Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Čo vieš o hviezdach?

Výsledková listina - celoslovenské finále vedomostnej súťaže "Čo vieš o hviezdach?"- 6. mája 2021

1. kategória
meno priezvisko kraj príklady
(34 bodov)
hist. test
(10 bodov)
mapa
(25 bodov)
Penalizácia body
celkom (69)
poradie
Maxim Kopčan Nitriansky 34 10 25   69 1.
Matej Rosič Košický 34 10 25   69 2.
Branislav Soták Košický 34 10 24   68 3.
Šimon Janovec Trenčiansky 34 10 24   68 4.
Adam Klučka Nitriansky 34 8 25   67 5.
Iveta Štefančínová Prešovský 34 9 24   67 6.
Matúš Kováč Nitriansky 30 10 25   65 7.
Nela Mišenčíková Prešovský 30 9 25   64 8.
Vivien Kubacká Banskobystrický 30 9 25   64 9.
Miroslav Sabo Košický 30 10 24   64 10.
Ján Marek Urban Košický 34 9 20   63 11.
Oliver Hovorka Banskobystrický 34 9 20   63 12.
Tomáš Gerda Prešovský 28 9 25   62 13.
Liliana Gašparíková Nitriansky 28 9 25   62 14.
Sofia Kováčiková Žilinský 30 8 24   62 15.
Milan Mozoľa Banskobystrický 30 6 25   61 16.
Matej Trudič Prešovský 32 8 20   60 17.
Tamara Begeniová Košický 26 8 25   59 18.
Adela Slanicayová Žilinský 30 6 23   59 19.
Kristína Ďurišová Nitriansky 24 10 25   59 20.
Oliver Kovačič Bratislavský 26 8 25   59 21.
Barbora Olejníková Košický 26 9 25 1 59 22.
Leonard Laco Banskobystrický 30 9 19   58 23.
Zoja Tužinská Nitriansky 24 8 25   57 24.
Dávid Tomčik Prešovský 24 10 23   57 25.
Sofia Gazdová Žilinský 26 8 23   57 26.
Martin Korec Banskobystrický 32 7 17   56 27.
Samuel Štefeček Trnavský 20 10 25   55 28.
Peter Švrlo Žilinský 20 9 25   54 29.
Adam Baloga Košický 20 9 25   54 30.
Daniela Vasilková Košický 22 6 25   53 31.
Sofia Straková Žilinský 20 8 25   53 32.
Janka Vargová Nitriansky 22 8 23   53 33.
David Gerard Trnavský 20 8 25   53 34.
Peter Tarjányi Žilinský 18 10 24   52 35.
Jakub Tomasz Košický 22 8 22   52 36.
Michaela Ivanová Trnavský 16 9 25   50 37.
Jakub Vrškový Žilinský 18 7 25   50 38.
Péter Palušík Nitriansky 18 7 25   50 39.
Dominik Danihel Banskobystrický 28 6 15   49 40.
Roman Polko Žilinský 16 9 24   49 41.
Sibyla Jasmina Prídavková Banskobystrický 16 8 25   49 42.
Ján Rusinko Prešovský 24 8 16   48 43.
Roland Süll Trnavský 16 7 24   47 44.
Adam Monček Trnavský 26 8 12   46 45.
Miroslav Sabolík Prešovský 12 9 24   45 46.
Damien Berecz Nitriansky 30 9 5   44 47.
Hana Vrbišťanová Nitriansky 30 9 5   44 48.
Damien Chovanec Banskobystrický 26 5 12   43 49.
Norbert Bordán Nitriansky 16 7 20   43 50.
Peter Viczián Trnavský 12 7 23   42 51.
Lukáš Šmelík Bratislavský 32 10 0   42 52.
Christian Šipoš Nitriansky 10 6 25   41 53.
Daniela Dudeková Banskobystrický 16 8 13   37 54.
Daniel Winkler Košický 28 9 0   37 55.
Erik Valent Nitriansky 18 10 9   37 56.
Miloslav Tokár Prešovský 24 9 2   35 57.
Marcel Süll Trnavský 14 7 14   35 58.
Oliver Barna Bratislavský 16 5 13   34 59.
Marek Holík Žilinský 24 10 0   34 60.
Tobiáš Šrámek Trnavský 18 6 10   34 61.
Martin Tirko Prešovský 28 6 0   34 62.
Ema Jurčáková Žilinský 16 8 9   33 63.
Sofia Patajová Trnavský 20 9 4   33 64.
Kiara Hubčíková Žilinský 20 8 5   33 65.
Timea Baňasová Žilinský 20 8 5   33 66.
Jakub Bartók Banskobystrický 22 9 0   31 67.
Eva Molnárová Nitriansky 22 8 0   30 68.
Oto Halás Bratislavský 18 8 3   29 69.
Filip Brand Banskobystrický 20 8 0   28 70.
Adrián Bednárik Nitriansky 10 10 8   28 71.
Ema Žitňanská Žilinský 10 7 10   27 72.
Dominika Peruňská Bratislavský 14 8 5   27 73.
Daniela Meleková Žilinský 18 9 0   27 74.
Michal Pšenka Žilinský 10 7 10   27 75.
Daniel Fedák Prešovský 16 6 3   25 76.
Michal Bučič Banskobystrický 16 9 0   25 77.
Liliana Mikoviny Prešovský 24 10 0 9 25 78.
Nina Kováčová Košický 14 9 0   23 79.
Maxim Nabo Žilinský 14 8 0   22 80.
Leo Lehocký Banskobystrický 14 7 0   21 81.
Ráchel Bzdiľová Prešovský 12 8 0   20 82.
Filip Stavrovský Košický 8 4 6   18 83.
Maxim Kozinský Banskobystrický 4 4 4   12 84.
Daniel Vojtas Žilinský 2 8 0   10 85.
Samuel Braunstein Banskobystrický 4 4 0   8 86.
                 
