Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Facebook

Vesmír očami detí

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2016 - víťazné práce

Vesmír očami detí 2016 - víťazné práce
Číslo Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. 1. Terezka Kiripolská 4 Cesta do vesmíru Základná škola s mat.školou Spartakovská č.5 91702 Trnava Mgr. Grmanová
2. 1. Sarah Miklošová 6 Súhvezdie Veľký voz Materská škola Lánska č. 952 01701 Považská Bystrica  
3. 1. Ninka Schlosserová 5 Mliečna cesta Materská škola Škultétyho 2630/10 95501 Topoľčany Eva Kondrlová
4. 1. Petra Černá 5 Vesmírny kamarát Materská škola   92001 Hlohovec  
5. 1. Sára Boháčiková 4 Deň a noc Materská škola Daxnerová č. 1085 98061 Tisovec Beata Cibuliaková
6. 1. Adrián Suchoň 6 Lietajúci mimozemšťan Materská škola Školská č. 232 95152 Slepčany Iveta Ághová
7. 1. António Lakatoš 6.5   Materská škola pri Zdrav.zariadení Hradná č. 7 94501 Komárno Ped.Mgr.I.Ganzerová
8. 1. Vladimír Boroš 4.5 Stretnutie s mimozemšťanom Materská škola Nábrežná č. 2 96801 Nová Baňa Bc. Janka Zimová
9. 1. Štefan Aľušík 5 Na Mesiaci Materská škola Budovateľská č. 2205/12 06901 Snina  
10. 1. Noemi Daňová 5 Hurá a už som tu Materská škola Osloboditeľov č.1 06601 Humenné Jana Šofranková
11. 1. Nina Veterníková 6 Farebný vesmír Základná škola s mat.školou Hurbanova č.1 03601 Martin Zuzana Kmecová
12. 1. Kristián Tóth 5 Mimozemšťania vo vesmíre Materská škola Rázdolie č. 191/10 95803 Malé Uherce Jana Šútorová
13. 1. Karolína Vargová 5 Skúmanie planéty Materská škola ul.Ľ.Štúra 318/23 08901 Svidník  
14. 1. Dávid Kovalčík 4 Predstava o mimozemšťanovi Materská škola Ličartovce č. 239 08203 Ličartovce Dominika Lešková
15. 1. Tomáš Hríb 5 Pristátie na planéte Materská škola Budovateľská č. 2205/12 06901 Snina  
16. 2. Martina Marková     Základná škola s mat.školou R.Dilonga Hviezdoslavova 823/7 08214 Trstená  
17. 2. Nina Vargová 7 Vesmírne žabky Základná škola Sovietskej armády 493/66 95619 Krnča Mgr. Hubinská Lenka
18. 2. Kamila Magdolenová 10 Hviezdna dráha Základná škola V.Beniaka s MŠ Školská č .186/13 95633 Chynorany  
19. 2. Patrik Suchánek 10 Ufónska slávnosť Špeciálna základná škola Ilava Pivovarská č. 455/62 01901 Ilava Mgr.Monika Hlinková
20. 2. Maxim Žilka 7 Vesmír Základná škola Školská č. 29 08221 Veľký Šariš Mgr. Daniela Derfiňáková
21. 2. Marcela Pokutová 10 Vo vesmíre Špeciálna základná škola ul. SNP 49 05342 Krompachy Mgr. Michal Salancé
22. 2. Karinka Miterková   Vesmír Základná škola s mat.školou č.299 02957 Oravská Lesná  
23. 2. Jakub Uhrina 10 Vesmírny ohňostroj Základná škola Sládkovičová č. 10 03401 Ružomberok Mgr. Andrea Schmidtová
24. 2. Daniela Szepesi   Vesmírna príšerka Základná škola ČSA 15 04501 Moldava n/Bodvou Debnárová
25. 2. Jakub Kandera 6 Na svadobnej ceste Základná škola s mat.školou č.680 02304 Stará Bystrica Mgr. Ľubica Kirnová
26. 2. Nela Telváková 9 Veselý Mimozemšťan Základná škola s mat.školou a ŠJ ul.Osloboditeľov 57 06783 Kamenica nad Cirochou Mgr. Jitka Frívaldská
27. 2. Tobias Kollárik 10 Vesmírne upratovanie Základná škola s mat.školou Nám.1.mája č. 3 92205 Chtelnica Mgr. Galbová Anna
28. 2. Simona Radosová 8 Dvaja mimozemšťania Základná škola Jarná č.20 01001 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
29. 2. Sebastián Zahorcsek 9 Misia na Mars Základná škola s VJM Školská č. 8 94655 Pribeta Štefan Záležák
30. 2. Sofia Jusková 9 Marťania Základná škola Moskovská č. 1 07101 Michalovce  
31. 3. Simona Cibulková 14 Život Slnka Základná škola Mierová č. 1 07122 Strážske  
32. 3. Nikola Antolová 11 Sťahujeme sa Základná škola s mat.školou Pod Hájom 967 01841 Dubnica n/Váhom Eva Koštialiková
33. 3. Sabrína Václavíková 11 Pristátie Základná škola Jarná č.20 01001 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
34. 3. Františka Franeková 12 Mimozemšťania Základná škola s mat.školou č.315 02955 Novoť Mgr. Michalidesová Mária
35. 3. Martin Filičko 14 Po diaľnici „ VES 623“ do vesmíru Základná škola s mat.školou č.270 06548 Šarišské Jastrabie Mgr. Filičková Erika
36. 3. Barbora Šusteková 14 Mimozemšťania Základná škola s mat.školou č.315 02955 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
37. 3. Ján Rácz 15 Merkúr Základná škola V.Szombathyho s VJM Nám.Slobody 141 98002 Jesenské Zuzana Filová
38. 3. Jakub Burka 13 Mimozemšťania Základná škola č.164 95615 Kovarce Mgr. I.Belicová
