svidník Katarína Labunová
2 1 Soňa Jurošová Vesmírčan Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
3 1 Michaela Smiešková Ideme do vesmíru ZŠ s MŠ E.A.Cernana Ústredie č. 286 Vysoká nad Kysucou Mgr. Ľ. Hoďáková
4 1 Paulína Mutňanská Vesmír Materská škola Odbojárov, EP.Ľuborčianska 2 Nemšová Eva Oriešková
5 1 Nela Cicková   Materská škola Nábrežná č. 2 Nová Baňa Zuzana Chrančeková
6 1 Hana Hancková Lietavice Materská škola Kováčova č. 10 Starý Tekov Miriam Solmošiová
7 1 Alžbeta Škrabanová "Slová" Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
8 1 Jakub Škrobian Kozmonaut na prieskume Základná škola s materskou školou Školská č. 49 Žilina Ivana Kucháriková
9 1 Kristína Blatnická Príšerka Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
10 1 Karolína Sabová Naša planéta Zem Základná škola s materskou školou č. 421 Bežovce  
11 1 Maxim Zábudlý Moja raketa Materská škola 1.mája č. 4 Banská Štiavnica Miroslava Inglotová
12 1 Emma Lehocká Pani fantázia vo vesmíre Materská škola Hviezdoslavova č. 12 Nové Mesto nad Váhom Mgr. Nikola Vachová
13 1 Ivana Nižniková Čierno-farebný vesmír Materská škola č. 96 Paňovce Bc. Alexandra Kovácsová
14 1 Kristína Valiková Vesmírne slniečko Materská škola Lesnícka č. 1370 Krásno nad Kysucou Katarína Šamajová
15 1 Miloš Bunčiak Vesmírna stanica Materská škola Pionierska č. 348 Čachtice Iveta van Wingerden
16 2 Niki Adamčová Kríkové bytosti Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
17 2 Alexandra Michnicová "Slnečné erupcie" Základná škola Lichardova č. 24 Žilina Zuzčáková Alexandra
18 2 Tímea Smolková Noví priatelia Základná škola s materskou školou Nám.1.mája č. 3 Chtelnica Mgr. Anna Galbová
19 2 Sofia Kostolecká   Základná škola s materskou školou č.284 Jur nad Hronom Mgr. Marta Vetorová
20 2 Barbora Murínová "Mimozemšťania" Základná škola s materskou školou č. 315 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
21 2 Simon Trangel Vesmír očami detí Základná škola Tupolevova č.20 Bratislava Andrea Ďurikovičová PaedDr.
22 2 Viktor Holboj Kolónia na Marse Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubalová
23 2 Stefanie Rácová "mimozemšťan MIMI" Základná škola Hlavná č. 130 Hodejov Mgr. Tormová Sabina
24 2 Matúš Tóth Raketa Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
25 2 Sofia Mária Kasášová Snímka ružovej Galaxie Základná škola G.Bethlena č .41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
26 2 Sonička Potočárová Rodina kvietočkovcov na výlete Základná škola s materskou školou č. 1374 Osčadnica Mgr. J.Potočárová
27 2 Lucia Holienčíková Vo vesmírnej lodi Základná škola ul. Aurela Stodolu č. 60 Martin Mgr. Lehotská Jana
28 2 Lukáš Gajdúšek "Planéta so skalnatým povrchom" Základná škola Bezručova č. 66 Trenčín Mgr. K.Lubjáková
29 2 Šimon Sentivan "Prechádzka po Mesiaci" Základná škola Kudlovská č. 11 Humenné  
30 2 Orsolya Vörös Marťankovia Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 Komárno Eva Jókai
31 3 Hana Kisová Vesmírna energia Základná škola s materskou školou č. 404 Soblahov Mgr. Ľuboslava Jožeková
32 3 Dana Sleziaková "Jestvuje život na inej planéte?" Základná škola ul. Zarevúca č. 18 Ružomberok Mgr. Mária Fongusová
33 3 Erik Benyo   Základná škola ul.Pohraničná č.9 Komárno Katarína Bugáňová
34 3 Zora Suchá "Vesmírne cesty" Základná škola Pugačevova č. 7 Humenné Mgr. Ľudmila Hanáková
35 3 Martina Janáková "Tajomná zemeguľa vo vesmíre" Základná škola J.Hollého č. 696/3 Topoľčany Mgr. Palušová T.