                 
2. kategória
meno priezvisko kraj príklady
(45 bodov)
hist. test
(10 bodov)
mapa
(25 bodov)
Penalizácia body
celkom (80)
poradie
Jakub Brezáni Žillinský 43 10 25   78 1.
Pavol Markech Žillinský 43 8 25   76 2.
Katarína Prevužňáková Prešovský 41 9 25   75 3.
Jozef Jabczun Prešovský 40 9 25   74 4.
Matej Pangrác Košický 38 9 26   73 5.
Simona Kosová Trenčiansky 39 9 23   71 6.
Michaela Kubranská Trnavský 40 5 25   70 7.
Adela Schuchmannová Trenčiansky 35 10 25   70 8.
Marek Baňárek Trnavský 35 9 25   69 9.
Mário Tlamka Žillinský 35 9 25   69 10.
Adela Bežová Trenčiansky 35 10 24   69 11.
Michal Korim Nitriansky 31 9 25   65 12.
Ela Šulganová Nitriansky 36 8 21   65 13.
Aneta Štefančínová Prešovský 34 10 20   64 14.
Simona  Patajová Trnavský 30 8 25   63 15.
Emma Kališová Nitriansky 31 7 25   63 16.
Oliver Víglaský Banskobystrický 28 9 25   62 17.
Michal Ďuriš Nitriansky 26 10 25   61 18.
Róbert Front Prešovský 29 8 23   60 19.
Oliver Labaška Košický 29 10 21   60 20.
Tamara Glusová Prešovský 27 7 25   59 21.
Margaréta Valentová Nitriansky 29 9 25 6 57 22.
Ferenc Zahorcsek Nitriansky 22 9 25   56 23.
Stella Krištofová Nitriansky 18 10 25   53 24.
Hana Sung Nitriansky 18 10 25   53 25.
Kamilla Csanádi Nitriansky 22 7 25 1 53 26.
Sabina Mužlayová Košický 19 8 25   52 27.
Matúš Želiba Nitriansky 20 9 23   52 28.
Martin Kníž Bratislavský 20 6 25   51 29.
Tibor Kováč Nitriansky 16 9 25   50 30.
Tomáš Trudič Prešovský 19 6 25   50 31.
Richard Čisľák Prešovský 20 10 20   50 32.
Michaela Bérešová Košický 20 6 25 1 50 33.
Michal Darida Banskobystrický 28 8 17 4 49 34.
Zeno Hudák Košický 23 6 18   47 35.
Ema Stanková Žillinský 26 7 14   47 36.
Viktória Kosár Trnavský 17 4 25   46 37.
Jakub Kačur Košický 27 5 13   45 38.
Tadeáš Koman Prešovský 24 8 13   45 39.
Monika Najmanová Košický 16 6 23   45 40.
Matej Smieško Žillinský 13 6 25   44 41.
Dominik Fiťka Nitriansky 18 3 21   42 42.
Samuel Chorvát Banskobystrický 29 3 10   42 43.
Marian Blšák Žillinský 7 8 25   40 44.
Nina Jurčáková Žillinský 6 9 25   40 45.
Jakub Andraško Prešovský 6 8 25   39 46.
Tomáš Ovsianka Žillinský 10 6 23   39 47.
Róbert Emödi Košický 6 8 25   39 48.
Tomáš Berec Nitriansky 33 5 0   38 49.
Juraj Obecajčík Žillinský 18 2 18   38 50.
Martin Dzúr Banskobystrický 19 6 13   38 51.
Karin Bugajová Žillinský 19 5 25 12 37 52.
Andrea Popelková Nitriansky 10 3 23   36 53.
Šimon Pala Bratislavský 27 7 0   34 54.
Nina Tužinská Nitriansky 11 4 18   33 55.
Soňa Salajová Košický 8 6 19   33 56.
Anna Kováčová Košický 11 6 14   31 57.
Adam Horanič Prešovský 0 7 23   30 58.
Marcel Kňaško Nitriansky 0 10 18   28 59.
Martin Adamík Banskobystrický 22 5 0   27 60.
Nataša Kolesárová Košický 14 6 4   24 61.
Marián Šípka Žillinský 4 2 18   24 62.
Michal Frič Žillinský 10 9 5   24 63.
Gabriel Csomó Banskobystrický 17 6 0   23 64.
Michal Čajka Žillinský 0 7 15   22 65.
Denis Gerboc Košický 4 9 8   21 66.
Zina Hluchá Košický 4 5 20 10 19 67.
Emma Kičinková Košický 10 5 8 6 17 68.
Lukáš Ševc Bratislavský 8 7 0   15 69.
Rastislav Lekár Trnavský 8 7 0   15 70.
Soňa Čisľáková Prešovský 4 9 0   13 71.
Alexander Rozina Banskobystrický 6 8 0 2 12 72.
Ondrej Koška Banskobystrický 8 3 0   11 73.
Adrian Vojtko Bratislavský 8 3 0   11 74.
Martin Krifka Prešovský 10 8 0 18 0 75.
                 