39. 3. Alex Bihari 11 Vo vesmíre nie sme sami Základná škola Krčméryho č.2 94901 Nitra Mgr. Jarmila Nichtová
40. 3. Vanesa Kotusová 10 Vesmírne príšerky Základná škola s mat.školou SNP č. 412 06761 Stakčin  
41. 3. Zuzana Moravčíková 15 Vesmírny Taj Základná škola s mat.školou Školská č. 528 95607 Veľké Ripňany Mgr. Jana Oravcová
42. 3. Chiara Bratová 12 Nekonečno Základná škola J.C.Hronského Krátka č. 2 92701 Šaľa Mgr. Jana Lenická
43. 3. Viktória Hocmanová 15 Vo vesmíre Základná škola Krymská č. 5 07101 Michalovce  
44. 3. Lukáš Štupák 13 Vesmírna odysea Základná škola Lúčna č. 8 98552 Divín Štupáková Ludmila
45. 3. Gábor Ľuboš 13 Marťania na prechádzke Základná škola s mat.školou Bajerov č.96 08241 Bajerov Mgr. Iveta Markovičová
46. 4. Levente Gál 10   ZUŚ Hurbanovo Komárňanská č. 116 94701 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
47. 4. Panka Kováč 9 „Kamaráti“ Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 94701 Hurbanovo p. Zsapková
48. 4. Katarína Klimeková 10 Objavení vo vesmíre Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
49. 4. Eva Nedeliaeva 5 Mimozemšťania z farebnej planéty Súkromná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 84107 Bratislava Alexandra Puchovská
50. 4. Ondrej Zeman 8 Príchod mimozemšťanov Základná umelecká škola Istrijská č. 22 84107 Bratislava Táňa Kuzmová
51. 4. Viviana Lacová 7 Neboj sa, som tvoj kamarát z farbičkovej planéty Základná umelecká škola Bernoláková č. 26 04011 Košice Gita Kolačkovská
52. 4. Viktória Strelníková 9 Pridaj ešte žltú Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č. 457 98101 Hnúšťa Miroslav Bračo
53. 4. Chiara Lacková 7 Vesmír Základná umelecká škola P.M.Bohúňa Matúšková č. 1632/5 02601 Dolný Kubín Mgr. Eva Šprláková
54. 4. Samuel Piršč 11 Vesmírna stanica Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 08901 Svidník  
55. 4. Ivana Vágová 7 Moji vesmírni kamoši Základná umelecká škola Pazmáňa č. 913/5 92700 Šaľa PaedDr.judita Bujnová
56. 4. Aneta Pirntková 9 Červená kométa Základná umelecká škola Štúrová č. 467 02401 Kysucké Nové Mesto Adriana Jantulíková
57. 4. Ondrej Rybár 9 Vesmírna polícia Základná umelecká škola Ferka Špániho Martinská č. 19 01008 Žilina Jana Valašková
58. 4. Terézia Stanková 9 Štartujeme do vesmíru Súkromná základná umelecká škola Laborecká č. 66 06601 Humenné PaedDr.Martin Horečný
59. 4. Lýdia Cepková 9   Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr.Slavomíra Valachová
60. 4. Zuzana Hrabčáková 7 Rozhovor mimozemšťanov Základná umelecká škola Nám.Slobody č .29 08301 Sabinov Mgr. Eva Motýľová
61. 5. Filip Chamila 12 Planéta T-REX Základná umelecká škola Štúrová č. 29 08271 Lipany Patrícia Chovancová
62. 5. Jakub Janok 13 Nebezpečná planéta Základná umelecká škola Maríánske nám.č. 252/5 07501 Trebišov Anton Vasilko
63. 5. Emese Kovács 12 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č .2 94301 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
64. 5. Martin Tejbus 12 ...kto ste a odkial prichádzate…?? Základná umelecká škola Nám.Slobody č. 29 08301 Sabinov Mgr. Eva Motýľová
65. 5. Simona Ivanecká 16 Beztiažový stav Základná umelecká škola Kováčska č. 43 04199 Košice Mgr. Andrea Martinová
66. 5. Barbora Potočáľová 13 Marťania Základná umelecká škola SNP č.16 02302 Krásno nad Kysucou  
67. 5. Martina Varadyová 16 Galaxie Súkromná umelecká škola Talent-um Okružná č. 3552 07101 Michalovce Mgr. M.Ryniková
68. 5. Adam Pelikán 10 Oči do vesmíru Základná umelecká škola   90851 Holíč Bc.Jana Mikulášková
69. 5. Šimon Kališka 15 Mliečna dráha Základná umelecká škola Školská č. 16 97613 Stará Ľupča Jana Krajanová
70. 5. Natália Holbová 13 Prelet meteoritov Základná umelecká škola Pivovarská č. 662/80 01901 Ilava  
71. 5. Dominika Rusková 13 Farebný vesmír Cirkevná základná umelecká škola sv.Lukáša Stummerová č. 20 95501 Topoľčany Mgr. Daniela Vaňová
72. 5. Michaela Klembuszová 13 Zrod hviezdy Základná umelecká škola Salvova č. 1 97901 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
73. 5. Réka Puha   Marťania Základná umelecká škola Letná č. 12 94501 Komárno Ágota Novák
74. 5. Tatiana Jurenová 11   Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr.Slavomíra Valachová
75. 5. Veronika Štefáková 11 Vesmírny drak Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 911 01 Trenčín Jaroslav Svetlík