36 3 Eva Hvizdošová Vesmírna párty Základná škola č. 201 Kluknava Marta Vodová
37 3 Tamara Hertelová Farebný vesmír Základná škola s materskou školou č. 137 Horné Otrokovce Mgr. Zuzana Gubáňová
38 3 Bianka Knapová "Mimozemšťan" Základná škola Š.Šmálika Školská č. 166 Tvrdošín PaedDr.A.Lenčuchová
39 3 Sofia Kočišová Nekonečný vesmír Základná škola s materskou školou č. 1547 Vlčany Mgr. Klára Jancsová
40 3 Adam Zachar Vesmírne sídlisko Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Lucia Hulková
41 3 Miriam Zeleňáková Kvetinové opojenie Centrum voľného času Družstevná č. 509 Strážske  
42 3 Tomáš Mitraľov "Novodobý Ikaros" Základná škola J.A.Komenského č. 1 Michalovce  
43 3 Lívia Mlynárová SPACE LOVE Základná škola s materskou školou Dostojevského ul.2616/25 Poprad PaedDr. Mária Vicianová
44 3 Tomáš Eliaš Ku hviezdam Základná škola Matice slovenskej č. 13 Prešov Mgr. M.Režnická
45 3 Nikola Margušová Farebný výbuch Galaxie Základná škola Prostějovská č. 38 Prešov Mgr. Eva Bartková
46 4 Nella Repková Vesmírna misia Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa Nadežda Štefančíková
47 4 Igor Dorčák "Letíme vesmírom" Cirkevná spojená škola sv. Cecílie Kollárová č. 17 Sečovce Mgr. Zuzana Vargová
48 4 Zora Nemcová   Základná umelecká škola Pribinova č. 5 Hlohovec  
49 4 Jakub Gazdík Kozmonaut na Mesiaci Základná umelecká škola I.W.Kráľa Jesenského č. 246/10 Považská Bystrica Mgr. Andrea Hriviková
50 4 Katarína Ščerbová Vesmírna diskotéka Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník Viera Guzlejová
51 4 Alžbeta Samčíková "Vesmírne mesto" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín Mgr. Kubicová K.
52 4 Paula Čaplovičová Na návšteve Základná umelecká škola Zimná č. 12 Spišská Belá Janette Kubalová
53 4 Karin Demčáková "Vesmírny kamarát" Základná umelecká škola Budovateľská 486/17 Hanušovce nad Topľou Mgr. Anna Hrehová
54 4 Adrián Paulovič Vesmír Základná umelecká škola Mudroňa č. 6 Martin Erika Fízelová
55 4 Martina Marcová "Na návšteve" Základná umelecká škola M.R.štefánika 355 Turzovka  
56 4 Radka Uhlíkova Vesmírna rodinka Základná umelecká škola Štúrova 590/31 Nové Mesto nad Váhom Katarína Mareková
57 4 Dominika Urbaníková Vesmírny výskum Základná umelecká škola I.Ballu Nám. Slobody 1271/6 Dolný Kubín Mgr. Daniel Marček
58 4 Gréta Štefáková "Robot" Základná umelecká škola Ul. SNP č. 167 Krásno nad Kysucou  
59 4 Adam Angyal Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
60 4 Lucia Pastýrová Vesmírne raketové preteky Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy Hnúšťa Mgr. Anna Černáková PhD.