                 
3. kategória
meno priezvisko kraj príklady
(50 bodov)
hist. test
(10 bodov)
mapa
(25 bodov)
Penalizácia body
celkom (85)
poradie
Oliver Nagy Trnavský 50 10 25   85 1.
Tomáš Bartoš Banskobystrický 50 10 25   85 2.
Jakub Kliment Banskobystrický 40 10 25   75 3.
Roman Butkaj Žilinský 40 10 25   75 4.
Branislav Dubravka Žilinský 40 8 24   72 5.
Patrik Bašo Trenčiansky 40 9 22   71 6.
Šimon Gáži Bratislavský 40 5 25   70 7.
Jozef Ševčík Banskobystrický 30 10 25   65 8.
Verena Pekarová Trnavský 30 9 25   64 9.
Jaroslav Petrisko Prešovský 30 10 24   64 10.
Matúš Klimko Prešovský 30 10 24   64 11.
Klára Palová Bratislavský 30 8 25   63 12.
Andrej Sekerák Prešovský 30 10 23   63 13.
Jozef Jasenovec Žilinský 30 9 24   63 14.
Markéta Abrahámová Banskobystrický 30 9 23   62 15.
Filip Závadský Žilinský 30 8 24   62 16.
Ladislav Červenák Banskobystrický 30 10 21   61 17.
Matej Rovder Košický 30 8 23   61 18.
Terézia Hanáková Trnavský 30 7 20   57 19.
Tamara Ambrová Trnavský 30 5 24 2 57 20.
Richard Gold Prešovský 30 4 25 3 56 21.
Jakub Popovič Košický 20 9 25   54 22.
Martin Končok Banskobystrický 30 7 17   54 23.
Jozef Urda Prešovský 20 10 24   54 24.
Tomáš Dula Košický 20 9 25   54 25.
Roman Špaňo Nitriansky 20 8 25   53 26.
Ján Plavnický Košický 20 5 25   50 27.
Terézia Debnárová Nitriansky 20 5 25   50 28.
Ivan Murín Žilinský 20 10 20   50 29.
Marek Grečko Košický 20 5 24   49 30.
Ondrej Sivák Košický 10 10 25   45 31.
Natália Charvátová Žilinský 10 9 25   44 32.
Samuel Duda Banskobystrický 20 7 17   44 33.
Matej Kostolný Nitriansky 10 9 25   44 34.
Radovan Vida Nitriansky 10 8 25   43 35.
Samuel Petráš Nitriansky 10 8 25   43 36.
Simona Šimočková Trenčiansky 10 9 24   43 37.
Martin Fehérváry Nitriansky 10 7 25 3 39 38.
Ema Sedláková Trenčiansky 10 8 25 5 38 39.
Šimon Valent Nitriansky 10 6 21   37 40.
Tadeáš Valent Nitriansky 10 4 25 3 36 41.
Dávid Pazderák Košický 0 10 25   35 42.
Filip Štempel Košický 0 10 24   34 43.
Liliana Gejdošová Bratislavský 0 9 24   33 44.
Michal Čemez Nitriansky 0 8 23   31 45.
Lukáš Hudák Prešovský 30 9 18 27 30 46.
Marek Štofko Prešovský 0 5 23 1 27 47.
Filip Frgelec Banskobystrický 10 2 20 8 24 48.
Lukáš Jarábek Bratislavský 0 7 15   22 49.
Ema Spišáková Žilinský 0 4 18   22 50.
Lukáš Babušík Nitriansky 0 4 0   4 51.