Vesmír očami detí 2016 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce na celoslovenské kolo – Bratislava
Kat. Meno Priezvisko vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Viktória Hurbaničová 6 Návšteva na mačacej planéte Materská škola Pavla Horova č. 3 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Daniela Glasová 6 Cesta zázračnou trubkovou raketou Materská škola, alok.prac.Haburská č. 6 Stálicová č. 2 821 01 Bratislava Pevná
1. Diana Bieliková 5 Začudované slniečko Materská škola, alok.prac.Haburská č. 6 Stálicová č. 2 821 01 Bratislava Pevná
1. Eliška Lancuchová 5 Mimozemšťanka Materská škola Bulíková č. 25 851 04 Bratislava Marcela Nemčeková
1. Liliana Hulíková 4 Mimozemšťania v snehovej fujavici Materská škola Pavla Horova č. 3 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
2. Viola Koštálová 9 Červený vesmír ( The Red Space ) Súkr.spojená šk.- Cambridge International School Úprková č. 3 911 04 Bratislava Csilla Conticello
2. Nikola Marcelová 7 Mimozemšťan Základná škola Medzilaborecká č. 11 821 01 Bratislava Mgr.J.Križanová
2. Amália Gräffingerová 7 Farebný vesmír Základná škola Tupolevova č.20 851 01 Bratislava Zuzana Bulafčíková
2. Petra Čupcová 9 Vesmír Základná škola Pankúchová č. 4 851 04 Bratislava Mgr. Eva Szolcsányiová
2. Adam Benko 9 Vysedávač planét Základná škola s materskou školou Odborárska č. 2 831 02 Bratislava Mgr.Mária Prisenžňáková
3. Adrián Elšík 13 Štart rakety Špeciálna základná škola Vajanského č. 93 900 01 Modra PaedDr. M. Moravčíková
3. Jakub Spevák 11 Kozmonaut Základná škola Riazanská č. 75 831 03 Bratislava Kamila Čajdová
3. Jamie Wood 11 Exkurzia žiakov do vesmíru Základná škola Podzáhradná č. 51 821 07 Bratislava  
3. Matúš Barcsay 10 Mimozemšťania si obzerajú našu planétu Základná škola Podzáhradná č. 51 821 07 Bratislava  
3. Marek Hájek 14 Podivuhodná vesmírna dáma? Základná škola Jelenia č. 18 811 05 Bratislava Mgr. Ingeborg Drbalová
4. Ondrej Zeman 8 Príchod mimozemšťanou Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Laura Rajecká 8 Príchod na planétu Víl Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Magdaléna Marková 8 Zamilovaná mimozemšťanka Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová
4. Eva Nedeliaeva 5 Mimozemšťania z farebnej planéty Súkromná základná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 811 05 Bratislava Alexandra Puchovská
4. Tamara Selepová 6 Môj vesmír Súkromná základná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 811 05 Bratislava Kristína Gavernik
5. Martina Špačková 13 Štruktúra neznámej planéty Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
5. Maroš Seidmann 14 Kozmická loď Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Anna Horváthová
5. Adam Obertáš 10 Na Mesiaci Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
5. Marek Homola 16 Vesmírne stavby Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová
5. Gabika Belicová 16 Pohľad do vesmíru Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová

  

 


  

 