61 5 Kristína Polomská Vesmírne metamorfózy Základná umelecká škola Štúrova č. 29 Lipany PaedDr. P.Chovancová
62 5 Sára Sujová "Farebný vesmír" Základná umelecká škola ul. Francisciho č. 803 Tisovec Mgr. Ivana Szőkeová
63 5 Lea Romana Bálintová Viac modrý vesmír nepoznám Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č.457 Hnúšťa Miroslav Bračo
64 5 Lukáš Holba "Mimozemšťan" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín Mgr. Peťkovský O., PhD.
65 5 Alexandra Ščensná Oprava satelitu Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
66 5 Marína Ružinská "Zelený svet ofónov" Základná umelecká škola Mariánske nám. 252/5 Trebišov Anton Vasilko - akad.maliar
67 5 Nina Pagáčová Maľba v exteriéri Súkromná základná umelecká škola J.Braneckého č. 130/5 Trenčianska Teplá  
68 5 Klára Straková "Xénya" Základná umelecká škola M.R.Štefánika č. 2007 Čadca PhDr.M.Habčáková Samsonová
69 5 Matúš Jankovič Volanie z hlbín vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút č. 68 Piešťany Miriam Mikušecová
70 5 Andrea Nagyová Mliečna dráha planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
71 5 Barbara Leferovičová Tajomné odkazy Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník Viera Guzlejová
72 5 Ela Štreicherová Vo vesmíre Cirkevná základná umelecká škola sv. Lukáša Stummerova č. 20 Topoľčany Xénia Rigová
73 5 Kristína Lili Križová Robot Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec Mgr. Tomáš Kríž
74 5 Lenka Kapcová Vesmírna dynamika Základná umelecká škola Salvova č. 1 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
75 5 Šimon Paulovič Vesmírne dotyky Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec Mgr. Jela Hojtelová

Vesmír očami detí 2018 - vyhodnotenie okresného kola

Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Komárno
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 1 Félix Bílek Raketa letí na Mars Materská škola Nový Diel č. 50 Hurbanovo Zuzana Vrábelová
2 1 Kristína Blatnická Príšerka Materská škola Nový Diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
3 1 Zara Horváthová Veselo je vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 Komárno Marta Adameková
4 1 Dóra Besztrová " Találkozás az űrben" Materská škola s VJM Františkánov č. 20 Komárno Sipula Katalin
5 1 Ela Sabová " Život vo vesmíre" Materská škola " Legoland" Mederčská č. 38 Komárno Mgr. Beata Riszdorferová
6 2 Niki Adamčová Kríkové bytosti Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
7 2 Viktor Holboj Kolónia na Marse Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
8 2 Michaela Ráczová Na vychádzke Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
9 2 Anna Sophia Svoboda Dobývanie vesmíru Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Éva
10 2 Orsolya Vörös Marťankovia Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Éva
11 3 Adam Zachar Vesmírne sídlisko Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Lucia Hulková
12 3 Karina Záhorszki Mimozemšťania z farebnej planéty Základná škola s VJM Eötvösa č. 39 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
13 3 Erik Benyo   Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Katarína Bugáňová
14 3 Nikolett Danics Čierna diera Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Éva
15 3 Emma Vörösová Zrážka asteroidov Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
16 4 Lara Lengyelová Očarený pohľadom Základná umelecká škola - MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
17 4 Dávid Tomeš Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
18 4 András Kasnyik Dobývanie Mesiaca človekom Základná umelecká škola- MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