Výsledková listina - Krajské kolá celoslovenskej vedomostnej súťaže "Čo vieš o hviezdach?" - 6. mája 2021

1. kategória - Bratislavský kraj
meno priezvisko poradie
Oliver Kovačič 1.
Lukáš Šmelík 2.
Oliver Barna 3.
Oto Halás 4.
Dominika Peruňská 5.
2. kategória - Bratislavský kraj
Martin Kníž 1.
Šimon Pala 2.
Lukáš Ševc 3.
Adrian Vojtko 4.
3. kategória - Bratislavský kraj
Šimon Gáži 1.
Klára Palová 2.
Liliana Gejdošová 3.
Lukáš Jarábek 4.
     
     
     
1. kategória - Banskobystrický kraj
meno priezvisko poradie
Vivien Kubacká 1.
Oliver Hovorka 2.
Milan Mozoľa 3.
Leonard Laco 4.
Martin Korec 5.
Dominik Danihel 6.
Sibyla Jasmina Prídavková 7.
Damien Chovanec 8.
Daniela Dudeková 9.
Jakub Bartók 10.
Filip Brand 11.
Michal Bučič 12.
Leo Lehocký 13.
Maxim Kozinský 14.
Samuel Braunstein 15.
2. kategória - Banskobystrický kraj
Oliver Víglaský 1.
Michal Darida 2.
Samuel Chorvát 3.
Martin Dzúr 4.
Martin Adamík 5.
Gabriel Csomó 6.
Alexander Rozina 7.
Ondrej Koška 8.
3. kategória - Banskobystrický kraj
Tomáš Bartoš 1.
Jakub Kliment 2.
Jozef Ševčík 3.
Markéta Abrahámová 4.
Ladislav Červenák 5.
Martin Končok 6.
Samuel Duda 7.
Filip Frgelec 8.
     
     
     
1. kategória - Košický kraj
meno priezvisko poradie
Matej Rosič 1.
Branislav Soták 2.
Miroslav Sabo 3.
Ján Marek Urban 4.
Tamara Begeniová 5.
Barbora Olejníková 6.
Adam Baloga 7.
Daniela Vasilková 8.
Jakub Tomasz 9.
Daniel Winkler 10.
Nina Kováčová 11.
Filip Stavrovský 12.
2. kategória - Košický kraj
Matej Pangrác 1.
Oliver Labaška 2.
Sabina Mužlayová 3.
Michaela Bérešová 4.
Zeno Hudák 5.
Jakub Kačur 6.
Monika Najmanová 7.
Róbert Emödi 8.
Soňa Salajová 9.
Anna Kováčová 10.
Nataša Kolesárová 11.
Denis Gerboc 12.
Zina Hluchá 13.
Emma Kičinková 14.
3. kategória - Košický kraj
Matej Rovder 1.
Jakub Popovič 2.
Tomáš Dula 3.
Ján Plavnický 4.
Marek Grečko 5.
Ondrej Sivák 6.
Dávid Pazderák 7.
Filip Štempel 8.
     
     
     
1. kategória - Nitriansky kraj
meno priezvisko poradie
Maxim Kopčan 1.
Adam Klučka 2.
Matúš Kováč 3.
Liliana Gašparíková 4.
Kristína Ďurišová 5.
Zoja Tužinská 6.
Janka Vargová 7.
Péter Palušík 8.
Damien Berecz 9.
Hana Vrbišťanová 10.
Norbert Bordán 11.
Christian Šipoš 12.
Erik Valent 13.
Eva Molnárová 14.
Adrián Bednárik 15.
2. kategória - Nitriansky kraj
Michal Korim 1.
Ela Šulganová 2.
Emma Kališová 3.
Michal Ďuriš 4.
Margaréta Valentová 5.
Ferenc Zahorcsek 6.
Stella Krištofová 7.
Hana Sung 8.
Kamilla Csanádi 9.
Matúš Želiba 10.
Tibor Kováč 11.
Dominik Fiťka 12.
Tomáš Berec 13.
Andrea Popelková 14.
Nina Tužinská 15.
Marcel Kňaško 16.
3. kategória - Nitriansky kraj
Roman Špaňo 1.
Terézia Debnárová 2.
Matej Kostolný 3.
Radovan Vida 4.
Samuel Petráš 5.
Martin Fehérváry 6.
Šimon Valent 7.
Tadeáš Valent 8.
Michal Čemez 9.
Lukáš Babušík 10.
     