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Sarah Rebeka Sekerová 5 Rozhovor s mimozemšťanmi Materská škola Ďorocká č. 4 940 01 Nové Zámky Iveta Varényiová
1. Katka Almášová 6 Stretnutie s neznámou civilizáciou Základná škola s materskou školou č.243 941 33 Kolta Tatiana Matějíčková
1. Lukáš Ďurina 5   Cirkevná materská škola sv.Filipa Neri Andovská č. 4 940 01 Nové Zámky  
1. Ema Risznerová 5 Raketou na mesiac Materská škola Slniečko Bitúnková č. 6 940 01 Nové Zámky Elena Kešjarová
1. Kevin Cselétka 5 Pohľad do vesmíru Materská škola Družstevný rad č. 22 943 01 Štúrovo Bc. Štefáneková Marianna
2. Diana Hudecová 10 Aj odpad môže byť krásny Základná škola s materskou školou ul.kpt.Nálepku č. 43 941 01 Bánov Mgr. Petra Villemová
2. Maroš Tomko 7 Veselo je vo vesmíre Základná škola G.Bethlena č. 41 940 01 Nové Zámky  
2. Adela Bartošová 6 Tanec planét Základná škola Bernoláková č. 35 942 01 Šurany PaedDr. Adriana Poláková
2. Kristína Machatová 9 Návšteva z planéta YO Základná škola s materskou školou Školská č. 1 941 45 Maňa Mgr. Zuzana Mančušková
2. Ondrej Kender 9 Raketoplán Základná škola Školská č. 460/2 941 48 Podhájska Ľubica Steinerová
3. Zuzana Vörösová 14 Hviezdny prach Základná škola Hlavné nám.č14 941 31 Dvory nad Žitavou Mgr. Linda Škaudová
3. Ottó Válent 12 Kde je planéta Zem? Základná škola Endre Adyho s VJM Adyho č. 9 943 01 Štúrovo Siposová Timea
3. Andrea Podoláková 13 Tajomná krása vo vesmíre Základná škola Nábrežná č. 95 940 57 Nové Zámky  
3. František Bombicz 14 Hvezdáreň Hurbanovo Základná škola Á.Jedlika s VJM Školská č. 845 941 22 Zemné Eva Vargová
3. Matúš Piršel 12 Pripravený na odlet Základná škola s materskou školou ul.kpt.Nálepku č. 43 941 01 Bánov Dr. Z. Klučková
4. Tamáš Szenczi 7 Lietajúci ufóni Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Kata Sára Czizmadia 6 Ufóniky Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Adrián Lenkei 8 Život vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Alexandra Kubičková 8 Vo vesmíre Základná umelecká škola SNP č. 5 940 60 Nové Zámky Mária Zsapková
4. Dávid Nyitrai 9 Život vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Emese Kovács 12 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5. Gergő Jakubík 11 Cestovanie vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
5. Diana Csemezová 12 Zieratá vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Nikoleta Holopová 14 Vesmírna akadémia Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Štefánia Mocsiová 14 Vesmírne mesto Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  

  

 


  

 

Ocenené práce - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Sophia Riszdorferová 6 Čarovný vesmír Materská škola Eötvösová č. 64 945 01 Komárno Eva Csíková
1. Mia Orvošová 4.5 Pred štartom Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno Zlatica Libaiová
1. Attila Dobai 5 Cesta na mesiac Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno M. Adameková
1. Daniel Héder 6 Vesmírna stanica Materská škola Nový diel č. 50 947 01 Hurbanovo S. Lovászová
1. Veronika Szokolová 6 Kamaráti z vesmíru Materská škola Mederčská č. 38 945 01 Komárno Iveta Kaločaiová
2. András Gergely Jakab 9 Skúmanie Slnka Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
2. Máté Pallag 10 Mimozemšťania Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 945 01 Komárno Jókai Eva
2. Alexa Horváthová 10 U susedky na kávičke Základná škola Školská č. 757/10 946 14 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
2. Natálka Berkyová 9 Mimozemšťan Špeciálna základná škola Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. Mečárová
2. Viktorka Olléová 8   Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 945 01 Komárno  
3. Lujza Fekete 11 Sama v mliečnej ceste Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 945 01 Komárno Mgr. Monika Bécsi
3. Boglárka Veszpreém 13 Vesmírne nákupy Spojená škola Hradná č. 7 945 01 Komárno I. Ganzerová
3. Réka Jakubek 11   Základná škola s VJM Eötvösová č. 39 945 01 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
3. Emília Némethová 10   Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 945 01 Komárno  
3. Veronika Chvostiková 11 Pod kupolou Základná škola Rozmarínová č. 1 945 01 Komárno Kubalová
4. Jennifer Keszanová 10   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Klaudia Barniaková     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
4. Ivana Hromadová 8 Vesmír podľa mňa Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Soňa Poláchová
4. Viktor Szuksányi 10   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
4. Réka Izsák 9 Ples marťanov Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
5. Simona Kecskésová 14   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Bianka Adamek 10   Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Mgr. Art. Szilva Ilona
5. Noémi Zsóka Keszeg     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Tibor Kulich     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Lilla Petrík 15 Vesmírne divadlo Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Soňa Poláchová

  

 


   

 

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Ladislav Petruš 6   Materská škola Lesná č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
1. António Lakatoš 6.5   Materská škola pri zdr.zariadení Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. I. Ganzerová
1. Viktória Šejirmanová 6 Vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno M. Adameková
1. Oliver Peltzner 5 Na planéte Mars Materská škola Nový diel č. 50 947 01 Hurbanovo  
1. Máté Madarász 6   Materská škola Lesná č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
2. Sebastián Zahorcsek 9 Misia na Mars Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
2. Máté Jóba 10 Vznik Mimozemšťanov Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 945 01 Komárno Jókai Eva
2. Lucia Obuchová 8 Na planéte B612 Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 3 945 01 Komárno  
2. Sofia Kocsisová 8 Dúhový most Základná škola Rozmarínová č. 1 945 01 Komárno R. Kubalová
2. Vanessa Polgár 9 Myš prišla vesmírnou dierou Základná škola Školská č. 757/10 946 14 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
3. René Farkaš 15 Cestovanie v čase a v priestore Spojená škola pri zdr.zariadení Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. I. Ganzerová
3. Sebastián Bartoš 14 Mimozemská civilizácia Špeciálna základná škola Lesná č. 9 946 03 Kolárovo Mgr. M. Mojšová
3. Peter Weinrauch 11 Potvorky z vesmíru Základná škola Nám.Konkolyho Thege č. 2 947 01 Hurbanovo Mgr. Marta Kováčová
3. Gabriel Juhász 12 Kozmonaut – návštevník vesmíru Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
3. Orsolya Csicsó 11 Vesmírne dobrodružstvo Základná šk/spanborder: 1px solid #000000;/td/span height=border: 1px solid #000000;ola s VJM Školská č .8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
4. Jakub Hegedüs 8 Vesmír je blízko Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Mgr. art. Szilva Emőke
4. Levente Gál 10   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Panka Kováč 9 Kamaráti Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 – prac.Sv.Peter 947 01 Hurbanovo Zsapková
4. Márk Madarász     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
4. Denisa Keszeliová     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Orsolya Virág Kocsis 13 Valčík planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Zálezáková Melinda
5. Eszter Czirák     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo  
5. Viktória Páczer     Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Jozef Szilva
5. Réka Puha 12 Marťania Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Ágota Novák
5. Mátyás Szalay 12 Vesmírne zážitky Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Ágota Novák