19 4 Adam Angyal Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
20 4 Dominik Németh Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
21 5 Karina Árendášová Supernova Základná umelecá škola - MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
22 5 Georgina Nagy Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
23 5 Andrea Nagyová Miečna dráha planét Základná umelecká škola - MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
24 5 Július Tégláš Objekt číslo 1911 vo Vesmíre Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Jozef Szilva
25 5 Eszter Czirák Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
                 
                 
Ocenené práce v okrese Komárno
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
26 1 Gabriel Pavlovič V rakete Spojená škola - ZŠ s MŠ pri zdravotnom zariadení Hradná č. 7 Komárno I.Ganzerová
27 1 Leonard Ševčík Príšerka Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
28 1 Tomáš Czigle Vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 Komárno Marta Adameková
29 1 Sára Stefankovics " Egerek támadása" Materská škola s VJM ul. Františkánov č. 20 Komárno Sipula Katalin
30 1 Monika Paradiová Na Mesiaci Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Zuzana Vrábelová
31 2 Nelly Záhorská Vesmírny duch Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
32 2 Eszter Csontos Narodili sme sa z meteoritu Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Eva
33 2 Liza Mácsik Vesmírne plazmy Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Eva
34 2 Attila Szabó Planéta " MEZ" Základná škola Cesta na vŕšku 1 Marcelová Jaroslava Ölveczká
35 2 Patrik Vörös Môj prvý let Základná škola J.A.Komenského Rábska č. 14 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
36 3 Ivan Bukor Tajomná planéta Základná škola s VJM Eötvösa č. 39 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
37 3 Veronika Chvostíková Blízke stretnutie Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubalová
38 3 Jana Horváthová   Základná škola Školská č. 10 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
39 3 Daniel Leczkési Kôň z kozmu Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Marta Kováčová
40 3 Kitti Pinke Cesta do nekonečna Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
41 4 Marian Pinke Vesmír Súkromná ZUŠ Silvie Czafrangóovej Školská č. 332 Chotín Mgr. Andrea Szabó Križan
42 4 Zoja Polláková Súboj príšer Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
43 4 Lilien Jančík   Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Ágota Novák
44 4 Roman Obuch " Trojhlavý marťan" Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Mgr. Art. Emőke Szilva
45 4 Eszter Csenge Kočiš Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č. 10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
46 5 Rebeka Kováčová Kozmonaut Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
47 5 Réka Bugár Vesmírna noc Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Jozef Szilva
48 5 Orsolya Virág Kocsis Gaia Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
49 5 Réka Izsáková Gravitácia Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
50 5 Nina Rusňáková Galaxia Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
                 
                 
Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Nové Zámky
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
51 1 Dávid Ivanega Vesmírne dobrodružstvo Základná škola s MŠ č. 93 Dubník Zuzana Mitalová
52 1 Péter Patrik Benjamín Vesmírna raketa Materská škola MDŽ č. 26 Šurany Jana Bezdedová
53 1 Isabel Hegedűsová " Vesmírčan Odo-Dodo" Materská škola Bartóková č. 38 Štúrovo Beata Babincová