     
     
1. kategória - Prešovský kraj
meno priezvisko poradie
Iveta Štefančínová 1.
Nela Mišenčíková 2.
Tomáš Gerda 3.
Matej Trudič 4.
Dávid Tomčik 5.
Ján Rusinko 6.
Miroslav Sabolík 7.
Miloslav Tokár 8.
Martin Tirko 9.
Daniel Fedák 10.
Liliana Mikoviny 11.
Ráchel Bzdiľová 12.
2. kategória - Prešovský kraj
Katarína Prevužňáková 1.
Jozef Jabczun 2.
Aneta Štefančínová 3.
Róbert Front 4.
Tamara Glusová 5.
Tomáš Trudič 6.
Richard Čisľák 7.
Tadeáš Koman 8.
Jakub Andraško 9.
Adam Horanič 10.
Soňa Čisľáková 11.
Martin Krifka 12.
3. kategória - Prešovský kraj
Jaroslav Petrisko 1.
Matúš Klimko 2.
Andrej Sekerák 3.
Richard Gold 4.
Jozef Urda 5.
Lukáš Hudák 6.
Marek Štofko 7.
     
     
     
1. kategória - Trnavský kraj
meno priezvisko poradie
Samuel Štefeček 1.
David Gerard 2.
Michaela Ivanová 3.
Roland Süll 4.
Adam Monček 5.
Peter Viczián 6.
Marcel Süll 7.
Tobiáš Šrámek 8.
Sofia Patajová 9.
2. kategória - Trnavský kraj
Michaela Kubranská 1.
Marek Baňárek 2.
Simona  Patajová 3.
Viktória Kosár 4.
Rastislav Lekár 5.
3. kategória - Trnavský kraj
Oliver Nagy 1.
Verena Pekarová 2.
Terézia Hanáková 3.
Tamara Ambrová 4.
     
     
     
1. kategória - Žilinský kraj
meno priezvisko poradie
Sofia Kováčiková 1.
Adela Slanicayová 2.
Sofia Gazdová 3.
Peter Švrlo 4.
Sofia Straková 5.
Peter Tarjányi 6.
Jakub Vrškový 7.
Roman Polko 8.
Marek Holík 9.
Ema Jurčáková 10.
Kiara Hubčíková 11.
Timea Baňasová 12.
Ema Žitňanská 13.
Daniela Meleková 14.
Michal Pšenka 15.
Maxim Nabo 16.
Daniel Vojtas 17.
2. kategória - Žilinský kraj
Jakub Brezáni 1.
Pavol Markech 2.
Mário Tlamka 3.
Ema Stanková 4.
Matej Smieško 5.
Marian Blšák 6.
Nina Jurčáková 7.
Tomáš Ovsianka 8.
Juraj Obecajčík 9.
Karin Bugajová 10.
Marián Šípka 11.
Michal Frič 12.
Michal Čajka 13.
3. kategória - Žilinský kraj
Roman Butkaj 1.
Branislav Dubravka 2.
Jozef Jasenovec 3.
Filip Závadský 4.
Ivan Murín 5.
Natália Charvátová 6.
Ema Spišáková 7.
     
     

Krajské kolo v Trenčianskom kraji sa konalo on-line formou 
dňa 16. marca 2021, organizovala ho Hvezdáreň v Partizánskom.

 

   
1. kategória - Trenčiansky kraj
meno priezvisko poradie
Šimon Janovec 1.
Juraj Štefina 2.
Martin Tichý 3.
2. kategória - Trenčiansky kraj
Adela Bežová 1.
Simona Kosová 2.
Adela Schuchmannová 3.
3. kategória - Trenčiansky kraj
Patrik Bašo 1.
Simona Šimočková 2.
Ema Sedláková 3.

Štatút 31. ročníka "Čo vieš o hviezdach?"

Slovenská ústredná hvezdáreň, Komárňanská 137, 947 01 Hurbanovo

Štatút 31. ročníka celoslovenskej vedomostnej súťaže

 

Čo vieš o hviezdach?

 

Vyhlasovateľ: Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove v spolupráci s hvezdárňami a planetáriami, astronomickými kabinetmi, osvetovými strediskami, centrami voľného času a regionálnymi kultúrnymi centrami

 

Podmienky: Súťažiť sa bude v troch kategóriách:

1. kategória - žiaci základných škôl 4.- 6. ročník a 1. ročník 8 - ročného gymnázia

2. kategória- žiaci základných škôl 7.- 9. ročník a 2.- 4. ročník 8 - ročného gymnázia a 1. ročník 5 – ročného gymnázia 

3. kategória- žiaci stredných škôl, gymnázií a 5.- 8. ročník 8 - ročného gymnázia a 2. – 5. ročník 5 – ročného gymnázia

  

Čítať ďalej: Štatút 31. ročníka "Čo vieš o hviezdach?"