 

 Fotky z vyhodnotenia okresného kola môžete nájsť v galérii TU. 

 

 

 

Vesmír očami detí 2016 - štatút súťaže

SLOVENSKÁ ÚSTREDNÁ HVEZDÁREŇ V HURBANOVE

V SPOLUPRÁCI S HVEZDÁRŇAMI, OKRESNÝMI ASTRONOMICKÝMI KABINETMI,

CENTRAMI VOĽNÉHO ČASU

A REGIONÁLNYMI OSVETOVÝMI STREDISKAMI

 

vyhlasujú

XXXI. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže

 

 

VESMÍR OČAMI DETÍ

 


Súťaž prebehne v dvoch etapách:

 

1. etapa - okresné kolá (spádová oblasť)

2. etapa - celoslovenské kolo

 

Podmienky súťaže:

 

Súťažiť sa bude v piatich kategóriách:

1. kategória – Materské školy

2. kategória - 1. - 4. ročník ZŠ

3. kategória - 5. - 9. ročník ZŠ

4. kategória - základné umelecké školy – prípravné štúdium ZUŠ a 1. - 4. ročník ZŠ

5. kategória - základné umelecké školy - 5. - 9. ročník ZŠ

 

Do súťaže je možné poslať výkresy spracované ľubovoľnou technikou vo formáte maximálne A2.

 

Na zadnú stranu práce treba napísať názov práce, meno a adresu autora, jeho vek, kategóriu, triedu a meno vyučujúceho. Každá práca musí byť označená pečiatkou školy, pričom škola môže zaslať maximálne 10 prác z jednej kategórie. V súťaži budú hodnotené len práce jednotlivcov.

 

Výkresy sa stávajú majetkom vyhlasovateľa.

 

Do celoslovenského kola vyberie okresná porota z každej kategórie 5 prác a organizátor okresného kola ich doručí so zoznamom zúčastnených škôl do 31. marca 2016 do Slovenskej ústrednej hvezdárne v Hurbanove. Zasadnutie poroty celoslovenského kola je predbežne naplánované na 8. apríla 2016.

 

Výstava víťazných a vybraných prác celoslovenského kola bude inštalovaná v priestoroch Slovenskej ústrednej hvezdárne v Hurbanove a potom podľa požiadaviek v astronomických a kultúrnych zariadeniach na Slovensku.

 

Práce, ktoré neboli hodnotené v okresnom kole, nebudú zaradené do celoslovenského kola.

 

Súťažné práce v 1. etape posielajte výhradne organizátorom okresného kola do 19. februára 2016 na adresu okresných organizátorov.

 