54 1 Orsolya Zátik Pristáli sme na Zemi, kde ste kamoši? Materská škola Bartóková č. 38 Štúrovo Beata Babincová
55 1 Nikol Tináková Kométy a Galaxie Materská škola Šoltésovej č. 12 Nové Zámky Katarína Klučiarová
56 2 Samuel Benedek Borbély "Hviezdy a hviezdy" ZŠ K.Szemerényiho s VJM Nová cesta č. 9 Tvrdošovce Mgr. Csányiová Mária
57 2 Áron Szabó Ufo vo vesmíre ZŠ J.Endrődyho s VJM č. 491 Mužla Mária Benková
58 2 Hana Sedmáková Môj farebný vesmír Základná škola Hradná č. 22 Nové Zámky Mgr. Beata Makatová
59 2 Emma Kasášová Ufonka Androméda Základná škola G.Bethlena č. 41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
60 2 Sofia Mária Kasášová Snímka ružovej Galaxie Základná škola G.Bethlena č. 41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
61 3 Lilian Šimuneková Farebný vesmír v hrsti Základná škola Hradná č. 22 Nové Zámky Mgr. Alžbeta Kassová
62 3 Vivien Horváthová Farebný svet vo vesmíre ZŠ J.Endrődyho s VJM č. 491 Mužla Mgr. Oľga Zácsová
63 3 Lujza Gábrišová   Základná škola č.505 Mojzesovo - Černík Mgr. Miriam Hačková
64 3 Dávid Nyitrai Vesmír 21.storočia Základná škola Školská č. 2 Svodín Mgr. Marek Minárik
65 3 Lukáš Palacka "úsmev vo vesmíre..." Základná škola s MŠ Kapitána nálepku č. 43 Bánov PaedDr.Zdenka Klučková
66 4 Natali Drubits Mimozemšťan ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
67 4 Lukáš Macalák Vo vesmíre ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
68 4 Liza Andová Vesmír Základná umelecká škola SNP č. 5 Nové Zámky Mária Zsapková
69 4 Eszter Pócs Mimozemšťan Základná umelecká škola SNP č. 5 Nové Zámky Mária Zsapková
70 4 Simona Virágová "Mimozemský život" ZUŠ T.Sládkoviča Nám. Hrdinov č. 10 Šurany Mgr. Soňa Némethová
71 5 Renáta Svajdová Tajomná planéta ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
72 5 Gabriela Raceková "Vesmír ako veľké akvárium" ZUŠ T.Sládkoviča Nám. Hrdinov č. 10 Šurany Mgr. Soňa Némethová
73 5 Natália Sajka Vo víre farieb ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
74 5 Katarína Šajtošová "cukríková planéta" ZUŠ Sv. Lukáša Andovská č. 4 Nové Zámky Pšenáková
75 5 Dominika Varholíková "Výbuch Galaxií" ZUŠ T.Sládkoviča Nám. Hrdinov č. 10 Šurany Mgr. Soňa Némethová
                 
                 
Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Dunajská Streda
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
76 1 Annamária Horváth Vesmír Materská škola s VJM Októbrová č. 47 Dunajská Streda Monika Ignaták
77 1 Lukáš Slivka Objavovanie vesmíru Materská škola Veterná č. 496 Šamorín Eva Magyarics
78 1 Vy Khan Trung "Medzi hviezdami" Materská škola Komenského č. 8 Dunajská Streda Gašparíková
79 1 Bernadett Fukács Vesmír Materská škola s VJM Októbrová č. 47 Dunajská Streda Monika Ignaták
80 1 Viktor Mészáros Cesta k mliečnej dráhe Materská škola Nám. SNP č. 187/11 Dunajská Streda Judit Richter
81 2 Fabián Bugár   Základná škola Školský rad č.416/27 Štvrtok na Ostrove Mgr. Etela Molnárová
82 2 Zsófia Zsemlye Vesmír očami detí Centrum voľného času Železničná č. 7 Veľký Meder Erika Zsemlyeová
83 2 Anna Both Človek vo vesmíre Základná škola B.Bartóka s VJM Bratislavská č. 622/38 Veľký Meder Mgr. Klara Mikolai
84 2 Nataša Jelinková Vesmír očami detí Základná škola Mateja Bela Kláštorná č. 995 Šamorín Mgr. Judita Kolesvárová
85 2 Tomáš Kunštár Vesmír očami detí Základná škola Mateja Bela Kláštorná č. 995 Šamorín Mgr. A.Schnoblová
86 3 Jozef Botló Neznámi vesmír ZŠ s MŠ Zsigmonda Móricza s VJM Hlavná č. 193 Orechová Potôň Mgr. Erika Molnár
87 3 Fatou Kiné Niang Moje milé vesmírne príšerky, stále sa mi o vás sníva Základná škola Komenského č. 3 Gabčíkovo RNDr. Daniela Vojtušová