Výsledková listina - okresné kolá súťaže "Čo vieš o hviezdach?" 2021

1. kategória - okres Komárno
Meno Priezvisko súhvezdia príklady historický test Celkom body Umiestnenie
30 50 10 90
Peter Palušík 30 36 8 74 1
Kristína Ďurišová 30 30 9 69 2.
Christian Šipoš 28 28 1 57 3.
Tomáš Žilák 30 16 6 52  
             
             
2. kategória - okres Komárno
Meno Priezvisko súhvezdia príklady historický test Celkom body Umiestnenie
30 50 10 90
Ferenc Zahorcsek 30 30 9 69 1.
Michal Ďuriš 30 30 9 69 2.
Kamilla Csanádi 30 32 3 65 3.
Karina Laczová 0 36 9 45  
             
             
1. kategória - okres Nové Zámky
Meno Priezvisko súhvezdia príklady historický test Celkom body Umiestnenie
30 40 10 80
Adrián Bednárik 18 16 7 41 1.
             
             
2. kategória - okres Nové Zámky
Meno Priezvisko súhvezdia príklady historický test Celkom body Umiestnenie
30 50 10 90
Hana Sung 28 40 9 77 1.
Stella Krištofová 26 40 8 74 2.
Samuel Steiner 30 28 9 67 3.
Dominika Varholíková 28 30 9 67  
Adela Židuliaková 26 30 8 64  
Ondrej Blaško 28 22 8 58  
Radoslava Bruchterová 28 18 8 54  
Lukáš Karas 20 18 9 47  
Jakub Munka 6 4 9 19  
             
             
3. kategória - okres Nové Zámky
Meno Priezvisko súhvezdia príklady historický test Celkom body Umiestnenie
30 52 10 92
Samuel Petráš 30 22 9 61 1.
Matej Kostolný 28 22 10 60 2.
Radovan Vida 28 22 9 59 3.
Tomáš Hubina 30 12 10 52  

Výsledková listina - celoslovenské finále súťaže "Čo vieš o hviezdach?" 2020

Výsledková listina - celoslovenské finále
vedomostnej súťaže "Čo vieš o hviezdach?"
25. máj 2020