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2015 - víťazné práce

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2015 - víťazné práce

Číslo Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1 1. Nina Ištoňová Kozmonauti Materská škola Stará Ľubovňa
2 1. Damian Lechan Vesmírny výskum Materská škola Medzilaborce
3 1. Sofinka Cibiriová Kozmonaut Materská škola Topoľčianky
4 1. Macek Šimon   Materská škola Žilina
5 1. Miroslava Tlelková Slniečko ma pošteklilo Materská škola Raková
6 1. Nella Folťová Vesmírna diskotéka Materská škola Michalovce
7 1. Vaneska Kmeťová Marťankovia Materská škola Hurbanovo
8 1. Marek Kubištel Ufoniak Základná škola s materskou školou E.A.Cernana Vysoká nad Kysucou
9 1. Timejka Majanová Kométy Materská škola Trenčín
10 1. Tomáš Seman Príšerka Materská škola Medzev
11 1. Nikolas Hric Kozmonaut Materská škola Ružomberok
12 1. Leonard Mojžiš prechádzka na planéte Základná škola s materskou školou Kolta
13 1. Rebeka Hostinská mimozemšťan Kvičko Materská škola Starý Tekov
14 1. Matúš Siraki kozmonaut Materská škola Košice
15 1. Samko Ištoňa návšteva vesmíru Materská škola Košice
16 2. Sára Fančovičová Sú?Alebo nie sú? Základná škola Chtelnica
17 2. Sofia Babjaková Farebné vesmírne tvorstvo Základná škola Strážske
18 2. Anna Hodoňová Neznámi Základná škola Žilina
19 2. Aďko Fábry Tanec s mimozemšťanom Základná škola s materskou školou Dubnica n/Váhom
20 2. Lara Obert Votrelci Základná škola Móra Jókaiho s vyuč.jaz.maďarským Komárno
21 2. Katka Ridillová Farebné lúče slnka Základná škola Bratislava
22 2. Adrián Kroščen Vesmír očami detí Základná škola Hodejov, okr.Rimavská Sobota
23 2. Sofia Malíková Gravitácia Centrum voľného času Strážske Strážske
24 2. Matúš Hudák Vesmír Základná škola Veľký Šariš
25 2. Michal Lajcha Moja rodinka na Marse Základná škola s materskou školou Drahovce
26 2. Lenka Molnárová Vesmír mojimi očami Základná škola Ľ.Štúra Šaľa
27 2. Mária Kristína Janžová Aj vo vesmíre je dobre Základná škola Rudolfa Jašíka Partizánske
28 2. Barbora Fiľová Vesmírni návštevníci Základná škola Humenné
29 2. Áron Konya Farebný vesmír Základná škola Prešov
30 2. Janka Kalabová Vesmírni obyvatelia Základná škola Trenčín
31 3. Daniela Zemianeková mimozemšťania z modrej planéty Základná škola s materskou školou Poprad
32 3. Richard Hochrum modrá hviezda, čierna diera Základná škola Prešov
33 3. Viktória Fedáková Krásna galaxia Základná škola s materskou školou Brezovica
34 3. Andrea Svitková Mimozemšťania Základná škola Štefana Závodíka Pružina
35 3. Mária Roháľová Mimozemšťan Základná škola Sabinov
36 3. Dominika Holzheiová Vesmírna dovolenka Základná škola Komárno
37 3. Milanko Dulák Kozmický dizdžokej Základná škola s materskou školou Dubnica n/Váhom
38 3. Eva Serdelová Zelení mimozemšťania Základná škola s materskou školou Novoť
39 3. Bianka Dicová Vesmírne mačky Základná škola s materskou školou Plavnica
40 3. Adela Boboková Stretnutie civilizácií Základná škola Zlaté Moravce
41 3. Miriam Hrdá Tekuté mesto Základná škola Jozefa Cigera Hronského Šaľa
42 3. Pavol Ilčák Návšteva z vesmíru Základná škola s materskou školou Poprad
43 3. Michaela Kudlová vesmír vo vesmíre Základná škola Žilina
44 3. Ema Stašková Vesmírna diskotéka Základná škola Michalovce
45 3. Soňa Zatrochová Vesmírna majáda Základná škola Rožňava
46 4. Nicolas Štieber Rodinné bicyklovanie po mliečnej dráhe Základná umelecká škola Lipany
47 4. Ján Račák Tajné kódy Základná umelecká škola Hnúšťa
48 4. Tatiana Muráňová Mliečna dráha Základná umelecká škola Ladislava Árvaya Žilina
49 4. Jakub Beňuš Kozmonaut a mimozemšťania Základná umelecká škola Ferka Špániho Žilina
50 4. Nina Pospíchalová Bábätko Cirkevná zákl.umelecká škola sv.Gorazda Vrbové
51 4. František Škoviera Vesmírny modul Základná umelecká škola Karola Pádivého Trenčín
52 4. Hanka Chrenková Vesmírna rodinka Súkromná zákl.umelecká škola Trenčín
53 4. Monika Lacková   Základná umelecká škola Ivana Ballu Dolný Kubín
54 4. Sebastian Nagy Mark Farebná planéta Základná umelecká škola Ferenca Liszta Štúrovo
55 4. Laura Horváthová Dvojičky Základná umelecká škola Šaľa
56 4. Tamara Ihnátová Bublinkovci z bublinkova Základná umelecká škola Košice
57 4. Ivana Pastoreková   Základná umelecká škola Hurbanovo
58 4. Brigitta Ollé Ahoj, ja letím Základná umelecká škola Kolárovo
59 4. Diana Feckaninová Šťastnú cestu Základná umelecká škola Svidník
60 4. Sofia Kuklová Stretnutie s mimozemšťanmi Súkromná zákl.umelecká škola Jánoš Ružomberok
61 5. Simon Guťan Rybári na cudzej planéte Základná umelecká škola Levice
62 5. Lujza Geregová Čarovný vesmír Základná umelecká škola, Púchov
63 5. Táňa Maradíková Hviezdna brána Základná umelecká škola Karola Pádivého Trenčín
64 5. Jakub Dolinay   Základná umelecká škola Kysucké Nové Mesto
65 5. Nikola Valková   Základná umelecká škola Hlohovec
66 5. Beáta Jarabová Vesmírne výboje Základná umelecká škola L.Árvaya Žilina
67 5. Tereza Gáborová Mimozemšťan z galaxie NOE Základná umelecká škola Lučenec
68 5. Natália Timaniková Sú medzi nami Základná umelecká škola Jána Melkoviča Stará Ľubovňa
69 5. Lucia Konevalová Vesmírne telesá Súkromná základná umelecká škola Stará Ľubovňa
70 5. Matúš Moško Mimozemšťan Súkromná základná umelecká škola Trenčianska Teplá
71 5. Kristína Baloghová Vesmírna rovnováha Základná umelecká škola Partizánske
72 5. Nicol Vávrová vyzliekanie sa družice Základná umelecká škola Holíč
73 5. Tomáš Bednarčík Vesmírny robot Základná umelecká škola Kežmarok
74 5. Veronika Szabó Cesta ku galaxii Základná umelecká škola Kolárovo
75 5. Júlia Sičáková Spoločný let Základná umelecká škola Svidník