88 3 Jennifer Holubová Mimozemšťanská partia vo vesmíre Špeciálna základná škola s VJM Ádorská č. 5400 Dunajská Streda Krisztina Németh
89 3 Vanessa Reiter Môj vesmír Základná škola Hlavná č. 25 Zlaté Klasy Mgr. Silvia Boháčová
90 3 Alexander Cseh Planéty ako kvety Základná škola B.Bartóka s VJM Bratislavská č. 622/38 Veľký Meder Mgr. Klára Mikolai
91 4 Anna Vivien Rišková Prechádzka na Mesiaci ZUŠ Jozefa Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
92 4 Peter Hansen Výlet do vesmíru ZUŠ Jozefa Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
93 5 Réka Egrecká Planéta opice ZUŠ Jozefa Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
                 
                 
Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Bratislava
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
94 1 Anička Mičietová   Centrum voľného času Perníková č. 2 Bratislava Mgr. Iveta Sarvašová
95 1 Michaela Gerčáková Malý princ Materská škola M.Marečka č. 20 Bratislava Alena Majerníková
96 1 Viktor Wiedermann Kozmonaut ZŠ s MŠ M.R.Štefánika Grösslingová č. 48 Bratislava Beata Magdoliničová
97 1 Alžbeta Škrabanová "Slová" Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
98 1 Simona Treglová "Stretnutie s mimozemšťanom Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
99 2 Tomas Kolar Mimozemšťan z Mesiaca Základná škola Pri Kríži č. 11 Bratislava Mgr. Adela Žáková
100 2 Nataša Tatiana Štefániková Vesmírna dráha ZŠ s MŠ M.R.Štefánika Grösslingová č. 48 Bratislava Mgr. Petronela Petrunčíková
101 2 Simon Trangel Vesmír očami detí Základná škola Tupolevova č. 20 Bratislava PaedDr.Andrea Ďurikovičová
102 2 Adam Strešňák Vesmírne mesto ZŠ A.Molnára Szencziho s VJM Nám. A.Molnára č. 2 Senec Enikő Molnárová, Erika Sándor
103 2 Lucia Pabst Vesmír Základná škola Karloveská č. 61 Bratislava Mgr. Art. Marianna Kassayová
104 3 Monika Hodúrová Vo vesmíre Základná škola Mierová č. 46 Bratislava Mgr. Jana Sekajová
105 3 Diana Móriczová "Objavili našu planétu!" Základná škola Podzáhradná č. 51 Bratislava Novotná
106 3 Jakub Brňák Vesmír v mojom sne Základná škola s MŠ Odborárska č. 2 Bratislava Mgr. Ľubica Daneková
107 3 Ester Kováčová Vesmírny volejbal Základná škola Tupolevova č. 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
108 3 Veronika Oláhová   Základná škola Nobelovo nám. č. 6 Bratislava Mgr. Miroslava Hudáková
109 4 Oliver Fürst Výskumník Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Kristína Gavernik
110 4 Natália Perná Mimozemská farma Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská
111 4 Ondrej Taragel "štart lietajúcich strojov" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
112 4 Šimon Rajecký "Let nad krajinou" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
113 4 Martin Borecký "Stopy mimozemšťanou" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
114 5 Ela Kaniková Strážca vesmíru Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská
115 5 Laura Rajecká "Cesta okolo sveta" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
116 5 Monika Olejová Velvet the planet eater Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Patrícia Pálešová
117 5 Jana Kurčíková Firewall dragon Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Patrícia Pálešová
118 5 Laura Krankušová Tak blízko a tak ďaleko... Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská

Vesmír očami detí 2017 - víťazné práce celoslovenského kola

Vesmír očami detí 2017 - víťazné práce celoslovenského kola
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Adresa školy Mesto Pedagóg
1. Lilien Čižmárová Kozmonauti vo vesmíre Materská škola – elok. prac. Komenského 8 Vsetínska 36 Stará Ľubovňa Mgr. Michaela Dudová