1. kategória
Meno Priezvisko Kraj Príklady
(106 bodov)
Mapa
(30 bodov)
Penalizácia Body celkom
(136)
Poradie
Samuel Štefeček Trnava 104 30 0 134 1.
Matúš Kováč Nitra 101 30 0 131 2.
Maxim Kopčan Nitra 100 30 0 130 3.
Júlia Stepien Trenčín 95 30 0 125 4.
Iveta Štefančínová Prešov 90 30 0 120 5.
Radoslav Štefančín Prešov 90 30 0 120 6.
Ondrej Fabian Bratislava 96 24 0 120 7.
Emma Kališová Nitra 86 30 0 116 8.
Tamara Begeniová Košice 87 28 0 115 9.
Olívia Billiková Nitra 85 30 2 113 10.
Michal Darida Banská Bystrica 81 30 0 111 11.
Adam Laluch Nitra 90 30 9 111 12.
Tomáš Trudič Prešov 80 30 0 110 13.
Branislav Soták Košice 79 30 0 109 14.
Milan Skladan Trnava 78 30 0 108 15.
Matej Pangrác Košice 75 30 0 105 16.
Oliver Kovačič Bratislava 86 18 0 104 17.
Oliver Vantroba Košice 75 28 0 103 18.
Nina Jurčáková Žilina 70 30 0 100 19.
Stella Krištofová Nitra 70 30 0 100 20.
Adela Židuljaková Nitra 70 30 0 100 21.
Michal Muránsky Košice 75 24 0 99 22.
Margaréta Valentová Nitra 68 29 0 97 23.
Marína Neviďanská Nitra 76 20 0 96 24.
Maxim Skička Košice 65 30 0 95 25.
Juraj Obejcačík Žilina 70 24 0 94 26.
Šimon Janovec Trenčín 80 28 15 93 27.
Alexander Rozina Banská Bystrica 74 18 0 92 28.
Martin Korec Banská Bystrica 91 0 0 91 29.
Michal Ďuriš Nitra 60 30 0 90 30.
Michaela Bérešová Košice 59 30 0 89 31.
Michaela Ivanová Trnava 59 30 0 89 32.
Peter Palušík Nitra 62 26 0 88 33.
Jakub Skákala Žilina 69 18 0 87 34.
Martin Kníž Bratislava 64 22 0 86 35.
Jakub Bartok Banská Bystrica 63 22 0 85 36.
Vivien Kubacká Banská Bystrica 65 20 0 85 37.
Theresa de Haas Nitra 75 10 0 85 38.
Liliana Gašparíková Nitra 54 30 0 84 39.
Veronika Žolnaiová Nitra 54 30 0 84 40.
David Gerard Trnava 54 30 0 84 41.
Leonard Laco Banská Bystrica 59 24 0 83 42.
Kristína Ďurišová Nitra 60 30 7 83 43.
Adrián Bálint Banská Bystrica 69 10 0 79 44.
Marián Blšák Žilina 64 12 0 76 45.
Jerguš Kováčik Žilina 63 12 0 75 46.
Adela Blahová Trnava 65 6 0 71 47.
Michal Maliarik Trnava 44 26 0 70 48.
Samuel Kríž Prešov 70 0 0 70 49.
Zoja Tužinská Nitra 44 24 0 68 50.
Daniela Vasilková Košice 38 28 0 66 51.
Matyas Kovalovský Trnava 65 0 0 65 52.
Katarína Huňavá Banská Bystrica 43 22 0 65 53.
Hana Sung Nitra 65 0 0 65 54.
Dominika Chudá Banská Bystrica 40 23 0 63 55.
Tomáš Žilák Nitra 50 8 0 58 56.
Ema Osifová Prešov 39 16 0 55 57.
Matúš Gajgoš Trenčín 76 0 21 55 58.
Andrej Bílek Žilina 54 0 0 54 59.
Damien Chovanec Banská Bystrica 42 10 0 52 60.
Karin Urdová Prešov 53 0 2 51 61.
Lucia Findrová Banská Bystrica 45 4 0 49 62.
Martin Zápotočný Žilina 48 0 0 48 63.
Oliver Frgelec Banská Bystrica 38 6 0 44 64.
Patrik Franek Žilina 40 0 0 40 65.
Michal Nagy Banská Bystrica 39 0 0 39 66.
Matej Mikula Trnava 23 14 0 37 67.
Richard Kavacký Banská Bystrica 34 0 0 34 68.
Terézia Nemčeková Žilina 34 0 0 34 69.
Matúš Mrusko Košice 27 0 0 27 70.
2. kategória
Meno Priezvisko Kraj Príklady
(116 bodov)
Mapa
(30 bodov)
Penalizácia Body celkom
(146)
Poradie
Martin Fehérváry Nitra 111 30 0 141 1.
Oliver Labaška Košice 106 30 0 136 2.
Šimon Tomko Prešov 98 29 0 127 3.
Eduard Bielik Banská Bystrica 98 30 1 127 4.
Jakub Brezáni Žilina 96 30 0 126 5.
Miroslav Tirpák Košice 96 30 0 126 6.
Marek Baňárek Trnava 95 30 0 125 7.
Jozef Jabczun Prešov 91 30 0 121 8.
Ema Kršjaková Košice 91 30 0 121 9.
Branislav Dubravka Žilina 93 27 0 120 10.
Matej Vigaš Banská Bystrica 90 30 1 119 11.
Katarína Prevužňáková Prešov 90 27 0 117 12.
Matúš Tomko Prešov 88 29 0 117 13.
Mário Tlamka Žilina 81 28 0 109 14.
Verena Pekárová Trnava 78 30 0 108 15.
Adela Schuchmannová Trenčín 78 30 0 108 16.
Zeno Hudák Košice 81 26 0 107 17.
Adela Bežová Trenčín 78 28 0 106 18.
Marek Štofko Prešov 78 28 0 106 19.
Ferenc Zahorcsek Nitra 78 24 0 102 20.
Matúš Želiba Nitra 81 22 1 102 21.