Výsledková listina - Vesmír Očami Detí - LOGO, rok 2015

Číslo Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1 1. Klára Stračiaková LOGO VOD Základná umelecká škola Sabinov

Vyhodnotenie okresného kola výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2015

Vyhodnotenie okresného kola výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2015 – okres Nové Zámky, Bratislava a Komárno

Práce, postupujúce na celoslovenské kolo - okres Bratislava
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1. Andrea Gazdačková Mimozemšťanka Materská škola, Pavla Horova 3 Bratislava
1. Martin Hriňa Strretnutie s mimozemšťanmi Materská škola, Holičská 30 Bratislava
1. Daniela Glasová Zvedavý mimozemšťan Materská škola, Stálicová 2 Bratislava
1. Stelka Kordosová Vesmír môjho mimozemšťana Materská škola, Stálicová 2 Bratislava
1. Oliver Filipovič Ja s mamou na ceste do vesmíru Materská škola, Pavla Horova 3 Bratislava
2. David Fabian   Základná škola, Pankúchova 4 Bratislava
2. Emil Scholtz Slnečná sústava Základná škola, Lachová 1 Bratislava
2. Katka Ridillová Farebné lúče slnka Základná škola, Podzáhradná 51 Bratislava
2. Veronika Prášilová   Základná škola, Pankúchova 4 Bratislava
2. Šimon Ollé Vesmírna armáda Základná škola, Medzilaborecká 11 Bratislava
3. Michaela Bačová   Základná škola, Tbiliská Bratislava
3. Tatiana Mestická   Spojená škola, Tilgnerová 14 Bratislava
3. Bianka Sláviková Čierna diera je nebezpečná Základná škola, Podzáhradná 51 Bratislava
3. Sofia Baloghová BOOOM Základná škola, Tbiliská Bratislava
3. Rebeca Smutná Tajomný vesmír Základná škola, Tupolevova 20 Bratislava
4. Rebeka Almanová Mimozemšťanka ZUŠ, Istrijská 22 Bratislava
4. Dominik Cvengroš Vesmírna Loď SZUŠ - LADON, Nevädzová 4 Bratislava
4. Miška Lábska Astra lieta vesmírom ZUŠ Eugena Suchoňa, Batková ul.2 Bratislava
4. Agáta Škrabanová Mimozemšťania ZUŠ, Istrijská 22 Bratislava
4. Matej Popík Mesiac ZUŠ, Radlinského 53 Bratislava
5. Kristína Jantoščiaková A- koordinátory ZUŠ Eugena Suchoňa, Batková ul.2 Bratislava
5. Eva Korenačková Kaleidoskop ZUŠ Eugena Suchoňa, Batková ul.2 Bratislava
5. Vanessa Kerešová Vesmírne reflektory ZUŠ Eugena Suchoňa, Batková ul.2 Bratislava
5. Max Mencl Mimozemšťan ZUŠ, Istrijská 22 Bratislava
5. Filip Štrbák Vesmír ZUŠ, Istrijská 22 Bratislava

 


 

Práce, postupujúce na celoslovenské kolo - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1. Nikoleta Vorosová Vesmír Materská škola, Družstevný rad 22 Štúrovo
1. Cloe Barbati Kamaráti z inej planéty Materská škola, Cyrilometodská 42 Nové Zámky
1. Leonard Mojžiš Prechádzka na planéte Základná škola s materskou školou Kolta
1. Alex Rozsnyo Záhadná planéta Materská škola, Šoltésovej 12 Nové Zámky
1. Sofia Husárová Na červenej planéte Materská škola, Bartóková 38 Štúrovo
2. Kristína Machatová Čudo - Judo Základná škola s materskou školou Maňa
2. Mária Šteflovičová Voňavý vesmír Základná škola, Bernoláková 35 Šurany
2. Lesana Dianová Vesmírny Hmyz Základná škola s materskou školou Kolta
2. Michal Beres Výbuch hviezdy Základná škola, Hlavné nám.č. 14 Dvory nad Žitavou
2. Natália Nováková Hľadáme sa Základná škola Mojzesovo - Černík
3. Andrea Podoláková Nie sme sami vo vesmíre, sledujú nás Základná škola, Nábrežná ul. 95 Nové Zámky
3. Alexandra Mészárosová Skúmanie vesmíru Základná škola, Hlavné nám.č. 14 Dvory nad Žitavou
3. Dominik Karvay   Špeciálna Základná škola, nám.A.Cabana 1 Komjatice
3. Alexandra Mészárosová Nástup Robotov Základná škola, Hlavné nám.č. 14 Dvory nad Žitavou
3. Jessica Turančíková Hviezdna mapa Základná škola, G.Bethlena č. 41 Nové Zámky
4. Sebastián Nagy Mark Farebná planéta Základná umelecká škola Ferenca Liszta, Komenského 2 Štúrovo
4. Viktória Lavičková Vesmírny mravčekovia SZUŠ Jozefa Domeho Dolný Ohaj
4. Kristína Lojková Život vo vesmíre ZUŠ, SNP 5 Nové Zámky
4. Dóra Pathová Ufoni ZUŠ Ferenca Liszta, Komenského 2 Štúrovo
4. Laura Nagyová Vítajte ZUŠ, SNP 5 Nové Zámky
5. Marek Havlik Planéta Záhadou ZUŠ Ferenca Liszta, Komenského 2 Štúrovo