1. Tamarka Vitkovičová Kozmonaut Materská škola Humenská 51 Košice  
1. Viki Piterková Pozdrav z vesmíru Základná škola s materskou školou č.243 Kolta Tatiana Matejíčková
1. Kristián Horbov Raketou na Mesiac Materská škola Nábrežná 2 Nová Baňa Bc. Janka Zimová
1. Viktória Kačmaríková Cesta do vesmíru Materská škola Tatranská 21 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
1. Michal Macko Mimozemšťan Materská škola Kostolíky 354/7 Hubová Olosová Ivana
1. Kristínka Šilhárová Nové znamenie Materská škola Kalinčiakova 1 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
1. Adam Decha Môj astronaut Cirkevná materská škola Bl. B. V. Hopku J. Švermu 4 Michalovce  
1. Sarah Tkáčová Mimozemšťan vo vesmíre Materská škola Lipová 21 Spišská nová Ves Mgr. Adriana Jalčová
1. Michal Filip 3,2,1… štart Materská škola Čajakova 4 Žilina  
1. Júlia Matucha Letím Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Emily Žipajová Čo vidí môj ďalekohľad Súkromná materská škola ELBA Smetanova 2 Prešov Alica Petraníková
1. Simona Maňková Petríková cesta okolo sveta Materská škola Škultétyho 1031/26 Trebišov H. Ščurová
1. Patrik Žaťko Život vo vesmíre Materská škola Janka Kráľa 1594/1 Topoľčany Eva Kondrlová
1. Nony Bicknell Ako Zemská dúha Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom p. Múčková
2. Dominika Heneková Veselý vesmír Základná škola Bezručova 66 Trenčín M. Čudaiová
2. Emma Együdová Mliečna cesta Základná škola s materskou školou č. 927 Kozárovce  
2. Sara Koňušíková Ufónčatá Danka a Janka Základná škola s materskou školou č. 680 Stará Bystrica  
2. Barbora Srogoňová Vesmír Základná škola s materskou školou č. 299 Oravská Lesná Mgr. Iveta Kozáková
2. Matúš Chlup Tajomná planéta Základná škola Litoměřická 32 Topoľčianky PaeDr. Jana Bakaľávová
2. Alexandra Miľková Priateľ z vesmíru Základná škola J.Švermu 6 Michalovce  
2. Sofia Kocsisová Kozmonaut Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
2. Michaela Kyšelová Štartujeme Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica PaeDr.H.Fröhlichová
2. Matúš Bielik Dvaja kozmonauti Základná škola Jarná 20 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
2. Tamara Prevužňáková Stretnutie Základná škola Za vodou 14 Stará Ľubovňa Mgr. Eva Balboneová
2. Grétka Havranová Rozkvitnutý Mars Základná škola Pribinova 34 Trebišov Mgr. Bodnárová
2. Timea Smolková Moji vesmírny kamaráti Základná škola s materskou školou Nám.1.mája 3 Chtelnica Mgr. Anna Galbová
2. Simona Baziľaková Keď padá hviezda Základná škola Matice slovenskej 13 Prešov Mgr. Alena Daňková
2. Rebeka Miková Vesmírna návšteva Základná škola Ďurčiná 225 Rajec  
2. Andrej Fábry Môj kamarát mimozemšťan Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom Mgr. Viera Mládková
3. Natália Pagáčová Vesmírna kráska Základná škola s MŠ H. Gavloviča Školská 369 Pruské Mgr. Zdenka Cíbiková
3. Patrik Miko Návšteva vesmíru Základná škola Lipová 2 Rajec Mgr. Ľudmila Holtáková
3. Lukáš Štupák Vesmírna púť Základná škola Lúčna 8 Divín L. Štupáková
3. Klaudia Micsinaiová Vesmírne procesy Základná škola G. Betlena 41
Nové Zámky Dr. Katarína Sedláčková
3. Oliver Fejczo Nie som zlý Základná škola Užrodská 39 Košice Mgr. Mária Škraková
3. Diana Havranková Vo vesmíre Základná škola Krymská 5 Michalovce  
3. Richard Zavadiak Vesmír Základná škola Pribinova 34 Trebišov Mgr. Bodnárová
3. Adam Bella Slnečný svit Súkromná základná škola K.Mikszátha K. Mikszátha 1 Rimavská Sobota Mgr. Katarína Svoreňová
3. Tatiana Bebková Bez názvu Základná škola s materskou školou č. 244 Plavnica PaeDr.H.Fröhlichová
3. Miriama Bobáková Votrelec Základná škola Klačno 4/2201 Ružomberok Mgr. E.Latáková