Samuel Duda Banská Bystrica 71 29 0 100 22.
Matej Smieško Žilina 70 29 0 99 23.
Ela Šulganová Nitra 71 27 0 98 24.
Oliver Víglaský Banská Bystrica 70 30 2 98 25.
Martin Končok Banská Bystrica 70 26 0 96 26.
Nika Pastoráková Banská Bystrica 65 30 0 95 27.
Michaela Kubranská Trnava 63 30 0 93 28.
Robert Front Prešov 63 30 0 93 29.
Mária Malčeková Banská Bystrica 65 28 0 93 30.
Simona Patajová Trnava 63 30 0 93 31.
Sabina Mužlayová Košice 60 30 0 90 32.
Nina Tužinská Nitra 63 26 0 89 33.
Dominik Fiťka Nitra 63 26 0 89 34.
Tibor Kováč Nitra 58 30 0 88 35.
Martin Dzúr Banská Bystrica 88 0 0 88 36.
Stanislav Barčák Žilina 55 30 0 85 37.
Rebeka Tichá Banská Bystrica 55 30 0 85 38.
Michal Korim Nitra 58 28 1 85 39.
Jakub Ilčin Košice 70 14 0 84 40.
Branislav Hajdák Nitra 70 13 0 83 41.
Vanessa Paholíková Trenčín 76 22 15 83 42.
Šimon Valent Nitra 48 30 0 78 43.
Andrej Ďuriš Nitra 53 24 0 77 44.
Tomáš Hubina Nitra 48 29 0 77 45.
Samuel Steiner Nitra 48 29 0 77 46.
Samuel Sklenár Banská Bystrica 60 17 1 76 47.
Monika Kšenzuláková Žilina 48 27 0 75 48.
Peter Toth Košice 71 4 0 75 49.
Adam Bozsaky Nitra 48 26 0 74 50.
Viktória Kosar Trnava 43 30 0 73 51.
Dominika Varholiková Nitra 43 29 0 72 52.
Filip Golský Banská Bystrica 70 0 0 70 53.
Alexander J. Dobrovič Prešov 56 12 0 68 54.
Jakub Kačur Košice 43 24 0 67 55.
Jakub Garaj Žilina 35 27 0 62 56.
Matej Lastič Žilina 51 10 0 61 57.
Filip Strýček Banská Bystrica 43 18 0 61 58.
Peter Cingel Žilina 48 12 0 60 59.
Hana Šedivová Trnava 33 26 0 59 60.
Samuel Chorvát Banská Bystrica 38 20 0 58 61.
Matej Vlček Žilina 30 24 0 54 62.
Jakub Knapp Banská Bystrica 48 6 0 54 63.
Martin Franek Žilina 43 10 0 53 64.
Martin Gurbaľ Nitra 48 4 0 52 65.
Michal Gracák Žilina 43 3 0 46 66.
Dávid Kristián Kremler Košice 45 0 0 45 67.
Pavol Nemček Žilina 43 0 0 43 68.
Monika Najmanová Košice 45 6 8 43 69.
3. kategória
Meno Priezvisko Kraj Príklady
(85 bodov)
Mapa
(15 bodov)
Penalizácia Body celkom
(100)
Poradie
Roman Janovčík Žilina 75 15 0 90 1.
Róbert Jurenka Trenčín 75 15 0 90 2.
Radovan Lascsák Košice 65 15 0 80 3.
Jakub Kliment Banská Bystrica 65 15 0 80 4.
Samuel Buranský Nitra 65 15 0 80 5.
Radoslava Hatalová Košice 65 15 0 80 6.
Oliver Nagy Trnava 65 15 0 80 7.
Michaela Ďuríšková Trenčín 60 15 0 75 8.
Jakub Popovič Košice 60 15 0 75 9.
Ladislav Červenák Banská Bystrica 55 15 0 70 10.
Tadeáš Valent Nitra 55 15 0 70 11.
Peter Popa Nitra 50 15 0 65 12.
Slavomír Vodnák Banská Bystrica 50 15 0 65 13.
Ján Plavnický Košice 45 15 0 60 14.
Tomáš Bartoš Banská Bystrica 45 15 0 60 15.
Filip Bukový Banská Bystrica 45 15 0 60 16.
Jakub Puškáš Bratislava 45 15 0 60 17.
Ľudovít Popik Košice 40 15 0 55 18.
Jozef Jasenovec Žilina 40 15 0 55 19.
Filip Závadský Žilina 40 15 0 55 20.
Matúš Klimko Prešov 40 15 0 55 21.
Klára Palová Bratislava 40 14 0 54 22.
Matej Rovder Košice 40 11 0 51 23.
Daniela Buková Banská Bystrica 35 15 0 50 24.
Mária Pavlikovská Prešov 35 14 0 49 25.
Dávid Pazderák Košice 30 15 0 45 26.
Richard Gold Prešov 30 15 0 45 27.
Viliam Záborský Nitra 30 14 0 44 28.
Liliana Gejdošová Bratislava 30 14 0 44 29.
Tamara Ambrová Trnava 30 14 2 42 30.
Zoran Trnka Banská Bystrica 25 14 0 39 31.
Adrián Laco Žilina 30 15 6 39 32.
Filip Frgelec Banská Bystrica 25 14 1 38 33.
Andej Sekerák Prešov 25 15 2 38 34.
Jaroslav Petrisko Prešov 25 12 0 37 35.
Dominik Pajtáš Trnava 20 15 0 35 36.
Jozef Ševčík Banská Bystrica 30 5 0 35 37.
Richard Vančo Banská Bystrica 20 14 0 34 38.
Jozef Urda Prešov 20 14 2 32 39.
Marián Harnádek Trenčín 20 10 0 30 40.
Lea Szakszonová Košice 15 15 0 30 41.
Marko Fehérpataky Banská Bystrica 20 10 0 30 42.
Dávid Šponták Košice 15 15 0 30 43.
Natália Bilčíková Trenčín 10 15 0 25 44.
Richard Szarka Nitra 20 0 0 20 45.
Tomáš Krištof Nitra 15 0 0 15 46.