 


 

Ocenené práce v okrese Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1. Márk Príbelský Odlet zo Zeme Materská škola, Mederčská 38 Komárno
1. František Madarász Cestujeme vo vesmíre Materská škola s VJM, Kvetná 39 Pribeta
1. Martin Gogola Let na mesiac Materská škola, Nový diel 50 Hurbanovo
1. Viktória Mučaiová Prechádzka vesmírom Materská škola, Nový diel 50 Hurbanovo
1. Sophia Terézia Himpán Kôň medzi hviezdami Materská škola, Františkánov Komárno
2. Sandra Lakatošová Valentina Teresková Špeciálna ZŠ s VJM, Komárňanská 42 Hurbanovo
2. Adam Tóth Planéta maxihrobáka Základná škola, Pohraničná Komárno
2. Mercédesz Árendás   Základná škola s VJM, Eotvosa č. 39 Komárno
2. Peter Hóka   Základná škola pavilonB, Školská č. 26 Pribeta
2. Eszter Veronika Gaál Žrút vesmírnych zbytočností Základná škola Móra Jókaiho s VJM, Mieru č. 2 Komárno
3. Letícia Šternocka Blúdenie nekonečným vesmírom Základná škola, nám. Konkoly Thege 2 Hurbanovo
3. László Klepáček   Základná škola s VJM, Eotvosa č. 39 Komárno
3. Adriana Do Van Chobotničiak Základná škola, Pohraničná Komárno
3. Barbara Lengyelová Mimozemšťan a planéty Základná škola s VJM Sokolce
3. Matúš Molnár Gravitácia Základná škola s VJM Pribeta
4. Dominik Tomeš   ZUŠ, Kostolné nám.č.8 Kolárovo
4. László Barnabáš   ZUŠ, Kostolné nám.č.8 Kolárovo
4. Kiara Szúcsová   ZUŠ, Komárňanská 116 Hurbanovo
4. Adela Balogh Ahoj Zem ZUŠ, Kostolné nám.č.8 Kolárovo
5. Nikoleta Mészárosová   ZUŠ, Komárňanská 116 Hurbanovo
5. Ema Angyalová   ZUŠ, Kostolné nám.č.8 Kolárovo
5. Vivien Kajanová   ZUŠ, Komárňanská 116 Hurbanovo
5. Viktória Bogáňová   ZUŠ, Komárňanská 116 Hurbanovo

 


 

Práce, postupujúce na celoslovenské kolo - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1. Vaneska Kmeťová Marťankovia Materská škola, Nový diel, č. 50 Hurbanovo
1. Kornél Krutek Farebný vesmír Materská škola s VJM,Kvetná ul. Č.39 Pribeta
1. Nathan Buga Mimozemšťania Materská škola,Eotvosa ul. 64 Komárno
1. Ema Józsová Planéty a ich obyvatelia Materská škola, Mederčská ul. 38 Komárno
1. Adam   Hra vo vesmíre Materská škola s VJM,Kvetná ul. Č.39 Pribeta
2. Ondrej Gál Mimozemšťan Základná škola s MŠ, Hlavná 102 Kameničná
2. Nina Sýkorová Strážcovia farieb Základná škola, Pohraničná č. 9 Komárno
2. Emanuel Barusz   Základná škola J.A.Komenského Komárno
2. Emilko Lakatoš ZORO a LORO na planéte Špeciálna základná škola,Hradná č. 7 Komárno
2. Lara Obert Votrelci Základná škola Móra Jókaiho s VJM, ul. Mieru 2 Komárno
3. Dominika Holzheiová Vesmírna dovolenka Základná škola, Pohraničná č. 9 Komárno
3. Éva Kukucs   Základná škola s VJM, Eotvosa ul. 39 Komárno
3. Samuel Janiš Pozemská výchova na Marse Základná škola, Školská ul. 10 Zemianska Olča
3. Viktória Bogáňová Vesmírne príšerky Základná škola, Nám.Konkolyho Thege 2 Hurbanovo
3. Laura Laczová Vesmírna katastrofa Základná škola sVJM, Školská ul. Č. 8 Pribeta
4. Júlia Kobyľáková   Základná umelecká škola, Komárňanská ul.116 Hurbanovo
4. Ivana Pasztoreková   Základná umelecká škola, Komárňanská ul.116 Hurbanovo
4. Boglárka Ádám   Základná umelecká škola, Komárňanská ul.116 Hurbanovo
4. Áron Kovács   Základná umelecká škola, Kostolné nám.č. 10 Kolárovo
4. Brigitta Ollé Ahoj, ja letím Základná umelecká škola, Kostolné nám.č. 10 Kolárovo
5. Patrik Danihec   Základná umelecká škola, Komárňanská ul.116 Hurbanovo
5. Dominik Angyal   Základná umelecká škola, Kostolné nám.č. 10 Kolárovo
5. Veronika Szabó Cesta ku Galaxii Základná umelecká škola, Kostolné nám.č. 10 Kolárovo
5. Veronika Bajnoczyová Brnáková   Základná umelecká škola, Komárňanská ul.116 Hurbanovo
5. Ádám Szabó Svet očami kozmonautou Základná umelecká škola, Kostolné nám.č. 10 Kolárovo