3. Sára Sokolová Už prichádzajú Základná škola Za vodou 14 Stará Ľubovňa Mgr. Eva Balboneová
3. Viktória Kordošová Počiatok vesmíru Základná škola Golianova 8 Banská Bystrica I. Krištofová
3. Dominika Gabriová Hovoria, že som filozof... Základná škola s materskou školou Koškovce 134 Koškovce  
3. Nikola Pinková Padajúca kométa Základná škola Prostějovská 38 Prešov Mgr. Eva Bartková
3. Nikola Budjačová Šialený výlet do kozmu Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom p. Koštialiková
4. Chiara Pagáčová Mimozemšťania Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou  
4. Astrid Lee Vo vesmíre Základná umelecká škola K. Pádivého Nám. SNP 2 Trenčín Dana Erteľová
4. Sára Motalíková Vitajte vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Bc. Salviany
4. Junwo Jeong Kozmonauti a vesmír Základná umelecká škola L. Árvaya Gaštanová 8327/56A Žilina  
4. Tereza Smilková Kozmonaut Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá Mikušecová Miriam
4. Katarína Halásová   Základná umelecká škola Pribinova 372/5 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
4. Matúš Jankovič Mimozemský stroj Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút 68 Piešťany Mikušecová Miriam
4. Jakub Kotrč Mimozemšťan Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou  
4. Natália Hajduková Slnečný rytier Základná umelecká škola Komenského 807/27 Svidník Viera Guzlejová
4. Cloe Soos Povrch Venuše Základná umelecká škola J. Cikkera Štefánikovo nábržie 6 Banská Bystrica A. Koscelníková
4. Dávid Biľo Montér satelitu Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné Paedr.Martin Horečný
4. Ema Gajdošová Čiernobiely vesmír Súkromná základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
4. Petra Urbáneková Vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Mária Zsapková
4. Kristína Dubielová Nekonečný vesmír Súkromná základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
4. Saskia Orlaiová Veselí červení marťanci Súkromná základná umelecká škola Gemerská 1 Lučenec Mgr. Izabela Najpaverová
5. Martin Tomko Môj ochranca z Č.B. planéty Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné PaeDr. Martin Horečný
5. Diana Kužmová Zvieratká z inej galaxie Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné PaeDr. Martin Horečný
5. Klaudia Némethová Hvezdáreň Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Kristína Pagáčiková Zrodenie hviezdy Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica Mgr. Art. Natália Žúrková
5. Nikola Bážová Stretnutie vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá Mikušecová Miriam
5. Laura Orviská Návšteva z vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút 68 Piešťany Mikušecová Miriam
5. Simona Turčanová Vesmírna pieseň Základná umelecká škola Školská 16 Slovenská Ľupča p. Krajanová
5. Daniela Kovalčíková Let zúbkovej víly Základná umelecká škola Petržalská 21 Kežmarok Janka Kučkovská
5. Anna Maniačková Ozubená sústava Základná umelecká škola Š. N. Šamorínskeho Parková 4 Šamorín Anna Mráziková
5. Samuel Mihalda Súhvezdie raka Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou A. Nadzamová
5. Mária Liana Károlyi Neidentifikovateľný objekt Základná umelecká škola Októbrová 32 Prešov Juraj Kováčik
5. Daniela Brisudová   Základná umelecká škola Pribinova 372/5 Hlohovec  
5. Lenka Uhrinová   Základná umelecká škola Salvova 1 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
5. Rebeka Dudášová Mimozemské bytosti Základná umelecká škola F. Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5. Mária Mišenková Dotyk Základná umelecká škola J. Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Mgr. A.Pavlovská